Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Frustrujące
Nieuczciwa ocena
Nie po oczach
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2015, 16:37
To były mentosy a pociągi z COCA-COLĄ
Odpisz
31 stycznia 2014, 20:50
@KontoUsunięte: Tam prowadził Bill Laden, Jego reakcja?
"-dla mnie bomba"
Odpisz
23 lutego 2013, 21:38
szkoda że to nie był strasburger bo ma takie same kawały
Odpisz
22 lutego 2013, 18:17
Ciekawe czy maszyniści w drugim pociągu, też wykazali poczucie humoru?
Odpisz
22 lutego 2013, 18:35
nie oni krzyczeli O ***A O ***A
Odpisz
22 lutego 2013, 18:40
ostatni raz w życiu poszli na koniec wagonu zeby fapnąc ale nie stety nie udało im się ;__;
Odpisz
23 lutego 2013, 08:45
@jacek1s: Niestety*
Odpisz
23 lutego 2013, 09:53
@Serphis: oj tam oj tam szybko pisalem i za duzo spacji nacisnolem ;d
Odpisz