Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

18 grudnia 2017, 22:04

Kiedy nie znasz się na karatach graficznych i dla ciebie wszystko jest takie same ale masz wyje**ne dajesz 5 i do ulu

Avatar FuryGaming

18 kwietnia 2017, 12:46

Nie znam się na kartach czy tam nie wiem co, dla mnie wszystko wygląda tak samo.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Piotrolinek

28 kwietnia 2017, 17:56

Najlepsza karta na rynku to 1080 Ti? Zobacz sobie GTX Titan Z (albo X już nie pamiętam która jest tą lepszą)

Avatar ArekTIGER

29 kwietnia 2017, 13:12

@Piotrolinek: gtx titan z to staroć, który nie ma startu do 1080Ti. GTX Titan X przegrywa z gtx1070. Jedyna karta, ktora ma zblizoną wydajność to Titan X (na pascalu). Dopiero Titan XP będzie wydajniejszy od 1080ti

Avatar Toldii

27 kwietnia 2017, 22:29

Mam pytanie, co to za karta pod napisem "jej były"?

Avatar Piotrolinek

28 kwietnia 2017, 17:58

@Toldii: Taktyczna kropka -> ●

Avatar pawel4134

18 kwietnia 2017, 13:04

Czy GTX 950 jest wystarczający by grać w Ołwerłocza na 30+ fpsach?

#lolcojarobiezesowimzyciem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar CeeKay

27 kwietnia 2017, 21:14

Nie bardzo :v

Avatar TerratorEK

27 kwietnia 2017, 21:16

na zintegrowanej to nawet w minecrafcie laguje

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 20:09

No to fajne płyty główne.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 20:58

Ludzie, ja tylko żartuje. Przecież wiem że to dyski twarde.

Avatar Krzyniu

27 kwietnia 2017, 19:21

TeamGtx950. Ma ktoś?

Avatar CeeKay

27 kwietnia 2017, 21:11

@Krzyniu: Sapphire Radeon RX 460 Nitro :v

Avatar CeeKay

27 kwietnia 2017, 21:15

@Krzyniu: Jaką masz płytę główną i procesor?

Avatar TerratorEK

28 kwietnia 2017, 07:37

@Krzyniu: blisko 960

Avatar Piotrolinek

28 kwietnia 2017, 18:00

@Krzyniu: 1050 Ti :)

Avatar assassin11

19 kwietnia 2017, 13:01

OK OK CO?

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2017, 17:13

jej były to jaka karta?

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2017, 13:14

te uczucie , gdy masz grafike zintergrowaną

Avatar TerratorEK

18 kwietnia 2017, 13:01

popławiona wełsja

Avatar Davido

18 kwietnia 2017, 13:01

@TerratorEK: jbny pcmr

Avatar TerratorEK

18 kwietnia 2017, 13:07

@Davido: nie no tak na żarciki każdy ma to co lubi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To by wystarczyło

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka