Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Co za przypadek
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2022, 16:36
Rel
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:58
Takie prawdziwe.. matka ciąga mnie na silę po sklepach z tekstem "wolisz podobać się chłopakom, czy grać na komputerze?"
Odpisz
19 kwietnia 2017, 18:12
Jak ja nie lubie kupować ubrań w galeriach handlowych. Tam wszystkie ubrania to oklepane gimbusiarskie schematy.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 19:29
@AJEMAJ: mam podobnie :c, za mało puchatych swetrów
Odpisz
18 kwietnia 2017, 22:09
Myślałem że tylko ja tak mam;-;
jak źle że nie jestem jedyny
Odpisz
18 kwietnia 2017, 22:38
źle?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 22:41
Źle że inni rodzice również tak myślą
Odpisz
18 kwietnia 2017, 22:42
a
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:11
b
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:25
c
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:27
d
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:27
@TheLegend27: f
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:06
Zje**łeś!
Odpisz
19 kwietnia 2017, 18:13
nie umiesz w alfabet i prace zespołową
Odpisz
19 kwietnia 2017, 18:59
Skojarzylo mi się to z P O T E Z N Y M GEJEM i wyliczaniem jak ten alfabet.
P O T Ę Ż N Y A L F A B E T
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:34
Jak już na zakupy to tylko do rtv
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:38
@Jcavatarr: Mnie tam wydymali w dupe laptopem a dokładniej procesem gwarancyjnym. Nie polecam 2/10
Odpisz
19 kwietnia 2017, 07:04
Ja tam jestem z tych dziwnych ludzi, którzy po prostu lubią zakupy.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:02
@pawelek9889: A tylko te internetowe albo w sklepie z elektroniką/grami
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 13:12
Gamestop to mój drugi dom.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:37
@xmrocznax: U mnie akurat w mieście jest tylko RTV euro AGD i Media Expert ale sklepów z grami nie ma :(
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:56
@pawelek9889: Ja też lubię zakupy, np. na Steamie.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:20
Zakupy były by ciekawe gdyby nie to że ok 75% czasu na zakupach spędza się w w tych alejkach z ubraniami.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:12
Dlatego wolę zamawiać przez internet (jeśli chodzi o ubrania, tak to w bierdze heh). :v
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:08
Dlatego nie chodzę nigdy na zakupy.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:02
Ale to prawda, że się spieszę do kompa XD
Odpisz
18 kwietnia 2017, 23:07
Dla tego na zakupy zawsze chodzę z ojcem, sam, z bratem albo kumplami, faceci na polowania kobiet nie brali, bo na bank nic by nie upolowali...
Odpisz