W Wieliczce handel ludźmi trwa w najlepsze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jakby trochę nie fair
Płać pan
Lekko nie będzie
Niezniszczalne
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2021, 18:42
Korwin moment
Odpisz
20 kwietnia 2017, 09:01
założe sie że krzyniu dodał xd
Odpisz
20 kwietnia 2017, 12:01
No to wygrałbyś zakład gdyby ktoś w ogóle chciał obstawić inaczej
Odpisz
20 kwietnia 2017, 20:31
xd może są inni jejowicze z wieliczki, ale chyba nie takie ,,fajmy"
Odpisz
20 kwietnia 2017, 20:35
A na pewno nie robią tyle obrazków
Odpisz
20 kwietnia 2017, 20:40
*tu miała być jakaś odpowiedź, ale nie wiem co napisać*
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:02
Sasaukę jest z Wieliczki.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 18:33
@Krzyniu: o
Odpisz
30 kwietnia 2017, 22:41
ja niedaleko
Odpisz
30 kwietnia 2017, 22:42
@nzbn9jo:
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:43
Przeczytałem "super geny". Też pasuje.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:56
Odpisz
20 kwietnia 2017, 13:32
To ja idę wykupić cały towar.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 09:43
Poproszę jednego dzieciaczka, takiego który nie wku*wia.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 13:30
@Vebros1510: A po co ci?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 10:13
Odpisz
19 kwietnia 2017, 12:25
@KsionszeFenszuf: Zamawiam 5 sztuk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:43
@kitsune_senpai: zamówienia należy składać w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 17:28
@KsionszeFenszuf: Okey, daj adres to złoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 18:26
@kitsune_senpai: *przypadkowy adres w Wieliczce * Jak będziesz miły to Cię wpuszczę tylnim wejściem
Odpisz
19 kwietnia 2017, 18:31
@KsionszeFenszuf: Ja jestem zawsze MIŁA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:40
@kitsune_senpai: ohoho, ,miła "czyli KOBIETA, chyba zrobiło się gorąco
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:50
@KsionszeFenszuf: Tobie zrobiło się gorąco czy jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:52
@kitsune_senpai: Absolutnie poprawna odpowiedź
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:53
@KsionszeFenszuf: To gdzie to tylne wejście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:56
@kitsune_senpai: W MOJEJ DUPIE
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:59
@KsionszeFenszuf: ( ͡°_ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:59
@kitsune_senpai: na serio
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:01
@KsionszeFenszuf: No to rozczarowana jestem, miałam nadzieję że jakaś piwnica czy coś
( ͡°_ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:04
@kitsune_senpai: dla Ciebie to nawet piwnica i kotki
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:08
@KsionszeFenszuf: och, dziękuję, mów wincej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:10
@kitsune_senpai: a więc zabieram Cię do piwnicy bo powiedziałem że są kotki.W czym jesteś?
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 22:13
@KsionszeFenszuf: W ubraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:15
@kitsune_senpai: (powiedz że w pokoju czy w łóżku czy coś )
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:17
@KsionszeFenszuf: (miałam zamiar pisać, że w łóżku ale w ubraniu jest śmieszniej)
w łóżku
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:22
@kitsune_senpai: zdejmuje z Ciebie łóżko (no wiem)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:24
@KsionszeFenszuf: xD, nie no śmiesznie było ale już sobie idę. Możemy dokończyć jutro?~~~ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 kwietnia 2017, 22:34
@kitsune_senpai: tak
Odpisz
19 kwietnia 2017, 15:32
Jadę w poniedziałek do Wieliczki.
lel
Odpisz
19 kwietnia 2017, 09:45
Krzyniu to ciebie prawda?
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 09:48
@Raczysko: Wezwijmy go.
Zrób pentagr... krzynigram.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 09:56
TV
Odpisz
19 kwietnia 2017, 10:08
Odpisz
19 kwietnia 2017, 10:08
@Raczysko: xDDDDDDD
Odpisz
19 kwietnia 2017, 10:10
@Raczysko: Przecie to je święte!!
Odpisz
19 kwietnia 2017, 10:45
@Raczysko: sup
Odpisz
19 kwietnia 2017, 11:12
@Krzyniu: Ładne... sutki.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 11:46
@Krzyniu: gdzie tam w Wieliczce dzieciaczki można kupić?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 12:03
@Raczysko: Koło biblioteki.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 12:16
@Krzyniu: po ile?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:22
@Raczysko: Nie wiem, zawsze porywałem.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:25
@Krzyniu: a jaką metodą? lizak czy kotki w piwnicy?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 13:56
@Raczysko: Panzerfaust.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 14:13
@Krzyniu:
Odpisz
19 kwietnia 2017, 12:51
Tylko ja przeczytałem "super geny"?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 09:51
Coś dla bezpłodnych
Odpisz
19 kwietnia 2017, 09:31
łowcy głów?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 09:50
@benben7: A może łowcy dup?
Odpisz
19 kwietnia 2017, 09:39
Odpisz