Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 maja 2018, 21:19

po 10 razie bycie jedynym, który dostaje szóstki jest przygnębiające, bo zastanawiasz się, co będzie w przyszłości z Polską

Avatar inka_2006

21 stycznia 2018, 14:16

Ja się w ogóle nie uczyłam, i olałam jakieś 2 tygodnie i dostałam z pracy klasowej 6

Avatar Filipsss

31 lipca 2017, 11:06

Ja tak kiedyś dostałem z techniki a najlepiej w klasie to ja się nie uczę... kogo ja oszukuje kur8a w ogóle się nie uczę XD

Avatar SamNieWiem

21 kwietnia 2017, 21:50

I najwiekszy kujon w klasie patrzy na ciebie

Avatar noszkurnawszystkozajete

21 kwietnia 2017, 15:51

I TO Z FIZYKI

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2017, 16:17

@noszkurnawszystkozajete: LUB MATEMATYKI

Avatar wymyslaw

21 kwietnia 2017, 21:45

LUB Z P O T Ę Ż N E J LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO

Avatar kotek11311

21 kwietnia 2017, 18:25

Przy tym nie ucząc się w domu, a nauczyciel/nauczycielka mówi: Jakbyście się uczyli...(bla, bla)

Avatar Lewis135

21 kwietnia 2017, 14:29

Miałem tak tylko że dostałem 4 a kolega 5 a cała klasa 1 z matematyk

Avatar Charlie777

21 kwietnia 2017, 14:13

To uczucie gdy dostaniesz najlepszą ocenę w klasie, z przedmiotu, w którym jesteś najsłabszy, a później kolega, który nie pisał, bo go nie było, dostaje lepszą -_-

Avatar Murakami

21 kwietnia 2017, 13:49

Ahhhhh stare czasy z historii :')

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2017, 13:48

Sprawdzian był pisany przez 55 minut, bo wpadł do ręki POTĘŻNEGO ziomka

Avatar oxford98

21 kwietnia 2017, 13:05

*licealny śmiech*

Avatar ant3k

21 kwietnia 2017, 12:04

Z Matmy

Avatar jaccku321

19 kwietnia 2017, 21:56

podstawówka... uwierzcie, wiem że niektórym z was ciężko to pojąć, ale w gimnazjum aby dostać tróję trzeba się wysilić tyle co na 2 szóstki w podstawówce, a o szkołach wyższych nie mówię...

Avatar NightFox

21 kwietnia 2017, 10:57

@jaccku321: Niekoniecznie

Avatar NightFox

21 kwietnia 2017, 11:34

@NightFox: Według mnie poziom z podstawówki do gimnazjum nie zmienił się tak drastycznie, żeby harować na tróję. Teraz jestem w technikum i również nie jest tak źle. Nie spotykam często osób, które w podstawówce miały szóstki, a teraz walczą o 2.

Avatar Archeologwinternetach

21 kwietnia 2017, 11:08

U mnie tam 6 nie szło dostać. Max 5.

Avatar NightFox

21 kwietnia 2017, 10:58

U mnie było zwykle raczej "omg jaki kujon xdxdxddddd"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie idź!

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka