Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2018, 21:19
po 10 razie bycie jedynym, który dostaje szóstki jest przygnębiające, bo zastanawiasz się, co będzie w przyszłości z Polską
Odpisz
21 stycznia 2018, 14:16
Ja się w ogóle nie uczyłam, i olałam jakieś 2 tygodnie i dostałam z pracy klasowej 6
Odpisz
31 lipca 2017, 11:06
Ja tak kiedyś dostałem z techniki a najlepiej w klasie to ja się nie uczę... kogo ja oszukuje kur8a w ogóle się nie uczę XD
Odpisz
21 kwietnia 2017, 21:50
I najwiekszy kujon w klasie patrzy na ciebie
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:51
I TO Z FIZYKI
Odpisz
21 kwietnia 2017, 16:17
@noszkurnawszystkozajete: LUB MATEMATYKI
Odpisz
21 kwietnia 2017, 21:45
LUB Z P O T Ę Ż N E J LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO
Odpisz
21 kwietnia 2017, 18:25
Przy tym nie ucząc się w domu, a nauczyciel/nauczycielka mówi: Jakbyście się uczyli...(bla, bla)
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:29
Miałem tak tylko że dostałem 4 a kolega 5 a cała klasa 1 z matematyk
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:13
To uczucie gdy dostaniesz najlepszą ocenę w klasie, z przedmiotu, w którym jesteś najsłabszy, a później kolega, który nie pisał, bo go nie było, dostaje lepszą -_-
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:49
Ahhhhh stare czasy z historii :')
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:48
Sprawdzian był pisany przez 55 minut, bo wpadł do ręki POTĘŻNEGO ziomka
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:05
*licealny śmiech*
Odpisz
21 kwietnia 2017, 12:04
Z Matmy
Odpisz
19 kwietnia 2017, 21:56
podstawówka... uwierzcie, wiem że niektórym z was ciężko to pojąć, ale w gimnazjum aby dostać tróję trzeba się wysilić tyle co na 2 szóstki w podstawówce, a o szkołach wyższych nie mówię...
Odpisz
21 kwietnia 2017, 10:57
@jaccku321: Niekoniecznie
Odpisz
21 kwietnia 2017, 11:34
@NightFox: Według mnie poziom z podstawówki do gimnazjum nie zmienił się tak drastycznie, żeby harować na tróję. Teraz jestem w technikum i również nie jest tak źle. Nie spotykam często osób, które w podstawówce miały szóstki, a teraz walczą o 2.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 11:08
U mnie tam 6 nie szło dostać. Max 5.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 10:58
U mnie było zwykle raczej "omg jaki kujon xdxdxddddd"
Odpisz