Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
Angielskie śmieszki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2025, 16:56
Hahaha znam wiedzę tajemną, wiem kim są dziewczyny gdyż sama jestem jedną z nich, dziewczyny to taka sekta
Odpisz
23 czerwca 2025, 23:17
6 faz bycia jejakiem
Odpisz
20 kwietnia 2017, 07:25
którym jesteście?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 07:26
o dziwo 1
Odpisz
20 kwietnia 2017, 07:27
ja 2
Odpisz
20 kwietnia 2017, 07:29
1
Odpisz
20 kwietnia 2017, 07:34
tylko 1
Odpisz
20 kwietnia 2017, 07:43
Jeśli kuzynka się liczy to 2.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 07:45
jeśli się kuzynka liczy to nawet zaliczone wszystko /s
Odpisz
20 kwietnia 2017, 07:47
3 (#przegryw)
Odpisz
20 kwietnia 2017, 07:58
matka to też dziewczyna więc nigdy nie zar*chałem
Odpisz
20 kwietnia 2017, 08:06
@TerratorEK: xD
Odpisz
20 kwietnia 2017, 08:41
3 ;w;
Odpisz
20 kwietnia 2017, 09:19
2
Odpisz
20 kwietnia 2017, 09:39
Żadnym xddd
Odpisz
20 kwietnia 2017, 09:40
Jest aż tak źle?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 09:42
@theCPCK: Tak
Niestety
Odpisz
20 kwietnia 2017, 10:18
Jak się okazuje, nie jestem przegrywem. 1, biorąc pod uwagę fakt że mam 13 lat.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 11:28
1, gadka szmatka lmao
Odpisz
20 kwietnia 2017, 13:34
3
Odpisz
22 kwietnia 2017, 08:09
żadnym :V
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:22
Ja 1. Ciekawe, czy gdzieś jest 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:27
2. Nadal nie ogarniam, jakim cudem w przedszkolu byłem przez (prawie) wszystkich lubiany.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:35
Dwójeczka.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:35
@theCPCK: Przykro mi to mówić, ale większość dziewczyn jest na 1
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:46
Masz rację nie jesteś przegrywem ale idiotą... nawet jeśli się zabezpieczyliście (o ile nie zciemniasz) to i tak jest ok 5% szans ze i tak dojdzie do zapłodnienia...
NAPRAWDĘ FAJNIE JEST BYĆ "TATUSIEM" W WIEKU 13 LAT
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:46
@Krybex101: mam lepiej. 4
Odpisz
22 kwietnia 2017, 10:29
1 od dołu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 kwietnia 2017, 10:35
3
Odpisz
22 kwietnia 2017, 12:21
6
Odpisz
22 kwietnia 2017, 12:32
1
Odpisz
22 kwietnia 2017, 12:33
2.. bo jestem dziewczyną
Odpisz
5 lipca 2017, 21:51
A babcia sie liczy
Odpisz
12 lipca 2018, 17:44
2
Odpisz
2 sierpnia 2018, 19:05
ostatnim lol
Odpisz
1 października 2021, 21:40
@Desuv: 3 (sadge i madge)
Odpisz
22 kwietnia 2017, 16:00
Żyjesz w wiosce opanowanej przez mężczyzn
Odpisz
8 lutego 2018, 19:30
@EternalSailorMoon: was is dziewczyna
Odpisz
25 kwietnia 2017, 13:46
2
Odpisz
22 kwietnia 2017, 06:43
Jestem na pierwszym
Trzech dalszych nie osiągnę dzięki kuzynce
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:50
@lorax12: Witaj w klubie :/
Odpisz
22 kwietnia 2017, 15:25
k :3
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:24
yupi!!! mam poziom 4 !!!
to dobrze?
Odpisz
22 kwietnia 2017, 10:54
#technikum
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:55
Jestem na 3 i dobrze mi z tym :)(:
Odpisz
22 kwietnia 2017, 08:56
Jeśli matka się liczy to ja zaliczyłem wszystko.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:21
@Reaperr: Bardzo ciekawe...
Odpisz
22 kwietnia 2017, 08:52
"Ngdy"
No OK.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 07:44
2
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 07:32
Jestem trójką
Dwójką
Jedynką
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:18
2
Odpisz
20 kwietnia 2017, 11:03
Doświadczyłem już konsumpcji ust kobiecych, lecz jeszcze nie zaznałem bliskości łona płci pięknej.
.
.
.
.
lol ale to zabrzmiało
Odpisz