Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Ładne rzeczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tacy to pożyją
Papierowa szkoła posting
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2020, 21:47
Jest tu ktoś bez problemów bo chcę się z kimś podzielić moim
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:34
Jak tam polski? Podobno temat ciekawy był.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:49
@Jedyny_LordGaben_Over9000: na maksa ch*jowy.Myśle sobie ale zajebiście rozprawka! i doje**li tematem w ogóle nie powiązanym z lekturami jakie omawialiśmy
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:50
@kafelka_w_kuchni: Czyli?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:51
@kafelka_w_kuchni: Właśnie polski był najłatwiejszy. Zadania mega łatwe. Miałam nadzieję, że dostaniemy coś łatwego do napisania, a nie jakiś reportaż czy coś podobnego. Nie było źle w każdym razie ;D
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:52
@ralaii: A jaki był temat wypracowania?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:53
@Jedyny_LordGaben_Over9000: "Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że marzenia mają sprawczą moc? Napisz rozprawkę,
w której uzasadnisz swoje stanowisko. Argumenty zilustruj przykładami z literatury."
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:54
@Jedyny_LordGaben_Over9000: coś o realizacji marzeń, co ja tam mogłem napisać? Antygone? Antka? Balladyne?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:11
@kafelka_w_kuchni: Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Star Szafa, jakby się uparł to nawet Kamienie
na Szaniec i Małego Księcia byś wcisnął.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:17
@Jedyny_LordGaben_Over9000: Trzeba było napisać że nie mają i od razu otwiera się wachlarz możliwości. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:20
@Jedyny_LordGaben_Over9000: Kiedy nic nie pamietasz, więc piszesz o Alchemiku, Quo Vadis i biografii Steve Jobs'a
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:23
@FrekiPlayGames: facetka od polskiego mówiła mi, że można wykorzystać tylko lektury i to tylko te z gimnazjum
czyli to jednak nie prawda?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:25
@kafelka_w_kuchni: Nam mówiła, że liczy się każda lektura.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:25
@kafelka_w_kuchni: Stwierdzenie absurdanie głupie
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:29
@FrekiPlayGames: Ja korzystam nie tylko z lektur, ale także innych książek, które przeczytałam. To błąd?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:39
@ralaii: Nie. Możesz wykorzystać jakąkolwiek książkę jaką przeczytałaś/eś. Kolega jak my pisali rok temu napisał coś o Wiedźminie i nikt się nie czepiał.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:42
@Jedyny_LordGaben_Over9000: Całe szczęście, bo rzadko korzystam ze szkolnych lektur. Zawsze jest możliwość, że osoba, która będzie sprawdzała moją pracę, nie zna książki, o której piszę i ewentualne "nieścisłości" nie zostaną zauważone. :D
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:46
@ralaii: Polski był łatwy, ale matma najłatwiejsza.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:55
@JakubJJJ: Gdyby nie jeden błąd miałabym 100% z matmy... Jeden głupi błąd :c
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:59
@ralaii: Nie martw się ja popełniłem więcej błędów... Tak z 16...
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:08
@Jedyny_LordGaben_Over9000: Taka ja na przyrodniczym...
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:12
@ralaii: A przypadkiem lektury to nie wszystkie książki?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:15
@FrekiPlayGames: Powinnam napisać "lektury szkolne" żeby to było bardziej zrozumiałe?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:21
@Jedyny_LordGaben_Over9000: Nie z lektury tylko z literatury więc w czym problem ?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:25
@ralaii: Marzenia nie mają sprawczej mocy, ponieważ bohaterowie kamieni na szaniec chcieli żyć w wolnej Polsce, a umarli.
KONIEC!
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:51
@ralaii: Ja słyszałam, że można opisać nawet fabułę gry.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:52
@NightFox: Nie, gdy masz wyraźnie napisane "przykłady z literatury"
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:17
@ralaii: Rzeczywiście, można wykorzystać wszystko kiedy jest "teksty kultury"
Odpisz
20 kwietnia 2017, 21:59
@kafelka_w_kuchni: Syzyfowe prace
Władca pierścieni
Hobbit
Stary człowiek i morze
Mały książę
Balladyna (postawa jej matki, chciała by wyszła dobrze za mąż)
no i pewnie jeszcze coś się znajdzie
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:01
@FrekiPlayGames: Termin "literatura" nie odnosi się do jedynie lektur... można wykorzystać każdą książkę, jeśli sprawdzający jej nie czytał to ma obowiązek ją przeczytać by to ocenić
Odpisz
20 kwietnia 2017, 22:02
@ralaii: Sprawdzający ma obowiązek przeczytać nieznaną mu książkę
Odpisz
21 kwietnia 2017, 06:05
@srarwars: Jakoś nie mogę uwierzyć, że osobie, która ma do sprawdzenia jakieś sto prac, będzie chciało się czytać każdą nieznaną książkę czy chociaż jej streszczenie.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 06:12
@ralaii: Może i nie będzie się chciało ale musi to zrobić
Odpisz
21 kwietnia 2017, 08:27
@srarwars: Ale żeby sprawiedliwie ocenić pracę, w której jest podany przykład z jakiejś literatury nie trzeba jej czytać. Można nawet nie wiedzieć, co to za książka. To w sumie niewiele zmienia.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:27
@srarwars: heh ja użyłem przykłady z wiedźmina gry o tron i zwiadowców miłej lektury xd
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:49
@Cichy22: Pieśni lodu i ognia*?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:50
@TheHunterMikiPL: Aha... więc bez przeczytaniu książki twoim zdaniem można odnaleźć błędy rzeczowe?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:56
@srarwars: tak i wiem że gra o tron to tylko pierwszy tom ale tak pisze się krócej i każdy wie o co chodzi
Odpisz
21 kwietnia 2017, 15:34
@srarwars: *bez przeczytania
Błędy rzeczowe, czyli co?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 16:11
@TheHunterMikiPL: Czy ty nie zdawałes nawet jednego egzaminu kiedykolwiek?
Błąd rzeczowy to taki gdy w wypracowaniu napiszesz coś czego nie było w książce...
Odpisz
20 kwietnia 2017, 13:22
A na ch*ja ten egzamin
Odpisz
20 kwietnia 2017, 13:36
@polomolo: Żeby dostać się do lepszej szkoły, zdobyć lepsze wykształcenie i dobrze płatna pracę.
ALE CH*J KU*WA LEPIEJ W CESEKA POGRAMY MOSZE CO XDD
Odpisz
20 kwietnia 2017, 13:37
@polomolo: Egzamin gimnazjalny sprawdza opanowane wiadomości i umiejętności nabytych podczas trzyletniej nauki w gimnazjum i jest on warunkiem skończenia szkoły oczywiście są też wyjątkowe sytuacje.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 15:48
@Reaperr: "I jest on warunkiem skończenia szkoły" no nie bardzo
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2017, 15:50
@CeeKay: Napisałem ze są też wyjątkowe sytuacje.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:48
@TypowyPolak: "Zdobyć lepsze wykształcenie i dobrze płatną pracę" Skisłem.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:26
@polomolo: Popieram.
W ogóle na ch** ta szkoła.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 01:49
@polomolo: ktoś z avatarem jest pompa na pewno tego nie zroumie
Odpisz
21 kwietnia 2017, 12:59
@cichy3215: coś sugerujesz?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:36
@polomolo: Tak. Sugeruje, że ludzie tacy jak ty mają niski poziom intelektualny. Tacy jak ty, czyli chodzi mu o to pompa team.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:40
@TheHunterMikiPL: Szkoła zajmuję się kształceniem i wychowaniem więc moim zdaniem jest potrzebna.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:42
@TheHunterMikiPL: czyli dla ciebie cały pompa team jest zje**ny? Jutro o 12.00 ustawka xd
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:54
@Reaperr: Jakoś ch**owo jej to wychodzi.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:54
@polomolo: Tym komentarzem raczej nie podniesiesz swojego już niskiego poziomu intelektualnego.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:56
@TheHunterMikiPL: Zapewne ty nie chcesz się uczyć więc to jest twoja wina a nie szkoły.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:01
@Reaperr: To nie o to chodzi.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 14:15
jak wam poszło z przyrodniczych przedmiotów?
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2017, 14:35
@Cichy22: On był w ch*j trudne. A na matmie może miałbym szanse na 100% gdybym umiał liczyć .-.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 14:39
możesz streścić ostatnie z matmy?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 14:42
@seba745: Granastisłup trójkątny. Podane pole jednej ściany z podstawami i dwa boki podstaw.
Ostanim obliczeniem jestz 30 x 9 i ja jakimś cudem napisałem 180 ;-;
Odpisz
20 kwietnia 2017, 15:19
xD
Odpisz
20 kwietnia 2017, 15:43
mi wyszło w ostatnim 104,4 litra heh
Odpisz
20 kwietnia 2017, 15:43
Jaki wynik miałeś w drugim otwartym?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 15:45
@CeeKay: 5
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:12
@Cichy22: A ja zrobiłem część matematyczną na 100%, ale reszty boję się sprawdzać xd
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:52
U mnie 30*9 to 150 także ten... XD
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:09
@ralaii: No kurde jak tak można? Nie znacie tabliczki mnożenia?? ... W sumie to ja też ale przynajmniej dobrze liczę...
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:27
@TheHunterMikiPL: Tabliczka mnożenia jest bardzo dobrze znana. Problem tkwi raczej w tym, że ja zazwyczaj wykładam się na najprostszych obliczeniach. Zrobię najtrudniejsze, ale potrafię pomylić się w czymś typu 2+2. A szkoda, bo 100% mi przepadło :c
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:14
@ralaii: No to jak znasz tabliczkę mnożenia, to jakim cudem taki błąd popełniłaś?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:16
@TheHunterMikiPL: Kiedy w grę wchodzą tak proste obliczenia, mój mózg się chyba wyłącza. Norma
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:22
@ralaii: Chyba dla Ciebie.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:25
@TheHunterMikiPL: A czy ja twierdzę inaczej?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:31
@ralaii: Nie wiem.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:34
@TheHunterMikiPL: Po co ta kropka nienawiści? :c
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:59
@Cichy22: Mi 9 :v Sprawdzałem i mam dobrze .-.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:31
@ralaii: Znam to :/
Odpisz
20 kwietnia 2017, 20:08
@ralaii: O co Ci chodzi?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:10
Z bańki problemów i nieszczęść
Odpisz
20 kwietnia 2017, 18:09
Bez przesady.
Nawet dla takiego debila jak ja egzamin nie był trudny.
Nawet lepiej- tylko w zadaniach otwartych trzeba było się wysilić, w zamkniętych wszystkie odpowiedzi można było wybrać na logikę.
A jeżeli ktoś zaspał/nie dotarł na czas/zadzwonił mu telefon, to tylko jego wina.
Od tego są godziny podawane wcześniej, a i nauczyciele dosłownie co kilka minut pytają czy na pewno nie mamy przy sobie telefonów.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:36
Spoko teraz jeszcze tylko matura hehe
Odpisz
20 kwietnia 2017, 15:36
To da się go w ogóle jakoś spie**olić?
Odpisz
20 kwietnia 2017, 15:44
można nie przyjść może ci telefon zadzwonić wtedy z automatu ty nie zdajesz
Odpisz
20 kwietnia 2017, 15:50
@Cichy22: Jeśli nie przyjdziesz, możesz zaliczyć w innym terminie(przynajmniej tak było w przypadku jednej osoby z mojego rocznika), a jeśli zadzwoni ci telefon, to jest to wyłącznie twoja wina, bo jesteś debilem, który nie wie, że na egzaminie powinien być wyłączony, a najlepiej nie brać go wcale
Odpisz
20 kwietnia 2017, 15:56
w innym terminie możesz pisać tylko w wypadku choroby pobytu w szpitalu a telefon zadzwoni to ty nie zdajesz a reszta uczniów na 2 termin sprawdzianu
Odpisz
20 kwietnia 2017, 16:13
@Cichy22: tak jakoś w czerwcu ten drugi termin jest.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 15:54
Prosty był.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 13:23
ja właśnie wróciłem ;_;
Odpisz
20 kwietnia 2017, 13:53
@olszer732: * łaczy się w bólu*
Odpisz