Jak "koksu" ćwiczy przed walką z Popkiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2017, 18:02
Koks to Sagat w prawdziwym życiu
Odpisz
22 kwietnia 2017, 12:32
Nowy film w kinach:
Pustynia Potężnego KOKSA
Odpisz
22 kwietnia 2017, 12:13
Teraz pytanie po co i czemu akurat w tym miejscu?
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:25
To słodkie
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:28
burnejka trenuje w Afryce (lub Australii) a popek pewnie siedzi w domu i kolejne rapsy nagrywa.
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 11:13
to jest USA, a dokładniej okolice Las Vegas
Odpisz
22 kwietnia 2017, 10:55
doragon booooooruuuuu zeeeettto
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2017, 17:12
Popuś ubije tego gópiego koksa w kilka sekónd!!1! Dawaj Popusiu krulu!!! 😃😘😂😂😂😂👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:19
zamknij sie popek to jest jakis pedau a nje koks prafdziwy koks go pobije jednom nogom i w ogóle !#@!@!@!@!@!@!
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:22
@IFapToHentai: Ja ci pokasze mojego Popusia Albańczyka wyzywać!!!!!/×€/("£÷#*÷"¥×+ Wyjć na solo pszed dom to cie dojadem!?!*$
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:26
o h*j pszed domeme to nie bo mnie mama wyzwie, o usmej za gararzami!
Odpisz
20 kwietnia 2017, 17:31
@IFapToHentai: Dopra szmaciaku tylko bes koleguw bo z kolegami to se morzesz!
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:43
ja też się dołonczam
Odpisz
22 kwietnia 2017, 10:13
@IFapToHentai: Co jak co, ale na solo powinni chodzić znajomi. Ostatnio w 4 przyszli. Taki Kamil mi pomógł :v
Odpisz
22 kwietnia 2017, 10:30
@Meuflagiator2000: to wtedy się umawia na ustawke serdeczną i przychodzisz w pięciu xd
Odpisz
22 kwietnia 2017, 10:43
@IFapToHentai: Znaczy, oni nas straszyli nożem, jak będę w domu to ci pokaże jego zdjęcie Dx
Odpisz
22 kwietnia 2017, 10:08
On jest wstanie podnieść tak wysoko noge?
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:46
Istnieje legenda że dalej napi**dala w te kaktusy
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:27
wyobraźcie sobie taka rodzinkę która przyjechała tam pooglądać florę i ogólnie pozwiedzać patrzą w prawo a tam taki napakowany koksu bez koszulki rozwala kaktusy z kopa i pie**oli cos o jakimś popku głośno na całą okolice xD
Odpisz
22 kwietnia 2017, 09:13
gupi koksu popuś mistrzem <<<<<<3333333 2737286372-$+#)#(#( >:(
Odpisz
22 kwietnia 2017, 08:53
Brzmi jak jakis mob w metinie ktory caly czas dostaje dmg
Odpisz
22 kwietnia 2017, 08:52
Pewnie nadal napi**dala kaktusy.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 08:38
Gdzie on tam wyjechał? Przecież pod pierwszym lepszym, polskim blokowiskiem miałby lepszy i bardziej praktyczny trening...
Odpisz
20 kwietnia 2017, 19:30
I ten zajebisty dźwięk samolotu w tle
Odpisz