Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Niegrzeczny Oskarek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2021, 19:41
Rosja nie ma żadnych naturalnych wrogów.
Odpisz
31 marca 2022, 11:16
@XaVery: Tak
Odpisz
31 marca 2022, 13:43
@MENEL1239: ...
To było rok temu...
Odpisz
20 lipca 2023, 11:55
@XaVery: ...
To było rok temu
Odpisz
24 kwietnia 2017, 17:55
A Kostaryka?
Odpisz
26 lipca 2020, 12:57
@kaliope: panama
Odpisz
9 lipca 2017, 14:58
A Sealand ?
Odpisz
19 czerwca 2018, 01:06
@MrDiablo323: sealand jest właściwie psem Wielkiej Brytanii, więc dzieli z nią swych wrogów
Odpisz
26 lipca 2019, 15:58
@MrDiablo323: sealand to nie kraj
Odpisz
24 kwietnia 2017, 14:09
A gdzie państwo islamskie?
Odpisz
7 kwietnia 2019, 20:48
@Reaperr: Jego wrogami są "niewierzący"
Odpisz
18 września 2017, 18:03
nom prawda:D
Odpisz
24 kwietnia 2017, 15:41
a Szwajcaria ?
ona jakich ma wrogów ?
Odpisz
24 kwietnia 2017, 15:43
@delta232: ok nie doczytałem komentarzy.
ale jak kuźwa inflacja O_o co się tam odwaliło ?
Odpisz
16 czerwca 2017, 18:57
@delta232: Szwajcaria swego czasu prowadziła taką agresywną ekspansję na sąsiednie tereny że stała się celem koalicji
Odpisz
3 maja 2017, 18:55
a australia?
Odpisz
6 maja 2017, 12:43
@Mikatrix: Australia*
Jej wrogowie to kamgury i psy dingo
Odpisz
6 maja 2017, 14:12
@Palauball: kangury*
Odpisz
7 sierpnia 2017, 21:46
@Palauball: I Emu, przede wszystkim Emu, Australia nawet toczyła raz wojnę z nimi i przegrała.
Odpisz
8 sierpnia 2017, 15:01
@Chinerpeton: Wiem
Odpisz
24 kwietnia 2017, 15:11
Było.
Odpisz
20 kwietnia 2017, 23:37
A gdzie San Escobar?
Odpisz
24 kwietnia 2017, 15:08
@absol: Jego wrogiem są internauci (swego czasu jejowicze).
Odpisz
24 kwietnia 2017, 14:56
a gdzie USA i Rosja?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 18:00
@okrutnik: Rosja to w afryce wojuje, USA też się z kimś podobno sprzecza
Odpisz
21 kwietnia 2017, 00:04
A Kabuto?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 08:08
jest martwy
Odpisz
21 kwietnia 2017, 11:00
@RayGuy_Player: Chyba jest martwe - TO Kabuto
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:31
ok
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:34
@RayGuy_Player: A tak właściwie to czemu uważasz że jest martwe?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:36
bo to skamielina
Odpisz
24 kwietnia 2017, 10:35
@RayGuy_Player: jakoś da się go ożywić więc nie jest martwe
Odpisz
24 kwietnia 2017, 14:36
@RussiaBall: dobra wygrałeś
Odpisz
24 kwietnia 2017, 14:38
@RussiaBall: Ale skoro się da ożywić, to jednak jest martwe, ale tylko do chwili ożywienia. Zawiłe jak Rosja.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 11:45
Było
Odpisz
20 kwietnia 2017, 23:33
Islandia taka pokojowa i piękna
Odpisz
20 kwietnia 2017, 23:43
Są tak pokojowi że nawet armii nie mają
Odpisz
24 kwietnia 2017, 10:48
nowa zelandia
Odpisz
24 kwietnia 2017, 10:34
Wojtek lubi walić
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2017, 10:35
@Kastorek: Miałeś nikomu nie mówić o naszych zabawach. Zrywam z tobą.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 10:35
@wojtekrozrabiaka: #potężnygej
Odpisz
24 kwietnia 2017, 10:19
A gdzie Marslandia ?
Odpisz