Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Phi!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2020, 22:06
W sumie czemu by nie poświęcić, tak dla ochrony
Odpisz
25 kwietnia 2017, 23:46
Zobaczcie wspomnienia z Majorki
Odpisz
21 kwietnia 2017, 11:32
z ciekawości zajrzałam na jej profil... nie popełniajcie mojego błędu ;-;
Odpisz
21 kwietnia 2017, 11:44
Tak. W skrócie opiszę:
* Szlachta nie pracuje
* wielka dz*wka - sama tak o sobie mówi
* wróżbitka - specjalizacja: genitalia
* myśli, że jest piękna ---> wstawia ocenzurowane zdjęcia w bieliźnie, na kiblu itp.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:45
Zajrzałem, co się zobaczy tego się nie odzobaczy.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 00:11
wybacz, nie posłuchałam i przejżałam cały profil i komentarze '-'
Miałaś racje - jedne z gorszych chwil w moim życiu '-'
Odpisz
25 kwietnia 2017, 01:26
Stwierdzam niedoje**nie mózgowe IV stopnia. Zalecane leczenie: sznur i na latarnie.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 18:59
Sprawdziłem... Nie wiem czy się wieszać czy poprostu ja zabić
Odpisz
25 kwietnia 2017, 19:00
@Psychopata_: Kup karabin i sukę rozwal. Jedno ścierwo mniej będzie.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 22:26
akurat ostatnio zakładałem piorunochrony i była świetna zabawa
Odpisz
24 kwietnia 2017, 22:45
@DziwnyPan: Kogoś je**ął piorun?
Odpisz
24 kwietnia 2017, 23:35
nie, ale dostał prętem brat
Odpisz
24 kwietnia 2017, 23:39
@DziwnyPan: *lenny *
Odpisz
25 kwietnia 2017, 14:39
ja miałem najlepszą robotę :A
Odpisz
25 kwietnia 2017, 14:39
@DziwnyPan: Jaką?
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2017, 15:29
wbijałem pręty w ziemie i kopałem dołki
Odpisz
25 kwietnia 2017, 16:38
@DziwnyPan: ok
Odpisz
21 kwietnia 2017, 13:31
Odpisz
25 kwietnia 2017, 01:29
Ją trzeba zabić bo na leczenie już za późno xD
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2017, 13:13
@Shooter22: w jakiej to grupie?
Odpisz
25 kwietnia 2017, 15:11
@lolex565: w żadnej?
Odpisz
25 kwietnia 2017, 08:30
Jak widzę takie gowno to część mnie chce żeby wybuchła. III wojna światowa. Kim-Dzong-Un jeżeli to czytasz to odpalaj rakiety.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 04:49
Bogowie nordyccy nie boją się wody święconej. Thor usmaży jej dom.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 08:22
dlatego zawsze mam to na szyi
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:07
Pragnę aby zaraz po wybudowaniu piorun uderzył w jej chałupę :)
Odpisz
25 kwietnia 2017, 01:28
@strachu: Szkoda chałupy, lepiej w jej durny ryj.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 22:22
jesteś piorunem widzisz poświęcony dom i uciekasz
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:58
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:19
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:51
@Hartio: dosyć wysoko się ceni
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:21
To się nazywa technologia i piorunochron.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 10:48
Na początku myślałem, że to jakaś plaża, a on chce święcić parawany
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:11
Ja też :v
Odpisz
21 kwietnia 2017, 21:12
Jestem bezbożnikiem i czuje sie dobrze (szybka reklama: zapraszam na discord Bezbożni Rycerze. Link(in park) podam na czacie prywatnym)
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:37
@SweetGnar: A niby co tam ciekawego?
Odpisz
24 kwietnia 2017, 22:51
@SweetGnar: no dobra ku*wa nikt nie pyta cię o autobiografię jprdl
Odpisz
25 kwietnia 2017, 08:16
@rosyn: rozmawiamy, smieszkujemy i gramy razem.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 08:19
@Marequel: Według ciebie kilka słow o sobie to autobiografia? Z twojej logiki wynika ze jezeli ktos powie "Jestem taki i taki" to autobiografia?
Czy ty masz rozum i godnosc czlowieka?
Odpisz
25 kwietnia 2017, 08:20
@Marequel: Czytajac twoj opis jeses typem czlowieka "ić zie zaje**c xdxdxd, nikt tu nie czyta twojej opinii"
Odpisz
25 kwietnia 2017, 09:16
@SweetGnar: tak to podchodzi pod autobiografię i mamy wolność słowa i mogę
Odpisz
25 kwietnia 2017, 10:45
@SweetGnar: Ale linka daj do tego discorda
Odpisz
25 kwietnia 2017, 19:28
@rosyn: dam na czacie prywatnym
Odpisz
21 kwietnia 2017, 10:57
ogladam se bajke i tam gość właśnie powiedział "BOJĘ SIĘ KARTOFLI"
Odpisz
21 kwietnia 2017, 11:01
Nie strasz ludzi
Odpisz
21 kwietnia 2017, 11:34
Jaką bajkę?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 12:08
kot w butach oglądałem tylko że serial
Odpisz
21 kwietnia 2017, 12:52
Znam.
Odpisz