Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zdeklasowani znowu
Nieuczciwa ocena
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2017, 19:27
Po nim można się wszystkiego spodziewać, możliwe nawet jest, że to jego kochanka
Odpisz
26 października 2017, 08:09
@Henzej: I jednocześnie wnuczka.
Odpisz
12 maja 2017, 21:08
ksciuki
Odpisz
29 kwietnia 2017, 17:34
miałam tą dziewczynkę w podręczniku do przyrody
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:55
ciekawe jaką potrawę zrobiła w 15min
Odpisz
24 kwietnia 2017, 12:04
@ALKATRAZ: el kanapko w sosie z wody
Odpisz
21 kwietnia 2017, 21:17
coś mi się kojarzy z przyrodą, bodajże "Przyrodo, witaj!"
Odpisz
21 kwietnia 2017, 21:31
@Sarux: Tak to z tej książki
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:35
widziałamq
Odpisz
23 kwietnia 2017, 18:50
@Sarux: ta dziewczynka jest też w tym jednym podręczniku dla klas 5 od WSiP o ile dobrze pamiętam.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 19:08
@vince_: tak
Odpisz
23 kwietnia 2017, 19:10
@Mamiczko: mój siostrzeniec przerabiał I miałam mu pomóc . to było o obowiązkach czy cos
Odpisz
23 kwietnia 2017, 21:00
@Mamiczko: też to przerabiałem
Odpisz
23 kwietnia 2017, 15:42
Mam to samo w książce od niemca
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:24
Pamiętam ten podręcznik! To był najbardziej nierealny plan dnia, jaki widziałam.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:25
@Anielka999: moja siostra go miała
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2017, 19:26
@DziwnyPan: Twoja siostra miała podręcznik z twoją wnuczką?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:27
@Anielka999: To był bodajrze z Angielkiego. Wtedy też śmialiśmy się z jej ryja. Ale to było z 4 albo 5 lub 6 klasy. Nir pamiętam ;-;
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:31
@SzyMONECKI009: to był podręcznik od przyrody "Przyrodo Witaj"
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2017, 19:42
@Davido: ;-; tak to dziwne
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:47
A może, nie pamiętam.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:45
@Anielka999: tak bardzo
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:12
Niedaleko pada jabłko od jabłoni.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:48
Mam dziwnego Pana ze stocku w podr od matematyki
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:16
@Loser: Pokaż.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:35
@WaluigiLuncher: poczekamy ;v
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:35
@kitsune_senpai: .
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:47
@Loser:
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:47
@Loser: Ten co chce policzyć to z oknem?
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:49
@Pandzianikki: Tak
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:50
@Pandzianikki: Jutro będą zdj
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:51
@Loser: jakie wydawnictwo i klasa?Może mam w domu to dam wcześniej
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:52
@DaKnight: Nowa era 6 klasa chyba geometria
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:53
@Loser: . taktyczna kropka
Odpisz
21 kwietnia 2017, 20:55
@Loser: .
Odpisz
21 kwietnia 2017, 21:09
@Loser: Przykro mi,zostałem wychowany na książkach GWO i nie mam tej
Odpisz
21 kwietnia 2017, 21:12
@DaKnight: Jutro wyślę
Odpisz
21 kwietnia 2017, 23:02
@Loser: .
Odpisz
21 kwietnia 2017, 23:20
@dominik581: kropek
Odpisz
21 kwietnia 2017, 23:22
@KalkoPl: Kiedy wchodzisz w powiadomienia z nadzieją, że ktoś odpisał a tu taktyczny kropek ( ͡° ͵ʖ ͡°)
Odpisz
22 kwietnia 2017, 01:13
@Loser: .
Odpisz
22 kwietnia 2017, 07:48
@Loser: Ja mam jego córkę z pianką wp podr. od przyrody
Odpisz
22 kwietnia 2017, 08:09
@Loser: .
Odpisz
22 kwietnia 2017, 10:18
@lokej23: Proszę
Odpisz
22 kwietnia 2017, 10:20
@Loser:
Odpisz
22 kwietnia 2017, 10:42
@Loser: Dzięki
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:14
@Loser: To o tego chodziło? Ja też go miałem w starym podręczniku. Teraz nie mam, bo musieliśmy oddawać podręczniki.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:04
@Loser: Mój brat też ma te książki
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:07
@Loser:
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:05
miałem sen że kupowałem popcorn od dziwnego pana
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:23
Nowy lennyface
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:55
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:04
Jeszcze białko na twarzy to już w ogóle
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:59
pamietam te obrazki, nie wiem skad, ale tak O,o
Odpisz
21 kwietnia 2017, 21:00
@Trabancik: Przyrodo Witaj! Bodajże 5 klasa.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:02
@AssseN: mi sie kojarzy z angielskim...
Odpisz
21 kwietnia 2017, 22:52
była w mojej kiążce od przyrki
Odpisz
21 kwietnia 2017, 21:33
Nowa biczys pana ze stocka
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:32
Sex Slave*
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:51
@lorax12: lurax pls
Odpisz
21 kwietnia 2017, 19:56
nie pożyczę pieniędzy
Nawet nie proś
Odpisz
21 kwietnia 2017, 21:00
@lorax12: prosze lubimy cie
Odpisz
21 kwietnia 2017, 21:06
@Polalak: kłamcy
Odpisz