Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Goczpek

Edytowano - 23 kwietnia 2017, 19:04

czy tylko ja nie ziewnąłem?

Avatar Sugamon23

23 kwietnia 2017, 19:06

@Goczpek: Nie, nie tylko ty

Avatar BabkaZmarihuano

23 kwietnia 2017, 19:31

@Goczpek: JA TES NIE ZIEWNELAM BO jem nalesniki

Avatar
iqhawe

23 kwietnia 2017, 19:37

Avatar MajestatycznyMajestat

23 kwietnia 2017, 20:03

@BabkaZmarihuano: o tej godzinie?

Avatar noszkurnawszystkozajete

23 kwietnia 2017, 20:36

@Goczpek: Ja nie ziewnęłam, bo nie zajarzyłam o co chodzi

Avatar BabkaZmarihuano

23 kwietnia 2017, 22:33

Avatar xmrocznax

23 kwietnia 2017, 20:39

On nie ziewa, on pochłania ciemność.

Avatar kokosek112

23 kwietnia 2017, 20:41

@xmrocznax: aby nas od niej uchronić

Avatar loloja

23 kwietnia 2017, 19:28

a co jeśli on nie ziewa ? ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2017, 19:17

Czy tylko ja ziewnąłem?

Avatar mooped

Edytowano - 21 kwietnia 2017, 21:51

i każdy teraz ziewa

*ziew*
myśl o ziewaniu

Avatar mooped

21 kwietnia 2017, 21:53

@mooped: ziew

Avatar Myszkapl

21 kwietnia 2017, 22:40

@mooped: Nie ziewnęłam, jestem robotem?

Avatar Sugamon23

23 kwietnia 2017, 19:07

@Myszkapl: Ostatnio moja pani od niemieckiego stwierdziła, że jesli ktoś nie ziewa widząc kogoś ziewającego to jest psychopatą :b

Avatar Myszkapl

23 kwietnia 2017, 19:13

@Sugamon23: Na niemieckim mi prawie zawsze burczy w brzuchu ;-;

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2017, 19:15

@Sugamon23: Ludzie to zwierzęta stadne, ziewanie ma sygnalizować innym członkom stada o tym, że pora spać. Nie dziwię się, choć "psychopata" to za mocne słowo. "Po***" lepiej pasuje.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Płać pan

To by wystarczyło

Phi!

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka