Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2019, 00:43
mam już zuoto
Odpisz
21 kwietnia 2017, 23:24
Ja tam dostałem ją przez przypadek :P
Odpisz
21 kwietnia 2017, 23:33
@Wolfmer: Ja też, osoby które nie starały się o tą odznake ale ją zdobyły, łączmy się!
Odpisz
22 kwietnia 2017, 00:09
*łączy się*
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:10
ja przez przypadek dostalem zombie
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:24
bądźmy razem niczym ludzka stonoga :)
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:52
*łączy się*
Odpisz
23 kwietnia 2017, 11:03
*łączy się*
Odpisz
23 kwietnia 2017, 11:08
*zszywa im odbyty z ustami w kolko*
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2017, 12:40
@Miguelp: Od kiedy to się bawisz w chirurga?
Odpisz
23 kwietnia 2017, 12:41
od zawsze ale ciebie tam nie było
to z Putinem
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:09
@Miguelp: Oh,to dobrze
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:14
czemu?
Odpisz
23 kwietnia 2017, 19:57
@Miguelp: Jak cię zranią kosą w żebro to wiesz jak zaszyć
Odpisz
23 kwietnia 2017, 20:01
jak zranić kogoś w zebro?
Odpisz
23 kwietnia 2017, 20:11
@Miguelp: *pod żebro
Odpisz
23 kwietnia 2017, 20:39
nie przeżyje
Odpisz
24 kwietnia 2017, 06:44
@Miguelp: Oh
Odpisz
24 kwietnia 2017, 06:57
nom
Odpisz
24 kwietnia 2017, 13:41
@Miguelp: Lajf is soł sad
Odpisz
24 kwietnia 2017, 13:58
@ShadowPie: aha
Odpisz
11 października 2017, 16:14
*łączy się*
Odpisz
13 października 2017, 20:47
@Petrus2001: Nekromancja to grzech ciężki
Odpisz
6 września 2017, 19:18
gdy rodzice pojechali ja spe3cjalnie czekałem tyle
Odpisz
23 kwietnia 2017, 23:24
A co to za odznaka?
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:56
@szymon362: Jehowy zombie(cos podobnego) między 23 a 4 rano jak sie napisze komentarz,oceni lub cos tam dostaje sie jedna noc!
Odpisz
24 kwietnia 2017, 01:33
Ten moment, kiedy o 23:00 dopiero myślisz o zjedzeniu kolacji...
Odpisz
23 kwietnia 2017, 23:26
#jejowyzombie
Odpisz
23 kwietnia 2017, 22:31
jak to zobaczyłem była dokładnie 22:30
;_;
Odpisz
23 kwietnia 2017, 16:53
Temu panu chyba się Windows aktualizuje
Odpisz
21 kwietnia 2017, 22:45
Dla mnie większe wyzwanie to jej nie zdobyć :c
Odpisz
21 kwietnia 2017, 22:46
To idź spać teraz. ;v
Odpisz
21 kwietnia 2017, 22:50
Właśnie to jest wyzwaniem
Odpisz
21 kwietnia 2017, 22:50
wyzwanie "dociekliwy"
Odpisz
21 kwietnia 2017, 22:53
Jeśli wystarczająco się zmęczysz, to szybciej zaśniesz. Zawsze można również oczy wymęczyć. Chłopie, szybciej bo 7 minut zostało. Najlepiej wyłącz jeja i wejdź na yt lub coś innego.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:00
to masz problem
Odpisz
23 kwietnia 2017, 13:07
@Andrzejdupa: A ja Julia. Miło mi, Tomaszu.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 22:45
#teamapka
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:58
@kubakk12: Ale przez apkę to też nabija.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 11:51
wiem, tyle że na memie jest komputer
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:22
ten nowy system odznak coraz bardziej pie**oli jeja.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 11:05
@jaccku321: Mi tam na tym nie zależy, zdobywam przez przypadek.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:58
Kiedy masz wyjebqne na odznaki i widz jak wszyscy o nie się gryzą.
Odpisz
21 kwietnia 2017, 23:18
Kto do cholery tak trzyma ręce na klawiaturze?
Odpisz
22 kwietnia 2017, 00:47
@Krzyniu: ... na pustym(?) pulpicie
Odpisz
22 kwietnia 2017, 01:20
@Krzyniu: Co za po*** pisze prawą a używa myszki lewą
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:07
@Krzyniu: są różne techniki operowania myszką i klawiaturą krzysiu
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:08
@Polalak: No, na przykład
1) jak człowiek
2) jak to z obrazka
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:08
@maxiu1244: mój tata na przykład tak robi więc nie wyzywaj bo sam mozesz byc taki
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:23
@Krzyniu: Ktoś bez telewizora
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:25
@Polalak: Leworęczny? To zmienia postać rzeszy.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:41
@Krzyniu: rzeszy???
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:38
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:17
ja bym już dawno zdobył tą odznakę, tylko źli admini nie dodają obrazków po 21.30
Odpisz