Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Za co ta premia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 maja 2017, 11:58
No to nie zła ocena
Odpisz
5 lipca 2018, 17:20
@AdBlock_V3: zepsuli );
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:19
Top chipsy są lepsze od lays i mają więcej smaków
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 11:25
@DAVJD: ale samego smaku już nie
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:30
@siemak: ale i tak są lepsze
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:31
@DAVJD: o co chodzi z tymi avkami?
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:31
@DAVJD: Pringles są lepsze.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:33
@Davido: nie wiem nawet
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:34
@DAVJD: lul
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:34
i droższe
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:37
@DAVJD: Ale lepsze. Warto więcej kasy wydać na nie.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:48
Chipsletten to takie Januszowe Pringlesy.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:49
Lubię ketchupowe cheetosy.
Częściowo to nawiązanie do avka
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 11:50
@Davido: me too ine chituchy su slabe
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:51
@siemak: Ketchup is luv
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:52
@Davido: kutchup us lauf
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 11:53
@siemak: It's impossibru tu leif wihout ketchup
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:56
@Davido: leif without kichup is slow death
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:57
@siemak: Without ketchup, it's not even deth, it's endless pein
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:28
@DAVJD: o gustach się nie dyskutuje
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 23:48
@Davido: Ja do tego obrazka napisałem, że tak kisnę z tego psa na dole, że sobie zrobiłem avek. I się zaczęło...
Odpisz
23 kwietnia 2017, 00:13
ja muszę zmienić już, bo zaczynają się pytać wszyscy xD
Odpisz
23 kwietnia 2017, 08:25
.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 09:22
@DAVJD: Mi tam bardziej smakują.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 04:30
Lepiej by Crunchipsy kupił.
{______}
Odpisz
23 kwietnia 2017, 00:57
Odpisz
23 kwietnia 2017, 01:27
@Reaper_: XDDD
Odpisz
22 kwietnia 2017, 22:54
Eee tam lays.
top chips os smaku szynki wygrywa wszechświat.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 01:19
@SebringPierwszy: Lays cebulka lepsze
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:32
lays cebulka to najlepsze co może być na świecie
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:34
@ALKATRAZ: pierwszy raz się z tobą zgadzam
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:43
@ALKATRAZ: Jeszcze papryka jest wyku*wista
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:58
@TheMJawesome: Spacer
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:22
Moje ulubione to fromage i MAX I MAXX
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:30
bardzo fajny awatar, tolerancyjnyrasisto!
Odpisz
22 kwietnia 2017, 21:53
@TheMJawesome: Szkoda, że go zaje**łeś.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 23:38
Wiem
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:17
I po co? Na dworze masz powietrza w zanadrzu, więc po co jeszcze Lejsy kupujesz?
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:21
Może w kosmos leci ? :P
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:25
@AssassinGamerqq15: Takie jakby powietrze zapasowe gdyby w tym czymś (zapomniałam jak się to nazywa) zabrakło.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:51
Może mieszka w Krakowie
Odpisz
22 kwietnia 2017, 11:53
Na Śląsku też smog jest, więc może gdziekolwiek mieszkać.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 12:01
U mnie nie ma smogu
Odpisz
22 kwietnia 2017, 12:03
Pewnie nie jest tak widoczny. Gdzie mieszkasz?
Odpisz
22 kwietnia 2017, 12:33
Śrem 50 km od Poznania , zadupie jakich dużo ale z darmową komunikacją miejską
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:51
Kolejny.. Przez to powietrze wasze chipsy są jadalne, więc nie narzekajcie
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:58
@Bury9: *Kolejna, jak już.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 21:08
@Bury9: Hah. I znowu zapomniałam o standardowym "/s". Mam w dupie jakie chipsy, ważne, by były cebulowe.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 21:09
Zielona cebulka <3
Odpisz
22 kwietnia 2017, 21:09
@krzysiu03: Lub cebula i ser w jednym. <3
Odpisz
22 kwietnia 2017, 21:10
Taa <3
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 12:30
top smaczniejsze
ALE NIE KU*WA LEJSY BO REKLAMA,REKLAMUJOM TO DOBRE
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 15:01
@mooped: A myślisz po co są reklamy ? Tak działają mass media, i nic z tym nie zrobisz.
"Reklama dźwignią handlu"
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:05
@mooped: Topy smakują "inaczej"
ALE NIE KU*WA TOPY SĄ LEPSZA BO JA WOLĘ TOPY, JA TAK MÓWIĘ TO DOBRE
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:18
@mooped: jak dla mnie Lay's lepsze. Mocniej przyprawione i sama przyprawa lepszej jakości
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 19:24
@Marequel: lajsy sa wręcz niedobre przez te przyprawy :v
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:41
@mooped: co kto woli. Jak dla mnie top są zbyt słodkie
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:04
@Marequel: High five!
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:36
Ja Ci gowniarzu dam!
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:20
Tańsze ciperki są lepsze.W biedrze są takie za około 2,70 które są niedobre tylko za pierwszym razem.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:13
Wzięła mnie ochota na chipsy. :/
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:05
Adminie był jeszcze drugi uzupełniający z Januszem i napisem: kiedy jesteś przy kasie i zauważasz że synek podmienił top chipsy na lasy
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:08
jest niżej
Odpisz
22 kwietnia 2017, 12:00
Bedziewa żyć jak króle, tata.
Odpisz