Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiewiur500kuba

24 kwietnia 2017, 17:47

Błąd w memie ;-; tę grę ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar nzbn9jo

12 sierpnia 2017, 08:06

@namtab_batman: a mi na przykład to przeszkadza, ze sie tak wpi***alasz. Kolega chcial powiedzieć, ze tam blad jest, to by admin zmienil, a ty bronisz bledu. A powinno sie je poprawiać, zeby bylo mniej ludzi takich jak ty

Avatar Drag_on

10 lutego 2021, 20:01

@namtab_batman: byq
"tę" czyta się tak samo jak", tą"

Avatar MCAssassin

26 kwietnia 2017, 07:37

Mi mama z własnej inicjatywy kupiła pierwszego wiedzmina jak miałem 7 lat...

Avatar nimo2001

24 kwietnia 2017, 22:34

Moja Matka powiedziała ze Bionicle to zabawka dla dorosłych, i schowała mi je na szafę...
Czekam aż będę mieć 18 lat, i w końcu będę mógł się bawić takimi zabawkami...

Avatar mamrek

24 kwietnia 2017, 23:10

@nimo2001: współczuję

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

22 kwietnia 2017, 22:58

W czwartek po raz pierwszy odmówiono mi sprzedaży gry z pegi 18. Dziwnie się poczułem po 15 kupionych grach z pegi 18.

Avatar
Nekos

24 kwietnia 2017, 17:12

PEGI nie ma nic do prawa, jeżeli sprzedawca nie sprzedaje produktu to nawet można podać sprawę do sądu, więc sprzedawc a może tylko tak naprawdę powiedzieć "óó, gra od osiemnastu" ._.

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2017, 18:01

PEGI w Polsce to tylko sugestia dla osoby kupującej, a w Niemczech, gdzie mają swój odpowiednik, to już jest prawo.

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

24 kwietnia 2017, 21:29

Tak à propos, to był fallout 3 GOTY, w tym takim małym pomarańczowym pudełku. I płyta była uszkodzona, wiec wymiana trwająca 10 min.

Avatar lorax12

22 kwietnia 2017, 20:24

"Jesteś za młody by mieć komputer"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar kamykPL

24 kwietnia 2017, 20:05

@ant3k: Jesteś po prostu za bardzo

Avatar xGwiezdny

24 kwietnia 2017, 20:51

@kamykPL: Po prostu jesteś

Avatar kafelka_w_kuchni

24 kwietnia 2017, 20:42

całe moje dzieciństwo zagrywałem się z kuzynem w prince of persia warrior within, gta vc-sa, mortal kombat 4, dwa pierwsze serious samy i był spokój, a niedawno moja mama zaczęła się wypytywać w jakie gry gram i ona sobie je zobaczy czy nie są zbyt brutalne XD

Ps. Mam 16lat :P

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2017, 18:04

Dlatego nie kupuje się gier z rodzicami, jeżeli wiesz, że są oni na tym punkcie przewrażliwieni, a tym bardziej mama :/.

Avatar crimzon

23 kwietnia 2017, 09:27

KTO NIE MA 18 LAT A GRA W TOM GRE PISZE 123 !!11jedenjeden

Avatar JanuszWaleczny

24 kwietnia 2017, 17:21

@crimzon: jedendwatrzy

Avatar creeper_girl

22 kwietnia 2017, 20:35

Miałam tak kiedy w biedronce zobaczyłam którąś część assasynów (nie znam się i nie pamiętam) za 40 zł.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar creeper_girl

23 kwietnia 2017, 06:26

Już kiedyś pisałam, ale moi mają uprzedzenianawet do simsów

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2017, 10:12

@creeper_girl: Moi nie mieli do GTA V i Mortal Kombat. xd

Avatar Jejatb

22 kwietnia 2017, 22:13

"Wyłącz tą grę, jeszcze się uzależnisz"

Avatar kcelej21

Edytowano - 22 kwietnia 2017, 21:40

wiesz, outlast i 7-latki do siebie nie pasują :p

(tylko przykład, nie mówię, że masz 7 lat)

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2017, 20:29

bo jesteś lol

Avatar benben7

22 kwietnia 2017, 20:24

nigdy mama mi tak nie mówiła, kiedyś nawet zgodziła się kupić mi Serious Sam 3 ale jak się pofatygowała do sklepu to już nie było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar namtab_batman
Dodane przez: namtab_batman
Tagi: #mama, #wiek, #memy, #gry

Lekko nie będzie

To by wystarczyło

Można, tylko trzeba wstawać rano

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka