Dobra, to wracam do GTA...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2017, 17:47
Błąd w memie ;-; tę grę ;-;
Odpisz
26 kwietnia 2017, 22:09
@wiewiur500kuba: tą grę, tę grę, czy to cokolwiek zmienia? Poza tym "tą" czyta się łatwiej i wygodniej.
Odpisz
26 kwietnia 2017, 23:16
@namtab_batman: Wiem, ale jakby Cię uczyli pd małego, to chyba byś zmienił zdanie :P
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:24
@wiewiur500kuba: Niestety właśnie nie zmieniłem zdania ponieważ jest mi to wpajane od niepamiętnych czasów. Nikomu to nie przeszkadza, nawet polonistom
Odpisz
12 sierpnia 2017, 08:06
@namtab_batman: a mi na przykład to przeszkadza, ze sie tak wpi***alasz. Kolega chcial powiedzieć, ze tam blad jest, to by admin zmienil, a ty bronisz bledu. A powinno sie je poprawiać, zeby bylo mniej ludzi takich jak ty
Odpisz
10 lutego 2021, 20:01
@namtab_batman: byq
"tę" czyta się tak samo jak", tą"
Odpisz
26 kwietnia 2017, 07:37
Mi mama z własnej inicjatywy kupiła pierwszego wiedzmina jak miałem 7 lat...
Odpisz
24 kwietnia 2017, 22:34
Moja Matka powiedziała ze Bionicle to zabawka dla dorosłych, i schowała mi je na szafę...
Czekam aż będę mieć 18 lat, i w końcu będę mógł się bawić takimi zabawkami...
Odpisz
24 kwietnia 2017, 23:10
@nimo2001: współczuję
Odpisz
22 kwietnia 2017, 22:58
W czwartek po raz pierwszy odmówiono mi sprzedaży gry z pegi 18. Dziwnie się poczułem po 15 kupionych grach z pegi 18.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 17:12
PEGI nie ma nic do prawa, jeżeli sprzedawca nie sprzedaje produktu to nawet można podać sprawę do sądu, więc sprzedawc a może tylko tak naprawdę powiedzieć "óó, gra od osiemnastu" ._.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:01
PEGI w Polsce to tylko sugestia dla osoby kupującej, a w Niemczech, gdzie mają swój odpowiednik, to już jest prawo.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:29
Tak à propos, to był fallout 3 GOTY, w tym takim małym pomarańczowym pudełku. I płyta była uszkodzona, wiec wymiana trwająca 10 min.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:24
"Jesteś za młody by mieć komputer"
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:47
@lorax12: "tylko będzie cię rozpraszać"
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 20:59
@creeper_girl: Ja mam pomysł, żeby nauczyć się obsługi SFMa i na jej urodziny (30 sierpnia) zrobić animację niespodziankę pokroju ,,Sto lat". Potem wykorzystać motyw robienia animacji jako argument za kupieniem mi nowego kompa.
Jestem. Ku*wa. Genialny.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 21:12
@creeper_girl: Jesteś za młody by być
Odpisz
24 kwietnia 2017, 20:05
@ant3k: Jesteś po prostu za bardzo
Odpisz
24 kwietnia 2017, 20:51
@kamykPL: Po prostu jesteś
Odpisz
24 kwietnia 2017, 20:42
całe moje dzieciństwo zagrywałem się z kuzynem w prince of persia warrior within, gta vc-sa, mortal kombat 4, dwa pierwsze serious samy i był spokój, a niedawno moja mama zaczęła się wypytywać w jakie gry gram i ona sobie je zobaczy czy nie są zbyt brutalne XD
Ps. Mam 16lat :P
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:04
Dlatego nie kupuje się gier z rodzicami, jeżeli wiesz, że są oni na tym punkcie przewrażliwieni, a tym bardziej mama :/.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 09:27
KTO NIE MA 18 LAT A GRA W TOM GRE PISZE 123 !!11jedenjeden
Odpisz
24 kwietnia 2017, 17:21
@crimzon: jedendwatrzy
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:35
Miałam tak kiedy w biedronce zobaczyłam którąś część assasynów (nie znam się i nie pamiętam) za 40 zł.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:43
@creeper_girl: Napisze tu coś, ale na razie nie mam weny. Mam ochotę, no ale po prostu...no...
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:47
@crimzon: ok
Odpisz
22 kwietnia 2017, 23:07
@creeper_girl: Miałem tak... Właściwie nigdy. Rodzice mają wywalone na Pegi.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 06:26
Już kiedyś pisałam, ale moi mają uprzedzenianawet do simsów
Odpisz
23 kwietnia 2017, 10:12
@creeper_girl: Moi nie mieli do GTA V i Mortal Kombat. xd
Odpisz
22 kwietnia 2017, 22:13
"Wyłącz tą grę, jeszcze się uzależnisz"
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2017, 21:40
wiesz, outlast i 7-latki do siebie nie pasują :p
(tylko przykład, nie mówię, że masz 7 lat)
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:29
bo jesteś lol
Odpisz
22 kwietnia 2017, 20:24
nigdy mama mi tak nie mówiła, kiedyś nawet zgodziła się kupić mi Serious Sam 3 ale jak się pofatygowała do sklepu to już nie było
Odpisz