Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Północne Węgry
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2017, 22:10
Potężnie to co najwyżej jest upośledzona
Odpisz
28 kwietnia 2017, 22:39
@Davido: P O T Ę Ż N I E U P O Ś L E D Z O N A
Odpisz
28 kwietnia 2017, 23:57
P
Odpisz
23 stycznia 2020, 11:47
@McXMan5: O
Odpisz
29 stycznia 2020, 01:17
@Emson07: T
Odpisz
7 lutego 2020, 17:21
@Towarzysz777: Ę
Odpisz
30 stycznia 2021, 12:15
@Onix_Wodny: Ż
Odpisz
7 kwietnia 2021, 08:22
@Kebasa_z_mema: N
Odpisz
3 maja 2021, 09:55
@Agamer12321: I
Odpisz
1 lutego 2022, 08:15
@Kebasa_z_mema: E
Odpisz
1 lutego 2022, 10:46
@PieselWojownik: *spacjen*
Odpisz
1 lutego 2022, 10:49
@Kebasa_z_mema: U
Odpisz
1 lutego 2022, 10:49
@PieselWojownik: P
Odpisz
1 lutego 2022, 10:51
@Kebasa_z_mema: O
Odpisz
1 lutego 2022, 11:49
@PieselWojownik: Ś
Odpisz
1 lutego 2022, 12:04
@Kebasa_z_mema: L
Odpisz
1 lutego 2022, 12:22
@PieselWojownik: E
Odpisz
1 lutego 2022, 12:25
@Kebasa_z_mema: D
Odpisz
1 lutego 2022, 12:43
@PieselWojownik: Z
Odpisz
1 lutego 2022, 12:53
@Towarzysz777: O
Odpisz
1 lutego 2022, 12:59
@PieselWojownik: N
Odpisz
1 lutego 2022, 13:04
@Kebasa_z_mema: A
Odpisz
1 lutego 2022, 13:05
@PieselWojownik: Udało Się!
Odpisz
1 lutego 2022, 14:09
@PieselWojownik: Łi did it!
Odpisz
7 lutego 2020, 17:30
Poka sowę, bo mózgu nie może
Odpisz
24 kwietnia 2017, 00:13
Czy tylko ja tego nie sprawdzałem żeby nie zaśmiecać sobie historii i uniknąć raka odbytu?
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:29
@Swagbob: Nie
Odpisz
28 kwietnia 2017, 22:38
@Swagbob: Nie tylko ty
Odpisz
28 kwietnia 2017, 17:33
O rly?
Odpisz
24 kwietnia 2017, 22:28
Od tej piosenki znacznie lepsze są komentarze z fake kont pod nią
Odpisz
24 kwietnia 2017, 23:24
@Larisa_Shade: to nie fake konta. Hitler naprawdę ma laptopa w grobie...
Odpisz
25 kwietnia 2017, 21:39
@Ziemniak_Illuminati: O ile on jest w grobie *dramatyczne przybliżenie ekranu*
Odpisz
26 kwietnia 2017, 21:04
@Kylo_Ren: *dramatyczne walnięcie nosem w ekran od zbyt wielkiego przybliżenia*
Odpisz
26 kwietnia 2017, 11:58
Poka poka krowe, albo swoją głowe
Odpisz
23 kwietnia 2017, 22:25
Admiros ich uratuje
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:40
@Nemezis_: Bóg Admiros!
Odpisz
24 kwietnia 2017, 19:24
@wiki9595: Bóg wszystkich sów
Odpisz
24 kwietnia 2017, 23:06
@Nemezis_: bóg wszystkich bogów
Odpisz
24 kwietnia 2017, 23:26
@mamrek: Bóg piesełów!
Odpisz
25 kwietnia 2017, 06:45
HERETYK! Bladii jest kapitanem wszystkich piesełów
Odpisz
25 kwietnia 2017, 06:56
@Nemezis_: Właśnie, kapitanem, a Bladi wyznaje Admirosa! TWOJĄ LOGIKĘ TRZEBA UKAMIENIOWAĆ'!!!!!!
Odpisz
25 kwietnia 2017, 07:15
TYLKO JA MAM PRAWO UKAMIENIOWAĆ INNYCH JEJAKÓW! A KAPITAN BLADII JEST PATRONEM PIESEŁÓW
Odpisz
25 kwietnia 2017, 07:31
@Nemezis_: Te czasy gdy Bladiego oglądało się jak miał 30k subów :v
Wtedy to nikt o nim nie mówił a teraz a teraz ciągle tylko o nim
Odpisz
25 kwietnia 2017, 08:15
@RobsonPlay: Teraz z tym Manoykiem czy jak mu tam nagrywa to nie to samo :V
Odpisz
25 kwietnia 2017, 14:29
@Nemezis_: JA TO ROBIŁEM WCZEŚNIEJ!!!!
Odpisz
25 kwietnia 2017, 14:31
*rzuca kamieniami*
Odpisz
25 kwietnia 2017, 14:35
@Nemezis_: *wymija każdy pokolei *
Odpisz
25 kwietnia 2017, 14:52
ja pamiętam jak z rocky doggy nagrywał
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:25
Bear Grylls: Sowy zawierają duże ilości białka.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 08:47
@TheHunterMikiPL: to zryj sowe sexmasterki
Odpisz
24 kwietnia 2017, 23:22
Jak ta brudna su*a mogła wykorzystać tak mądre i piękne zwierzęta...
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:58
Musze chyba zmienić nick :P
Odpisz
24 kwietnia 2017, 19:01
Pomyśl o mnie.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 22:38
Ciekawe prof, nie powiem
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:51
Poka sowę xd
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:35
Komentarze pod tym "utworem" ją ciekawsze niż sama piosenka
Odpisz
24 kwietnia 2017, 19:14
@Amieg1234: Ale niestety wszystkie najlepsze usuwa...😥
Odpisz
23 kwietnia 2017, 22:14
P O K A P O K A S O W E
Odpisz
23 kwietnia 2017, 22:19
k
Odpisz
23 kwietnia 2017, 22:20
@Zygarde: fajniutka
Odpisz
23 kwietnia 2017, 22:20
ciasna
Odpisz
23 kwietnia 2017, 22:21
@benben7:
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:06
Masz, tylko nie roześlij do zbyt wielu kolegów.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:15
dzieki kotek
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:30
Fajne usta.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:30
Znaczy sowa.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:57
Mmm...ciasna
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2017, 18:42
krowa i sowa
Odpisz
24 kwietnia 2017, 18:39
#prayforsowy
Odpisz