Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie są aż takie pyszne
To musiało być męczące
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2017, 23:13
Niektóre osoby tak robią naprawdę, na szczęście do nich nie należę.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:45
Ja też :v
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:01
@kitsune_senpai: Ty też to takich osób należysz?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:43
@KingsMax: Nie, chodzi o to że nie należę ;)
Odpisz
24 kwietnia 2017, 00:24
"Lale z Facebook"
Odpisz
23 kwietnia 2017, 23:45
Mam najgorszy dzień ever.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 23:52
@ciamciol: Co sie stalo 2pac? :(((
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2017, 23:55
Nie chcę o tym rozmawiać.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 23:58
@ciamciol: ok
Odpisz
23 kwietnia 2017, 23:43
chyba było, nie jestem pewien
Odpisz
23 kwietnia 2017, 22:59
:p
Odpisz
23 kwietnia 2017, 23:01
k
Odpisz
23 kwietnia 2017, 23:06
potas
Odpisz
23 kwietnia 2017, 23:17
;ß
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:02
@Krzyniu: :౫
Odpisz