Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

27 kwietnia 2017, 20:37

może mi to ktoś przetłumaczyć? ten koleś gada w obcym języku

Avatar Ameron

28 kwietnia 2017, 22:36

@ALKATRAZ: nom niestety

Avatar rozwalgo

28 kwietnia 2019, 18:38

@ALKATRAZ: Minęły dwa lata. Już wiesz?

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2017, 12:31

A najlepiej kiedy jest to liczba ujemna

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Myszkapl

28 kwietnia 2017, 23:11

@Miguelp: Napisałam, że by rozwiązać równanie, trzeba znaleźć x, ty napisałeś, że możesz znaleźć x dla delty ujemnej. Co się nie zgadza?

Avatar Miguelp

29 kwietnia 2017, 10:47

@Myszkapl: nwm xd

Avatar Suhak

25 kwietnia 2017, 00:47

która klasa lic/tech ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Skroodzia

28 kwietnia 2017, 06:37

@Ketrabnt: Mam dzisiaj kartkówkę z ciągów. Nie umiem tego, próbowałam się nauczyć ale to nie ma sensu.

Avatar Suhak

28 kwietnia 2017, 12:38

@Ketrabnt: ja mam problem z szeregiem :/

Avatar CuteKitty

28 kwietnia 2017, 00:08

ahhh, aż mi się dobrze zrobiło, jak pomyślałam o całkowitym pierwiastku z delty <3

Avatar DaKnight

27 kwietnia 2017, 20:06

tak mi się skojarzyło

Avatar Dark123456

27 kwietnia 2017, 20:58

@DaKnight: heh, też o tym samym pomyślałem.

Avatar rafal603

27 kwietnia 2017, 20:45

Ktoś wytłumaczy?

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 20:37

co

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

27 kwietnia 2017, 20:31

Najlepsza jest Dalta z 1 hehe

Avatar Memiarz57

27 kwietnia 2017, 20:28

O Co biega?

Avatar oxford98

27 kwietnia 2017, 20:16

Co wy wiecie? Najlepiej jak delta jest równa zero.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 20:02

a ja lubię matmę.

Avatar CzarnyGoniec

25 kwietnia 2017, 10:55

Ja bym dał podpis:
Kiedy w równaniu kwadratowym pierwiastek jest pierwiastkiem drugiego lub trzeciego stopnia, ułamkiem niepiętrowym albo liczbą urojoną z częścią rzeczywistą całkowitą.

Jak to studia obniżają wymagania człowieka... nie tylko żywieniowe

Avatar CzarnyGoniec

25 kwietnia 2017, 10:57

@CzarnyGoniec: I pomyśleć, że są ludzie studiujący matematykę.
Dla nich pewnie pierwiastek zawierający liczbę urojoną i ułamek piętrowy pod pierwiastkiem wysokiego stopnia to nadal ładny wynik.

Avatar eretann

25 kwietnia 2017, 09:43

Pozdro dla kumatych

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2017, 07:55

Gdy jeszcze tego nie mieliście i zastanawiasz się o co może chodzić

Avatar elementiro

25 kwietnia 2017, 00:47

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Mało znany szczegół

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niezniszczalne

Równi i równiejsi

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka