Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar old_account

30 października 2019, 19:56

Mi się wyłącza czasem jak mam 7,2,3,0

Avatar DAVJD

27 kwietnia 2017, 13:55

Mój telefon jak ma 2% to włącza odliczanie i się wyłącza

Avatar szeregowy_koci_mietka

3 lipca 2017, 08:08

@DAVJD: hujajej ?

Avatar DAVJD

3 lipca 2017, 11:49

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 19:55

4.99 Kto popsuł? Przyznać się!

Avatar TroliLoliGirlXD

27 kwietnia 2017, 15:20

mi czasem pada jak mam 13 ;-;

Avatar NightFury13

27 kwietnia 2017, 10:59

0% przez 30min trzymał

Avatar Michalol222

27 kwietnia 2017, 10:33

mi się czasami wyłącza jak mam 30-40%

Avatar Choi_Seunghyun

27 kwietnia 2017, 07:41

Co za luz, ach luz-bluz!
Baterie im, baterie im się kończą, ach kończą już!

Avatar kasjan132pl

25 kwietnia 2017, 14:58

kiedy twój telefon jest tak zepsuty że zejście ze 100% do 40% zajmuje mu 3 godziny, ale zejście z 40% do 0% trzy minuty

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 07:09

@Youtuber: Weż się naucz pisać z telefonu bo moje oczy doznały poparzenia 4 stopnia.

Avatar kasjan132pl

27 kwietnia 2017, 07:36

@TheLegend27: trochę masz racji, jak zresetuje telefon kiedy mam 20%, to po włączeniu będę miał 60%... na jakąś minutę

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2017, 15:31

Iphony wyłączają się przy 5% ale wiem ze to w porownaniu do innych jest pikuś

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar szeregowy_koci_mietka

26 kwietnia 2017, 21:39

@CoolSceleton95: ja mam cun l 21 albo jak kto woli y5 II

Avatar Youtuber

27 kwietnia 2017, 06:47

@SecretGirlx3: macie popsute baterie bo ladujecie jak foki

Avatar i_am_stressed_out

25 kwietnia 2017, 16:57

mój wyłącza się jak jest 0% i sam się ładuje

Avatar Monster_

26 kwietnia 2017, 22:37

@i_am_stressed_out: Łżesz, tak potrafią tylko stare nokie! :D

Avatar i_am_stressed_out

26 kwietnia 2017, 22:44

@Monster_: nie kłamię! :/

Avatar rif920

26 kwietnia 2017, 21:35

A mój idiotyczny telefon wyłącza się przy 20%.

Avatar SirPomarancza

26 kwietnia 2017, 20:46

Huawei pls

Avatar Hartio

Edytowano - 26 kwietnia 2017, 19:03

Moj telefon najlepszy. 5%, wyłaczyl sie. Wlaczylem go znowu, pokazal 11%, a po 3 minutach znowu sie zgasil.

#Nobody

Avatar Placekk012

26 kwietnia 2017, 19:27

@Hartio: to mojego nic nie pobije xD odłączam go dopiero od ładowarki ma 100% po pięciu minutach leżenia ma 40%... jak go znowu naładuje i ma 100% to sam się wyłącza i ma 5% x,D

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2017, 15:08

Kiedy te 99% baterii schodzi w godzinę, a ten 1% trzyma się jeszcze dwie.

Avatar Polalak

26 kwietnia 2017, 18:43

ten 1%podatku ratujący życie

Avatar Edward713

26 kwietnia 2017, 19:01

Ja mam tak że im mniej baterii tym szybciej schodzi np jak mam 100 to do 90 w ciągu jakiś 20min a jak mam 10 to do 0 w ciągu minuty

Avatar kamykPL

26 kwietnia 2017, 18:39

Co ty tam wiesz. Jak miałem jeszcze starą baterię to wyłączał mi się przy 20% .-.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Ostry ten sędzia

To musiało być męczące

Angielskie śmieszki

To by wystarczyło

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka