Płeć trupka to też niespodzianka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Angielskie śmieszki
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2017, 19:02
Zabiło się jak usłyszało tekst swojej matki
"Poka sowe to fajna piosenka"
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:46
Jak usłyszało ,,Poka sowe"
Odpisz
30 kwietnia 2017, 22:13
;_;
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:48
Ten tytuł..
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:21
O nieee, ale zło xD
Odpisz
27 kwietnia 2017, 14:45
Ten spoiler w tytule...
Odpisz
27 kwietnia 2017, 13:35
1 za tytuł
Odpisz
27 kwietnia 2017, 13:33
hueh
Odpisz
25 kwietnia 2017, 21:47
Żart z Family Guy
Odpisz
25 kwietnia 2017, 19:03
A CZYM MA KU*WA ODDYCHAĆ, CIECZĄ?
Odpisz
25 kwietnia 2017, 19:50
@czarny_ksienrzyc: Dziecko w brzuchu matki oddycha przez pepowine, zamiast napisac w memie ze dziecko nie oddycha mozna bylo tez napisac ze ma zgona :v
Odpisz
25 kwietnia 2017, 20:47
@czarny_ksienrzyc: Miałeś na myśli wody płodowe? Dziecko dostaje tlen pempowiną, jak i wszystko inne.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 21:06
@Psychopata_PL: Tak, miałem je na myśli. Chodzi mi o to, że dziecko w brzuchu matki tak czy siak nie oddycha, tylko dostaje te tlen przez pępowinę, jak już wspomniał kolega wyżej.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 21:09
@czarny_ksienrzyc: Ciekawostka, dziecko w czasie ciąży pije wody płodowe.
Odpisz
25 kwietnia 2017, 21:44
@Psychopata_PL: Z cyklu "wiedza sporadycznie przydatna"
Odpisz
27 kwietnia 2017, 15:19
@Psychopata_PL: A potem to wysikuje i znowu pije,można pomyśleć,że to ohydne ale tak naprawdę to taki mocz jest zupełnie jałowy.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:04
@czarny_ksienrzyc: Ciekawostka- oddychanie to pozyskiwanie energii z użyciem tlenu.
To o czym mówicie to wymiana gazowa. ;)
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:17
@KingsMax: Czego ty się spodziewasz po gości,którego nick to czarny_KSIENRZYC.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 16:44
@czarny_ksienrzyc: Ty wiesz co to oddychanie,prawda?Miałeś biologię w gimnazjum,tak?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 17:07
Zabieg, który zastosowałem w nicku jest celowy, więc proszę mi nic nie insynuować.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 17:15
@Crobat: Miałem biologię w gimbazie, przyrodę w podstawówce i oddycham codziennie...
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:01
@czarny_ksienrzyc: Na pewno,weź nie udawaj tylko się przyznaj,ja jakoś mam stwierdzoną dysgrafię i dysortografię,a czy widziałeś u mnie jakiekolwiek błędy ortograficzne?
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:52
Ja nic nie udaję
Odpisz
28 kwietnia 2017, 13:53
@czarny_ksienrzyc: Udajesz na pewno.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 15:23
Ta rozmowa jest jak gra w szachy z gołębiem...
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:57
@czarny_ksienrzyc: Mam wrażenie,że to ty jesteś gołębiem.
Odpisz
9 kwietnia 2020, 17:24
Żyjesz?
Odpisz