Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Przerwa na herbatkę
Lekko nie będzie
Cel namierzony
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2017, 10:54
Ja to bym wolała takie smsy niż "Cześć kochanie, jak tam?"
Odpisz
30 kwietnia 2017, 23:08
Cześć kochanie, jak tam?
Odpisz
1 maja 2017, 01:23
@Miguelp: Źle, bo żyję. A u cb?
Odpisz
1 maja 2017, 09:43
staram się myśleć pozytywnie bo wiem że to klucz do sukcesu
Odpisz
2 maja 2017, 01:47
@Miguelp: aha
Odpisz
2 maja 2017, 08:36
i co dalej?
scenariusz tutaj się kończy
Odpisz
10 września 2017, 12:48
@Miguelp: nie, bo ja przyjmuje wszystkie twe miłe słowa, które motywują mnie do działania
Odpisz
10 września 2017, 14:31
@DziwnyPan: co
Odpisz
30 kwietnia 2017, 21:23
Szlauf w tym momencie kojarzy mi się z kobiecym wytryskiem...
O to chodzi w tym tekście czy może nie ma juz nadziei dla mojej zkrzywionej istoty?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 10:02
O co chodzi.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 11:03
na końcu pytania stawia się znak zapytania wiesz
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2017, 11:11
Mam gdzieś to, że prawdopodobnie umyślnie go nie postawiłeś, ale:
Sam nie dałeś.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 16:16
@Archeologwinternetach: #Rekt
Odpisz
30 kwietnia 2017, 16:49
@pawel4134: >roast 2017
Odpisz
30 kwietnia 2017, 10:04
a nic, a tam, hydrancie?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 10:42
@CuteKitty: u mnie też wporzo, kanalizacjo
Odpisz
30 kwietnia 2017, 10:45
Cieszę się, dystrybutorze paliw.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 10:49
@xGwiezdny: No ja też, betoniaro
Odpisz
30 kwietnia 2017, 11:02
Już jestem pompo
Odpisz
30 kwietnia 2017, 11:05
@Palauball: Ja również, kranie
Odpisz
30 kwietnia 2017, 11:07
O ty pługu niewdzięczny!
Odpisz
30 kwietnia 2017, 11:09
@Palauball: Huehue. Zaraz tam niewdzięczny.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 14:24
O co co ci chodzi gnojarko?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 14:51
@xxxPaterrix03xxx: Ale ja pługiem jestem...
Odpisz
30 kwietnia 2017, 14:08
Ja na pewno będę się teraz uśmiechać cały dzień
Odpisz
30 kwietnia 2017, 12:47
Ja bym się nie uśmiechał będąc obrażanym.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 13:26
zrobiłeś to konto bo zbierasz strzałki w dół?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 13:30
@Jeraszko: Zrobiłem to konto 8 lat temu.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 13:36
Zbierasz strzałki w dół od 8 lat?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 13:38
Chyba nie rozumiem pytania.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 14:23
Yuri Tarded.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 20:50
pierwszy "jejak" który zbiera same strzałki w dol
Odpisz
30 kwietnia 2017, 11:58
Poka sowe
Odpisz
30 kwietnia 2017, 10:09
czemu szlaufie? bo ciągle płacze?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 10:08
Napisla trzepak
Odpisz
30 kwietnia 2017, 10:02
Ja potrzebuje nawet mniej
"Moje życie"
Odpisz
26 kwietnia 2017, 18:48
Odpisz
26 kwietnia 2017, 18:45
kisnę lekko
Odpisz
26 kwietnia 2017, 18:35
Perfekcyjnie zamazane logo.
Odpisz
26 kwietnia 2017, 18:26
Naprawcie mi twarz, nie mogę przestać się uśmiechać
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2017, 18:27
Co tam nie szlaufie?
Odpisz