Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Mało znany szczegół
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2021, 06:24
Geez myślałam przez chwilę że to mikrofala
Odpisz
29 kwietnia 2017, 14:41
90 % memów na tej stronie jest ukradzione bo zawsze widzę te memy wcześniej na innych stronach, chyba że to ci sami autorzy, np ten mem widziałem 6 mies. temu
Odpisz
29 kwietnia 2017, 15:31
@Lenin1917: nie podoba się to do widzenia
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:34
@Miguelp: Oczywiście Krzyżyk na drogę ✞
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2017, 10:49
@Lenin1917: Te szczałki w góre i w dół. 9 11 hehe.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 11:45
@MrCharmander: ten instynkt memiarza
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2017, 19:35
Co to?
Odpisz
26 kwietnia 2017, 19:39
@eRJot: takie okienka, do których oddaje się dzieci jeśli nie chce się/nie da nimi opiekować. Potem odpowiedni ludzie się nimi zajmują.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 00:44
@Lumaq: Co serio takie coś powstało? ku*wa ale to jest złe :L
Odpisz
27 kwietnia 2017, 06:16
zle?
Wolisz żeby Cię rodzice wypie**olili na bruk czy do takiego okna gdzie się ktoś zaopiekuję tobą
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:35
@Edward713: Tak XD
Odpisz
29 kwietnia 2017, 15:24
lepsze niż aborcja
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2017, 16:21
@gelo1238: Ale dla mnie same Oddanie dziecka jest złe :L
Odpisz
29 kwietnia 2017, 16:37
to wolisz żeby dziecko umarło z głodu (rodzina bez pieniędzy), bo dla ciebie oddanie dziecka jest złe ? czy wolisz aborcję na dziecku ?
Odpisz
29 kwietnia 2017, 17:05
@BionicSoldier: Spokojnie to są podglądy i moja opinia :L
Odpisz
29 kwietnia 2017, 22:11
Ch**owe te poglądy :L
No bo przecież lepiej gdy dziecko jest niekochane i źle traktowane niż oddane do odpowiedzialnych, kochających je rodziców zastępczych lol
Odpisz
29 kwietnia 2017, 18:26
Właściwie jakie jest zabezpieczenie, że nikt nie przygarnie sobie z takiego okna dzieciaka w nocy o północy?
Odpisz
29 kwietnia 2017, 14:25
Mam wrażenie,że nie bardzo.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 14:23
I nadzwyczajną pamięć
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2017, 14:14
\
Odpisz
26 kwietnia 2017, 19:29
wcale nie ;-;
Odpisz