Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mimikkyu

29 lipca 2021, 06:24

Geez myślałam przez chwilę że to mikrofala

Avatar Lenin1917

29 kwietnia 2017, 14:41

90 % memów na tej stronie jest ukradzione bo zawsze widzę te memy wcześniej na innych stronach, chyba że to ci sami autorzy, np ten mem widziałem 6 mies. temu

Avatar Miguelp

29 kwietnia 2017, 15:31

@Lenin1917: nie podoba się to do widzenia

Avatar Ameron

29 kwietnia 2017, 21:34

@Miguelp: Oczywiście Krzyżyk na drogę ✞

Avatar MrCharmander

Edytowano - 30 kwietnia 2017, 10:49

@Lenin1917: Te szczałki w góre i w dół. 9 11 hehe.

Avatar Miguelp

30 kwietnia 2017, 11:45

@MrCharmander: ten instynkt memiarza

Avatar eRJot

Edytowano - 26 kwietnia 2017, 19:35

Co to?

Avatar Lumaq

26 kwietnia 2017, 19:39

@eRJot: takie okienka, do których oddaje się dzieci jeśli nie chce się/nie da nimi opiekować. Potem odpowiedni ludzie się nimi zajmują.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 00:44

@Lumaq: Co serio takie coś powstało? ku*wa ale to jest złe :L

Avatar Edward713

27 kwietnia 2017, 06:16

zle?
Wolisz żeby Cię rodzice wypie**olili na bruk czy do takiego okna gdzie się ktoś zaopiekuję tobą

Avatar eRJot

27 kwietnia 2017, 20:35

@Edward713: Tak XD

Avatar gelo1238

29 kwietnia 2017, 15:24

lepsze niż aborcja

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 kwietnia 2017, 16:21

@gelo1238: Ale dla mnie same Oddanie dziecka jest złe :L

Avatar BionicSoldier

29 kwietnia 2017, 16:37

to wolisz żeby dziecko umarło z głodu (rodzina bez pieniędzy), bo dla ciebie oddanie dziecka jest złe ? czy wolisz aborcję na dziecku ?

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2017, 17:05

@BionicSoldier: Spokojnie to są podglądy i moja opinia :L

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2017, 22:11

Ch**owe te poglądy :L
No bo przecież lepiej gdy dziecko jest niekochane i źle traktowane niż oddane do odpowiedzialnych, kochających je rodziców zastępczych lol

Avatar BAZER

29 kwietnia 2017, 18:26

Właściwie jakie jest zabezpieczenie, że nikt nie przygarnie sobie z takiego okna dzieciaka w nocy o północy?

Avatar
Muzel

29 kwietnia 2017, 14:25

Mam wrażenie,że nie bardzo.

Avatar Kongacz

29 kwietnia 2017, 14:23

I nadzwyczajną pamięć

Avatar Reaperr

Edytowano - 29 kwietnia 2017, 14:14

\

Avatar NaNaMA

26 kwietnia 2017, 19:29

wcale nie ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Północne Węgry

Mało znany szczegół

Fajnie że odpowiedzieli

Pozdrawiam świetliki

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka