Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Szybki jak błyskawica
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Powodzenia
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2017, 01:10
Lul. Admin dał na główną, a nazwiska nie zamazał. Dziwne.
Odpisz
13 listopada 2018, 16:00
@Kyrie: to co spam na fejsie dla niej XD
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:01
Jest taka bajka o tym, że mrówki właśnie się zemściły nad takim chłopaczkiem. Oglądałem to w przedszkolu. Wszyscy srali w gacie, bo jak główny bohater pozabijał kilka mrówek, to w nocy do niego przyszły z miksturą zmniejszania i był potem wielkości mrówki. I go zaje**ły do mrowiska, a tam pracował z mrówkami. O tego momentu miałem traumę i przez 5 lat nie mogłem zasnąć bez zamkniętych drzwi, co "miało mnie ochronić przed mrówkami". W sumie to nawet robiłem(kilka dni po obejrzeniu filmu) mrówkom ofensywy chemiczne, żeby mnie nie zaatakowały. Bajki Disneya uczą zabijania małych zwierząt.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:48
Po rozum do mrówek.
Odpisz
3 maja 2017, 06:54
Yay!
Odpisz
3 maja 2017, 09:17
Jak się nazywa?
Odpisz
3 maja 2017, 10:12
rozje**łeś z tymi ofensywami chemicznymi. xD
Odpisz
3 maja 2017, 21:54
@rafken: "Pajro" napisał.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:00
Ja bym już się pakował do wylecenia na słynny bunkier na Marsie.
Odpisz
3 maja 2017, 10:18
@SzyMONECKI009: i jeść ziemniaki z gówna?
Odpisz
3 maja 2017, 09:49
Odpowiedź jest prosta - gwałt
Odpisz
3 maja 2017, 09:46
Doktor Elżbieta Mrówkowicz powiedziała "jade, jade jej wpie**olić"
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:01
Kiedy byłem mały jadłem mrówki (bo usłyszałem, że tak robią krasnoludki w piosence w przedszkolu) i gdy mój starszy brat to zobaczył powiedział, że będą mi wychodzić pępkiem i uszami. Chciałem zjeść pająka by pozjadał mrówki które były we mnie.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:02
@wojtekrozrabiaka: Potem powinieneś zjeść jakiegoś ptaka aby zjadł pająka.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:04
@wojtekrozrabiaka: A ja jem do teraz XDD
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:05
@wojtekrozrabiaka: Ja jad)em tak jak w jakimś programie o przetrwaniu na wyspie. Odrywałem im głowy i zjadałem tułów (tak jak pokazywał).
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:07
@wojtekrozrabiaka: Wojtku. What ;-;
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:43
@wojtekrozrabiaka: co ku*wa? 0_O
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:58
@wojtekrozrabiaka: Still a better love story than twilight
Odpisz
3 maja 2017, 09:19
@wojtekrozrabiaka: Wiem że to było kiedy byłeś mały,ale dla bezpieczeństwa je**ij się rozumem żebyś nie robił kolejnych tak poje**nych rzeczy.
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2017, 09:46
@Dead_Bload321: trza użyć tego wszystko wypali i po kłopocie
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2017, 21:54
Doniosą na ciebie i dostaniesz dożywocie.
Odpisz
3 maja 2017, 08:17
Z dożywociem
Odpisz
3 maja 2017, 08:10
Tak, przyjdą w nocy i Cię zjedzą!
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:00
Mrówki poczekają aż zabijesz się z głupoty.
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2017, 21:18
Będą uważać cię za boga, a te zabite mrówki jako grzeszników, których spotkała zasłużona kara za grzechy. Stworzą zorganizowany kult, będą budować świątynie.
Kasata kapłanów zyska uprzywilejowaną pozycję w mrówczym społeczeństwie. Będą miały miejsca liczne nadużycia, część mrówek odłączy się od głównego nurtu religijnego, obwiniając kolonię która odsunęła się od ciebie i twoich nauk. Stworzą własne wspólnoty, z początku aby kultywować pierwotne wartości kulty twojej osoby, potem jednak wprowadzą własne dogmaty i zasady dla swoich korzyści co doprowadzi do kolejnych nadużyć i rozłamów.
Pojawią się wojny religijne, mrówki będą się zabijać w twoim imieniu, będą palić heretyków na małych mrówczych stosach...
Co żeś narobiła
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:23
@SteelFoxi: Brzmi znajomo
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:40
@SteelFoxi: A na końcu się okaże, że muszą uwolnić bóstwo z ludzkiej postaci przez spalenie
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:33
I tak śmieszniejsza była sytuacja jak gościu się spytał jak nazwać swojego karalucha.
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:29
chciałem wymyślić coś śmiesznego w zwiazku ze na profilowym jest Bóg Śmierci...Undertaker...Ale mi się wyszło...
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:22
Na tej grupie są zakazane memy wtf
Odpisz
27 kwietnia 2017, 21:13
tak, i zjedzą cię żywcem jak będziesz spać
Odpisz
27 kwietnia 2017, 20:59
W końcu muszą się jakoś komunikować. Wiec myślę że tak. Masz przeje**ne.
Odpisz