Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar scrof

30 kwietnia 2017, 14:35

Jeszcze jak

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2017, 12:43

Jak to bajka, a nie prawdziwa rakieta.

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2017, 14:58

Troll

Avatar Captain_Jack_Sparrow

30 kwietnia 2017, 20:44

naprawdę? serio? TROLL ku*wa bez mózgu

Avatar ptasznik5

Edytowano - 30 kwietnia 2017, 12:08

Śmieszkujecie a akurat militara i zbrojenie to u niech jedyny prorytet więc wcale słabiutcy nie są

Avatar Darox95

27 kwietnia 2017, 23:15

Kto się nabija z kima...

Avatar TrevorMan

28 kwietnia 2017, 00:31

@Darox95: ...Ten się z nim przekima

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 22:55

Dlaczego mam wrażenie, że zwykły amerykański MOAB jest groźniejszy od całej infrastruktury rakietowej Korei? :/

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 22:58

Bo Korea zazwyczaj przedstawiana jest jako państwo słabe, z przestarzałym uzbrojeniem. I o Kimie jest dużo memów. To też ma jakiś wpływ na twoje postrzeganie tego państwa

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 22:59

Cóż, dokonali detonacji ładunku mocniejszego niż ten zrzucony na Nagasaki. Coś tam mają.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 23:03

Sądzę jednak, że nie tylko przedstawiana. Korea ma stare uzbrojenie. Większość armii jest rodem z lat 60, gdzie zwykłe działa i karabiny odgrywały rolę. Na miarę dzisiejszego konfliktu, Korea nie dałaby sobie rady. Dzisiejsze pole walki jest niemalże zdominowane przez zdalnie sterowane uzbrojenie.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 23:04

Tyle, że od Nagasaki dzieli nas kilkadziesiąt dobrych lat.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 23:07

Tu nie chodzi o "da nie da rady". To oczywiste że dostaliby łomot ale żadne z pozostałych państw nie chce śmierci cywili własnych jak i koreańskich.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 23:07

Chyba nie rozumiesz że to nadal potężny ładunek zdolny odebrać życie wielu niewinnym istnieniom.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 23:13

Oczywiście, że rozumiem. Rozumiem też, że użycie bomby atomowej jest jednoznacznym podpisaniem wyroku śmierci na własny kraj. Bo nikt tego nie przepuści.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 23:07

B.
Y.
L.
O.

Avatar PIROMASTER

27 kwietnia 2017, 23:06

.↙oto mała taktyczna kropka obserwowania tematu. daj strzałke w góre a nic sie nie wydarzy

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 23:21

@PIROMASTER:
Dam ci dwie w dół
Proszę: ⬇️

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 23:00

I... Jejowy zombie! Jedna ocena i spać.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 23:02

I co nas to obcbodzi? Nie pisz o tym komentarzy, a oceniaj po cichu, jak inni.

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2017, 06:06

To się trzyma w temacie żarcików o już nie tak nowych odznakach.

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2017, 06:29

To coś nieśmieszny, albo mam dziwne poczucie humoru.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2017, 22:59

Avatar daniel789

27 kwietnia 2017, 22:52

Smutne acz prawdziwe... Znaczy nie dla nas smutne.

Avatar Nemezis_

27 kwietnia 2017, 22:52

za każdym je**nym razem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar revan21
Dodane przez: revan21

Fergus

Nie zadzieraj z bobrami

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Można, tylko trzeba wstawać rano

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka