Kiedy ziomki z nowej ekipy w końcu zaczną używać twojej ksywy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dwa oblicza
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Cóż za brak szacunku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 maja 2017, 21:41
-.- pls "Hubcio21, hubcio69, hubcio34"
może kiedyś przestaną
Wzięło się od nicku w Lolu hubcio55 bo już trochę gram
Odpisz
4 maja 2017, 13:34
Kiedy ksywka utrwaliła się tak bardzo, że gdy przychodzisz do kolegi i otwiera jego matka pytasz czy jest kloc w domu
Odpisz
4 maja 2017, 10:58
moje ziomki nie pamiętają mojego imienia i mówią do mnie "ty poje*ie"
Odpisz
4 maja 2017, 11:11
@Princess_Unattainable: Fajni koledzy
Odpisz
29 kwietnia 2017, 02:20
Ja tego problemu nie mam. W sumie to prawie nigdy po imieniu, tylko "Stark".
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:38
mnie zwą yuki, nie wiem czemu
Odpisz
28 kwietnia 2017, 13:34
mnie nazywają kutongkopter nie wiem skąd się to wzięło
#nobody
Odpisz
28 kwietnia 2017, 15:30
@siemak: Fajnych masz kolegów
Odpisz