Orki z różnych stron świata
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Żartownisie
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2018, 16:33
Byłem w Poznaniu i żadnych orków nie widziałem
Odpisz
3 maja 2017, 16:00
Szkoda że nie wieloryby
Odpisz
5 maja 2017, 15:56
@Natka_tatka123: a może niebieskie wieloryby 😂😂😂
Odpisz
5 maja 2017, 15:57
@natiiiiiiiiiii: Podoba mi się twój tok myślenia
Odpisz
5 maja 2017, 16:31
@natiiiiiiiiiii: Ta gra jak się już jąprzejdzie nie jest taka straszna
Odpisz
30 listopada 2017, 17:36
@Natka_tatka123: Lepsze walenie
Odpisz
6 maja 2017, 20:38
*Orkowie
Odpisz
4 maja 2017, 00:31
A disunio gdzie?
Odpisz
3 maja 2017, 22:18
... Sauron, stworzył gobliny i bawi się z nimi kiedy się go... a nie zaraz, przecież on się nie goli.
Odpisz
3 maja 2017, 15:37
Przyznać się , kto to śpiewał ?
Odpisz
3 maja 2017, 15:54
@Voxus: Ja
Odpisz
3 maja 2017, 16:19
@Voxus: Ja....
Odpisz
3 maja 2017, 19:27
No XD..
Odpisz
3 maja 2017, 21:42
@Voxus: Ja
Odpisz
3 maja 2017, 20:43
niezły fotoszop gdzie crackowałeś?
Odpisz
3 maja 2017, 19:58
To nie som łorkowie, to som podróby. Prafdzife chopaki som zielone
Odpisz
3 maja 2017, 18:57
Dobrze że nie ze Stalingradu
Odpisz
3 maja 2017, 16:39
i z doliny seungryong
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:27
Morgoth stworzył walenie...
Odpisz
3 maja 2017, 15:04
@Crobat: i podbijał z nimi
Odpisz
3 maja 2017, 15:24
@Miguelp: Kiedy ostrzył brooooń
Odpisz
3 maja 2017, 15:35
@PanSowa12: Melkor od zawsze chciał orkiem być o niczym piękniejszym nie mógł śnić
co dzień gdy wchodzi do Mordoru widzi goblina
gobliny są złośliwe
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:38
Ehem. Orkowie.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 14:35
Pan Bóg stworzył walenie
Odpisz
28 kwietnia 2017, 16:05
@Ingvar: I bawi się z nimi kiedy się goli
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2017, 14:42
Orkowie nie orki xD
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2017, 14:44
@zyl15: cssssiiii... może nikt nie zauważy xD
Odpisz
28 kwietnia 2017, 15:08
@zyl15: Obydwie formy są chyba poprawne. Jak nie to nie bijcie zbyt mocno.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 15:17
@Midonik: nie są ;)
Odpisz
28 kwietnia 2017, 15:27
@Midonik: Tak, obydwie są poprawne.
Odpisz
3 maja 2017, 15:23
@Petrus2001: Nie są.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 15:06
Skisłam XD.
Odpisz