Spotkajmy się na podwórku i zagrajmy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Płać pan
To musiało być męczące
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2017, 21:24
Mnie osobiście dziwi dlaczego gry typu fifa są tak popularne. Moim zdaniem lepiej wyjść i sobie zagrać normalnie.
Założę się że jakieś 70% e-piłkarzy ma opcję wyjsć na dwór i zagrać z kolegami.
A na dworze to i mięśnie sobie można wyrobić więc profit.
jeśli jest tu jakiś fan fify to proszę mnie naprowadzić na dobry tok myślenia a nie strzałkować w dół.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 22:01
@AJEMAJ: Grając w fifę sterujesz całą drużyną i po prostu wczuwając się w mecz można się naprawdę nieźle bawić w deszczowe dni ;)
Odpisz
30 kwietnia 2017, 23:37
@AJEMAJ: no z tym potrafi być problem, chcesz pograć a tu wszędzie zakazy gry w piłkę
Odpisz
10 września 2018, 19:52
@AJEMAJ: ja wole fife
Odpisz
30 kwietnia 2017, 22:16
FIFA to organizacja piłki nożnej
Odpisz
30 kwietnia 2017, 19:13
Dlatego nie lubię gier sportowych.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 21:38
@Reaperr: bo ja też nie lubię
Odpisz