Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nie po oczach
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2021, 21:57
Siema
Odpisz
15 lutego 2020, 01:05
Ej, ja spotkalem i to nie byl sen, ma chlopaka a ja siedze sam
Odpisz
1 stycznia 2018, 18:00
po 1 jaka muzyka jest dobra?
2 nie każdy lubi czytać książki więc dla niektórych to może być wada
Odpisz
16 lipca 2017, 14:25
Tyle że ja jestem taką dziewczyną-
A nie.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 18:08
mi się raz śniło, że urodziłem dziecko w kiblu
Odpisz
29 kwietnia 2017, 18:24
@ALKATRAZ: też coś powiem o przychodach z kiblem...
Śniło mi się że rozciąłem sobie penisa w pionie w kiblu i wtedy przyszła mama i mi go zszyła ;_;
Odpisz
29 kwietnia 2017, 18:36
Ku*wa ja też miałem taki sen ;__;
Odpisz
29 kwietnia 2017, 18:49
Możliwe iż sen ten oznacza strach iż podczas seksu nie stanie Ci bądź dojdziesz za szybko...
Albo ch*j wie co..
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:37
@ALKATRAZ: Mi się kiedyś śniło, że rodziłam dziecko i mi całą skórę z tułowia zdejmowali;-;
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:47
Co..? ;-;
Odpisz
29 kwietnia 2017, 23:12
@kitsune_senpai: Mi się od kilku dni śnią dziwne sny z główkami dziecka. Są co najmniej dziwne.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 00:12
@Archeologwinternetach: co ty robisz przed snem że takie rzeczy ci się śnią? :-:
Odpisz
30 kwietnia 2017, 11:03
@kitsune_senpai: Oglądam anime.
PS: dzieci*
Odpisz
30 kwietnia 2017, 14:17
@Archeologwinternetach: Nie przypominam sobie żebym miała taką fazę po anime ;-;
Odpisz
30 kwietnia 2017, 15:25
@kitsune_senpai: Ja i bez anime mam taką.
Odpisz
1 maja 2017, 15:08
@kitsune_senpai: Był okres w moim życiu kiedy potwornie bałam się ciąży (miałam jakieś 12 lat), no i stąd te sny.
Odpisz
1 maja 2017, 18:47
ok ;-;
Odpisz
28 kwietnia 2017, 16:18
I słucha hardbassu.
I jest graczem.
Szkoda, że śpiączka zaraz odejdzie...
Odpisz
28 kwietnia 2017, 16:25
@crimzon: Mam koleżankę która slucha hardbassu. Ja też slucham hardbassu.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 16:28
@LotewskiChlop: NARKOTIK NI QVASS
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:25
@crimzon: Пацаны наркотик кал
Odpisz
29 kwietnia 2017, 23:06
@crimzon: czesc, to ja, ta z twojego snu
Odpisz
30 kwietnia 2017, 01:18
@crimzon: Narkotik ne kvass ja jadu na chardbass, esli vy ne znau, narkotik kal
Odpisz
30 kwietnia 2017, 09:33
@NekoKawaii: Województwo?
Odpisz
1 maja 2017, 08:33
@LotewskiChlop: pomorskie
Odpisz
1 maja 2017, 09:06
@NekoKawaii: Cały misterny plan w pi**u.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 09:40
Bo zamiast gadać do dziewczyn, u których widzicie, że 'spełnia dany warunek' to gadacie do dziewczyn ładnych, których w 76% zainteresowania to makijaż i chwalenie się swoją urodą (patrz: fb, instagram etc.)
Odpisz
30 kwietnia 2017, 09:12
Gdyby jeszcze tylko lubiła memy, to byłby ideał...
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2017, 08:50
Mam te cechy + gram w gry .
Nie jestem piękna (tak uważam).
Odpisz
30 kwietnia 2017, 08:41
Jeśli spełniam wszystkie warunki prócz bycia piękną, to mam szansę w życiu czy lepiej pora już rozglądać się za kotami na starość?
Odpisz
29 kwietnia 2017, 23:19
zdefiniuj "dobrą muzykę"...
Odpisz
29 kwietnia 2017, 23:43
@SomebodyNobody: Według mnie każda muzyka jest dobra dla odpowiednich odbiorców. Uważam, że mówienie "Justin Bieber to pedał, bo śpiewa takie piosenki" jest słabe i nie poprawne. Komuś może się to podobać i powinno się to tolerować.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 23:44
Niepoprawne*. Nie z przymiotnikami piszemy razem. Do usług.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 23:51
Ten człowiek zaraz doprowadzi mnie do szału... Normalnie jak z elekto, gdy był trolem.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 23:53
Nie denerwuj się. O co wam w ogóle chodzi z tym troll?
Odpisz
29 kwietnia 2017, 23:57
Napisałem "zaraz" . A ty kiedyś korzystałeś z internetu?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 00:00
Codziennie, od 15 lat.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 00:06
Mam na myśli strony z memami. Ile ty w ogóle masz lat? 27?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 00:08
Stworzyłem to konto jak jeszcze nie mogłeś poprawnie mówić, a ile mam lat zostaw to dla własnej interpretacji.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 00:16
To co ty robisz na stronie z memami?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 00:18
Oglądam śmieszne kotki.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 00:21
Napisałem "memami", a nie " grafika google wyszukaj: śmieszne kotki".
Odpisz
30 kwietnia 2017, 00:16
Generalnie to niby się zgadza, tylko czytam nie wiele, i z tą piękną tez bym nie przesadzała, ale hej! Jestem typem memiarza-czarny humor wiec nie jest źle
#atencja
Odpisz
29 kwietnia 2017, 23:47
Emmm, możesz mieć pewność, że jest zajęta...
Odpisz
28 kwietnia 2017, 18:06
kiedy lubisz czytać, ale dzisiejsze społeczeństwo ci na to nie pozwala
Odpisz
29 kwietnia 2017, 18:43
@kasjan132pl: Co? Przychodzą ci do somu i dają w mordę jak chwycisz książkę?
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:20
@Chrzaszcz_Trzcinowy: porównaj sobie, siedzenie z laptopem i z książką w centrum handlowym, w jednym z przypadków ludzie nic nie zareagują, a na drugim jak na jakiegoś dziwoląga
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:59
@kasjan132pl: I co? Dają ci w mordę? Wyrywają książkę?
Nie.
A ty widocznie słabo czytasz jak widzisz co się dzieje wokoło.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:04
Mam taką we friendzonie 😀
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:27
@Singapurczyk9: uczczę cię minutą ciszy. z friendzone nie wyjdziesz
Odpisz