Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nigdy na to nie wpadną
Otaczają mnie kłamcy
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2013, 16:50
Ja biorę zawsze męską ponieważ utożsamianie się z postaciami jest dla mnie ważne jeżeli chodzi o radość z gry (no chyba że gra ma beznadziejną fabułę [patrz dead island np]). A jeżeli przy tym kobiety mają takie skąpe i wyzywające kostium jest spoko jest na co popatrzeć, a fani grania damskimi postaciami są w niebo wzięci. A tym którym się to nie podoba warto zagrać w Islam Online 100 % oczów.
Odpisz
18 czerwca 2019, 13:59
@Mnich1: ja tez wole chlopa i najlepiej jak jest gruby
Odpisz
14 września 2013, 21:00
Ja gram zależnie od rasy nie zagram przecież orkiem kobietą. A The Elder Scrolls i tak zawsze robię norda z brodą więc.
Odpisz
6 czerwca 2014, 19:01
@DanateDMC: zrób Czikite! (tak wiem komentarz z przed roku)
Odpisz
6 czerwca 2014, 20:08
Jest chyba mod na brody u kobiet :D
Odpisz
23 lipca 2018, 21:52
@DanateDMC: To na co czekasz!
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2017, 14:33
Zawsze mnie zastanawiało jakim cudem ten metalowy biustonosz chroni ciało przed obrażeniami
Odpisz
26 listopada 2016, 22:21
Odpisz
31 lipca 2014, 23:17
Dlaczego, do ku*wy nędzy kobieta ma tak zwykle odkryte?
Odpisz
2 kwietnia 2014, 20:08
Dlatego wybieram facetów
Odpisz
3 lutego 2014, 19:57
ten facet w zbroi
Odpisz
26 lutego 2013, 23:27
Ja wybieram postac tak,zeby byla jak najbardziej podobna do mnie.Raz zagralem kobieta w Falloucie 1 - ledwo wylazlem z krypty zabily mnie szczury xD (powaga :P).
Odpisz
26 lutego 2013, 21:58
ja zawsze wybieram kobiety i jeśli mogę człowiek/elf, a z profesji nigdy nie wybieram maga
Odpisz
26 lutego 2013, 14:57
ehh w grach chodzi o to aby płeć piękna była sexowna i w ogóle super modelka aby przyciągnąć graczy bo jak ci rypną jakiegoś paszteta to odechciewa się grać chyba że w tym wypadku chodzi o to że facet jest pro kox w mega zbroi i kawał sku*wiela a babka że ładna słodziutka i w słabej zbroi (o ile to co ona ma na sobie można nazwać zbroją 0__0)
Odpisz
26 lutego 2013, 15:47
@malaho2000: To jest przecież "magiczna c*** wie jaka zbroja" :-)
Odpisz
26 lutego 2013, 16:06
@chupacabra001: dokładnie mistrzu
Odpisz
25 lutego 2013, 23:12
Norma w grach - ja jednak nigdy nie wybieram kobiety (nawet nie wiem jak seksownej i w ogóle), bo w grach postać ma się ze mną utożsamiać.
Odpisz
26 lutego 2013, 12:40
@Paulius: Dlatego zawsze waham się nad Łucznikami, Zabójcami i (w przypadku jednej z gier) Humanoidami (nie pytaj o-o)
Odpisz
26 lutego 2013, 13:30
@Mika444: ja zwsze robie tak zwane przeze mnie:***nięcie bez życia
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2013, 14:20
@Mika444: mika444: to poniżej do ciebie było :P
ps: czemu odpowiedzi do komentarzy nie działają? wtf?
Odpisz
26 lutego 2013, 15:08
@Paulius: Jak postać kobieca jest brzydka, to już wolę grać męską. xD
Odpisz
26 lutego 2013, 15:15
@Paulius: Działają, tylko zrypali, że nie widać nicków.
Odpisz
26 lutego 2013, 15:19
@Piotr99: już napisałem o tym na grupie admina. jak dużo osób mnie poprze to mu maila wyśle...
Odpisz
26 lutego 2013, 16:03
@Paulius: 1) Tak 2) Nie chcę ani wnikać, ani pytać...
Odpisz