Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mnich1

26 lutego 2013, 16:50

Ja biorę zawsze męską ponieważ utożsamianie się z postaciami jest dla mnie ważne jeżeli chodzi o radość z gry (no chyba że gra ma beznadziejną fabułę [patrz dead island np]). A jeżeli przy tym kobiety mają takie skąpe i wyzywające kostium jest spoko jest na co popatrzeć, a fani grania damskimi postaciami są w niebo wzięci. A tym którym się to nie podoba warto zagrać w Islam Online 100 % oczów.

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2019, 13:59

@Mnich1: ja tez wole chlopa i najlepiej jak jest gruby

Avatar DanateDMC

14 września 2013, 21:00

Ja gram zależnie od rasy nie zagram przecież orkiem kobietą. A The Elder Scrolls i tak zawsze robię norda z brodą więc.

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2014, 19:01

@DanateDMC: zrób Czikite! (tak wiem komentarz z przed roku)

Avatar DanateDMC

6 czerwca 2014, 20:08

Jest chyba mod na brody u kobiet :D

Avatar mrauczur

23 lipca 2018, 21:52

@DanateDMC: To na co czekasz!

Avatar PlaceK252

Edytowano - 1 lutego 2017, 14:33

Zawsze mnie zastanawiało jakim cudem ten metalowy biustonosz chroni ciało przed obrażeniami

Avatar ArabVegeta

26 listopada 2016, 22:21

Avatar QueenBlood

31 lipca 2014, 23:17

Dlaczego, do ku*wy nędzy kobieta ma tak zwykle odkryte?

Avatar kotekada4

2 kwietnia 2014, 20:08

Dlatego wybieram facetów

Avatar marek136

3 lutego 2014, 19:57

ten facet w zbroi

Avatar SidNorth

26 lutego 2013, 23:27

Ja wybieram postac tak,zeby byla jak najbardziej podobna do mnie.Raz zagralem kobieta w Falloucie 1 - ledwo wylazlem z krypty zabily mnie szczury xD (powaga :P).

Avatar Takita6

26 lutego 2013, 21:58

ja zawsze wybieram kobiety i jeśli mogę człowiek/elf, a z profesji nigdy nie wybieram maga

Avatar malaho2000

26 lutego 2013, 14:57

ehh w grach chodzi o to aby płeć piękna była sexowna i w ogóle super modelka aby przyciągnąć graczy bo jak ci rypną jakiegoś paszteta to odechciewa się grać chyba że w tym wypadku chodzi o to że facet jest pro kox w mega zbroi i kawał sku*wiela a babka że ładna słodziutka i w słabej zbroi (o ile to co ona ma na sobie można nazwać zbroją 0__0)

Avatar chupacabra001

26 lutego 2013, 15:47

@malaho2000: To jest przecież "magiczna c*** wie jaka zbroja" :-)

Avatar malaho2000

26 lutego 2013, 16:06

@chupacabra001: dokładnie mistrzu

Avatar Paulius

25 lutego 2013, 23:12

Norma w grach - ja jednak nigdy nie wybieram kobiety (nawet nie wiem jak seksownej i w ogóle), bo w grach postać ma się ze mną utożsamiać.

Avatar Mika444

26 lutego 2013, 12:40

@Paulius: Dlatego zawsze waham się nad Łucznikami, Zabójcami i (w przypadku jednej z gier) Humanoidami (nie pytaj o-o)

Avatar fil341

26 lutego 2013, 13:30

@Mika444: ja zwsze robie tak zwane przeze mnie:***nięcie bez życia

Avatar Paulius

Edytowano - 26 lutego 2013, 14:20

@Mika444: mika444: to poniżej do ciebie było :P
ps: czemu odpowiedzi do komentarzy nie działają? wtf?

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2013, 15:08

@Paulius: Jak postać kobieca jest brzydka, to już wolę grać męską. xD

Avatar Piotr99

26 lutego 2013, 15:15

@Paulius: Działają, tylko zrypali, że nie widać nicków.

Avatar Paulius

26 lutego 2013, 15:19

@Piotr99: już napisałem o tym na grupie admina. jak dużo osób mnie poprze to mu maila wyśle...

Avatar Mika444

26 lutego 2013, 16:03

@Paulius: 1) Tak 2) Nie chcę ani wnikać, ani pytać...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Powodzenia

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Nigdy na to nie wpadną

Otaczają mnie kłamcy

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka