Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie znoszę kleszczy
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2017, 11:01
A ja wiek 17 lat i leżę i jestem kocem A koc jest mną
Odpisz
4 maja 2017, 17:45
@mozozaur: Czekaj... Czyli teraz jesteś boskim kocem?
Odpisz
4 maja 2017, 22:03
@kapicz123: Tag
Odpisz
4 maja 2017, 22:08
@mozozaur: Super, chciałbym takie życie. Leżysz, czasami zniszczysz jakąś cywilizację ale głównie leżysz
Odpisz
4 maja 2017, 22:55
@kapicz123: Dokładnie
Odpisz
4 maja 2017, 11:49
Chetnie bym wolal taka aspoleczna pania.
Odpisz
4 maja 2017, 10:34
Powodzenia w poszukiwaniu pracy przy takim podejściu.
Odpisz
28 kwietnia 2017, 22:15
Ja w zime jestem co prawda bardziej introwertyczny ale nie do takiego stopnia. Po prostu nie lubie się spotykać po szkole i chce jak najszybciej być w domu. Ale w szkole jestem normalny.
No ale rozumiem że ktos może nie lubic kontaktów z znajomymi ale z obca osobą? Serio?
Odpisz
4 maja 2017, 10:02
są takie osoby. Niektóre mają jakąś fobię społeczną a inne po prostu nie lubią ludzi
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:48
wciśnij E aby zamówić pizzę
zadania poboczne:
nie rozmawiaj z dostawcą
znajdź napiwek pod materacem
Odpisz
28 kwietnia 2017, 20:34
Byo, tylko że podobne, ale może znowu przejdzie bo ma ładną dziewczynę na obrazku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:30
A potem narzeka że jest starą panną...
Odpisz
28 kwietnia 2017, 19:23
I tak musisz ją odebrać
Odpisz