Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Szybki jak błyskawica
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2017, 14:58
ostatnio mama mi tłumaczyła że jak będę wyłączał komputer tym przyciskiem do włączania to będę miał wirusy
Odpisz
29 kwietnia 2017, 14:59
@ChoryGrzyb: #NobodyCares
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2017, 12:04
@ChoryGrzyb: mama informatyk xD
Odpisz
5 maja 2017, 12:27
@ChoryGrzyb: lol.
Odpisz
6 maja 2017, 10:32
@ChoryGrzyb: Przyciskiem od włączania niemożna wyłączać bo może ci się system popsuć. Naprawdę.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 10:33
@RadzieckiPiesel: Dokładnie. Zwłaszcza że dysk wtedy nie ma czasu zaparkować, jak i również mogą wystąpić nieprzewidziane napięcia, czyli nie będzie raczej za dużego, ale uszkodzi się od za małego ;v
Odpisz
18 sierpnia 2017, 17:10
data
Odpisz
26 lipca 2017, 16:46
"Zgaś tom skrzynkem świeconcom bo mnie spać nie dajesz" -Moja babcia 2017
Odpisz
29 kwietnia 2017, 14:59
Gaś ten komputer bo burza idzie.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:54
@SteelFoxi: laptop*
Odpisz
5 maja 2017, 12:50
@crimzon: *laptok
Odpisz
5 maja 2017, 14:03
*lajtop
Odpisz
6 maja 2017, 10:15
@Slenderowiec2012: tablot
Odpisz
5 maja 2017, 23:03
"zamknij komputer"
Odpisz
5 maja 2017, 19:16
Daj mu odpocząć
.
.
.
.
.
.
Mój musi naprawdę odpoczywać bo po kilku godzinach intensywnej rozgrywki w wymagającą grę to u sąsiadów słychać wiatraczek
ale to chyba zależy od wiatraczka prawda ?
Odpisz
5 maja 2017, 12:22
Mój komputer po grze w Wiedźmina naprawdę trzeba gasić...
Odpisz
5 maja 2017, 15:30
u mnie nawet w trakcie biosa wywala (mówię o jedynce) :/ więc podstawiłem pod niego lego i jakoś działa na tych najniższych bez cieni
Odpisz
5 maja 2017, 15:55
@kokosek112: rozwiń swą wypowiedź proszę
Odpisz
5 maja 2017, 16:09
@kafelka_w_kuchni: odpalam wiedźmina 1 (na najniższych) na kompie i komp tak się pali, że wyłącza się i przy ponownym uruchomieniu pojawia się ekran BIOS, więc ustawiłem pod nim konstrukcje z klocków lego i działa.
Odpisz
5 maja 2017, 16:45
@kokosek112: czy mógłbyś zrobić zdjęcie i pokazać jak to wygląda?
Odpisz
5 maja 2017, 18:18
@kafelka_w_kuchni: . kropeczka
Odpisz
5 maja 2017, 16:22
Kiedy połączyli memy,i jest z tego spam
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2017, 14:54
-Wyłanczaj tego komputra synek bo szlaban bydziesz mioł.
- Ale jak wyjdę teraz to dostanę bana i nie będę mógł grać ;_;
- W DUPIE TO MOM KU*WA WYŁANCZEJ TO ALBO IDĘ KORKI WYWALIĆ I SIĘ SKOŃCZY GÓWNIARZU!
Odpisz
5 maja 2017, 12:04
@DIGIMKE: ten ból. ale nie ma tego problemu jak grasz w scp. tata wejdzie każąc ci wyłączyć i zejdzie na zawał
Odpisz
5 maja 2017, 15:29
@DIGIMKE: Myślałam że tylko ja mam taką patologie w domu,,
Odpisz
5 maja 2017, 14:29
Albo zrób pauzę a ty grasz w grę multiplayer.
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2017, 13:31
Właśnie w telewizji leciał w Top 20 - Szokujące i komiczne filmik o nosaczasch kradnących ubrania...
Odpisz
5 maja 2017, 12:10
Babcia kolegi nie mówi komputer tylko fortepian.
Odpisz
5 maja 2017, 12:01
Sebastian zgaś ten komputar bo stara pyrów narobiła
Odpisz
29 kwietnia 2017, 12:31
Aż mi się historia przypomniala. Gram sobie turniejowego, 2 minuty do konca gry, a tu ojciec sie wku*wil że dlugo gram i bezpieczniki wyłączył. Ku*wa 2 minuty przed koncem. Japie**ole
Odpisz
29 kwietnia 2017, 12:18
*komputra
Odpisz
29 kwietnia 2017, 12:15
zgaś ten kompjuter
Odpisz