memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 maja 2017, 13:51
Tam nie bylo ludzi, nie? :v
Odpisz
18 kwietnia 2021, 20:46
@dandanek05: Oczywiście że nie, start rakiety to rzecz która może odbywać się bez nadzoru ludzi.
4 maja 2017, 01:24
Jestem prostym psychopatą. Widze wybuch, daje 5.
3 maja 2017, 13:58
Czyli ja po pierwszym odpaleniu KSP
3 maja 2017, 15:09
Komenda Stołeczna Policji?
Edytowano - 3 maja 2017, 15:42
@Matexustrix: Jak najbardziej, wystarczył kanister z benzyną i zapalniczka, a cały budynek stanął w płomieniach
3 maja 2017, 15:23
Jesli ktoś się zastanawia, jak to działa: wybuch był tak jasny, że kamera wszystko dookoła uznawała za czarne. Dopiero gdy ogień przygasł, niebo odzyskało normalny kolor.
3 maja 2017, 14:52
Ale ładny grzybek.
29 kwietnia 2017, 15:55
Szkoda że bez dźwięku
3 maja 2017, 13:04
@NAPSTABLOOK22: Człowieku, tam jest tyle decybeli że byś ogłuchł.
3 maja 2017, 13:29
@Zygarde: Nie słyszałeś o ściszaniu audio w wideo? Poza tym, kamera też ma ograniczenia co do dźwięku ;)
3 maja 2017, 13:14
Majestatycznie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 maja 2017, 13:51
Tam nie bylo ludzi, nie? :v
Odpisz
18 kwietnia 2021, 20:46
@dandanek05: Oczywiście że nie, start rakiety to rzecz która może odbywać się bez nadzoru ludzi.
Odpisz
4 maja 2017, 01:24
Jestem prostym psychopatą.
Widze wybuch, daje 5.
Odpisz
3 maja 2017, 13:58
Czyli ja po pierwszym odpaleniu KSP
Odpisz
3 maja 2017, 15:09
Komenda Stołeczna Policji?
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2017, 15:42
@Matexustrix: Jak najbardziej, wystarczył kanister z benzyną i zapalniczka, a cały budynek stanął w płomieniach
Odpisz
3 maja 2017, 15:23
Jesli ktoś się zastanawia, jak to działa:
wybuch był tak jasny, że kamera wszystko dookoła uznawała za czarne. Dopiero gdy ogień przygasł, niebo odzyskało normalny kolor.
Odpisz
3 maja 2017, 14:52
Ale ładny grzybek.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 15:55
Szkoda że bez dźwięku
Odpisz
3 maja 2017, 13:04
@NAPSTABLOOK22: Człowieku, tam jest tyle decybeli że byś ogłuchł.
Odpisz
3 maja 2017, 13:29
@Zygarde: Nie słyszałeś o ściszaniu audio w wideo? Poza tym, kamera też ma ograniczenia co do dźwięku ;)
Odpisz
3 maja 2017, 13:14
Majestatycznie
Odpisz