Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2021, 14:02
trololo
Odpisz
2 maja 2017, 23:08
Ja wale nie robi sie tak ;-; za to by do sądu poszedł no chyba że ustawione
Odpisz
5 czerwca 2018, 23:00
@MasloJestPyszne: jeśli żyjesz to odpisz
niby za co?
Odpisz
15 czerwca 2018, 10:03
Żyję
Odpisz
15 czerwca 2018, 10:07
No a zgadnij
Odpisz
15 czerwca 2018, 21:31
@MasloJestPyszne: ten granat jest totalnie sztuczny
więc pytanie ponawiam
Odpisz
15 czerwca 2018, 23:40
Jeśli ktoś żuciłby ci granat pod nogi to byś sie zastanawiał/a czy jest prawdziwy czy nie?
Odpisz
16 czerwca 2018, 08:48
@MasloJestPyszne: uciekłbym
ale jakby był sztuczny to za co gość ma iść do sądu?
Odpisz
16 czerwca 2018, 10:26
Za spowodowanie zawału serca za niesubordynację?
Odpisz
16 czerwca 2018, 13:38
@MasloJestPyszne: no o ile nikt nie dostałby zawału to do sądu by nie trafił
Odpisz
2 maja 2017, 23:58
Gdy leci granat nie ma czasu na ucieczkę tylko gleba.
Odpisz
3 maja 2017, 02:02
@Domyciahejpasterze: widzę tutaj zaprawionego w boju
Odpisz
3 maja 2017, 12:31
@Jozek1012: Nie,po prostu chodzę do szkoły wojskowej
Odpisz
8 maja 2017, 17:11
@Domyciahejpasterze: jak leżysz to mniejsza szansa że odłamkiem dostaniesz
Odpisz
8 maja 2017, 18:35
@generalpartyzantkijeja: Odłamkiem dostaniesz, ale cię nie zabiją
Odpisz
9 maja 2017, 08:30
@Domyciahejpasterze: mój ojciec jest w 62 KS w bolesławcu
Odpisz
4 maja 2017, 19:09
XDDD
Odpisz
29 kwietnia 2017, 18:28
To wyjaśnia reakcje.
Odpisz
2 maja 2017, 16:10
@Agent_Zielona_Nokia: pewnie gdyby mieli białe flagi to by zaczęli nimi machać
Odpisz
2 maja 2017, 16:33
@Crln_7: Może właśnie po nie biegli?
Odpisz
2 maja 2017, 18:10
@Agent_Zielona_Nokia: Bo ty na pewno byś nie spi***alał.
Odpisz
2 maja 2017, 18:24
@Agent_Zielona_Nokia: Rozumiem, że żołnierze innych krajów bohatersko walczyli by z granatem i zginęli śmiercią męczeńską?
Odpisz
2 maja 2017, 18:41
@Maks2603: nie zapominaj, że istnieje jeszcze Rosja
Odpisz
2 maja 2017, 21:55
@Maks2603: Możnaby odrzucić.
Odpisz
2 maja 2017, 22:50
@panther500: Jeśli ci się poszczęści to nie zabije cię wtedy eksplozja a odłamki...
Odpisz
2 maja 2017, 19:42
18. granat wybuchł.
Odpisz
2 maja 2017, 19:31
Bombowy żart
Odpisz
2 maja 2017, 18:09
Legia cudzoziemska - dzień 1
Odpisz
29 kwietnia 2017, 17:48
A później wróg wrzuci prawdziwy granat, oni pomyślą, że to znowu żart i będzie ch*jnia.
Odpisz
2 maja 2017, 17:39
@Ziemniaczanka: pewnie wybuchną śmiechem
Odpisz
2 maja 2017, 18:02
@kafelka_w_kuchni:
Odpisz
2 maja 2017, 16:52
jaki debil
Odpisz
2 maja 2017, 17:08
Trafił swój na swego
Odpisz
2 maja 2017, 16:07
to pewnie granat grający na cały regulator "poka sowę"
Odpisz
2 maja 2017, 16:05
Od dawna nie zaśmiałem się przed komputerem na głos.
Dzięki. :^
Odpisz