Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
No to posłuchane
Chciał tylko pomóc
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2017, 16:36
Legenda głosi, że do niej dożyjemy.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 16:37
@Monnx: Powinniśmy v:
Odpisz
29 kwietnia 2017, 16:48
Nie wszyscy
Odpisz
29 kwietnia 2017, 17:16
@Henzej: Ktoś na 100% dożyje
Odpisz
29 kwietnia 2017, 17:56
@marcel22205: Ona zatańczy na naszych grobach
Odpisz
29 kwietnia 2017, 17:58
Jedyna istota która przeżyje bożydara
Odpisz
29 kwietnia 2017, 18:21
@Monnx: A Warhammer 40k? Tego jakoś dożyliśmy ;)
Odpisz
29 kwietnia 2017, 18:24
@szimio: bo to powstało ok 38000r.p.n.e
Odpisz
29 kwietnia 2017, 18:30
@GKczol: w 2077 będę mieć 73 lata ;-;
Odpisz
29 kwietnia 2017, 18:56
@LMKD_: ja też
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:47
@GKczol: roczniki co teraz się urodziły maja lepiej
Odpisz
30 kwietnia 2017, 19:49
Będzie niczym "Biały płomień, tańczący na kurchanach wrogów".
Jakbyś nie ogarnął to w ten sposób kazał na siebie mówić Emhyr var Emreis z Wiedźmina.
Odpisz
7 maja 2017, 17:50
@mortzmargonem: to część wieszczby ilithne z którą jeż się utożsamia
Odpisz
7 maja 2017, 20:51
@LMKD_: 72 lata
Odpisz
7 maja 2017, 20:58
@LMKD_: masz rację że mają lepiej, siostra miała dziś komunie i co dostała? laptopa, na którym mógłbym grać w gry takie jakie lubię w 60 fps ☺. i co jeszcze? i zatrzymała 300 zł a ja co mam z komuni ? 0 hajsu, 1 niedziałający zegarek, drugi zegarek ch+j wie gdzie jest i aparat to samo co drugi zegarek.
Odpisz
17 stycznia 2019, 02:17
No co tam
Odpisz
17 stycznia 2019, 11:32
@mortzmargonem: nic ciekawego
Odpisz
1 stycznia 2023, 19:15
@Monnx: Już dożyliśmy
Odpisz
5 stycznia 2023, 11:35
@ul66t55: man, że też odgrzebałeś ten komentarz xD
Odpisz
27 listopada 2019, 18:01
Już za pięć miesięcy...
Odpisz
9 kwietnia 2020, 22:40
@TemplariuszFrancji: jak mogłeś się dowiedzieć to dopiero we wrześniu wyjdzie
Odpisz
19 stycznia 2021, 12:22
@patryko1234: Wyszło w grudniu
Odpisz
1 listopada 2020, 07:46
Hehe znowu przełożyli na grudzień
Odpisz
20 czerwca 2018, 15:11
witam z przyszłości chcę ogłosić iż jest już trailer tej gry
Odpisz
3 grudnia 2018, 10:55
Owszem jest.
Odpisz
7 maja 2017, 16:34
To było by smutne gdyby to okazało się prawdą
Odpisz
29 kwietnia 2017, 19:24
co to za gra?
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2017, 19:26
Taka gra od CD Project Red. Zapowiedź była chyba w 2012 a do teraz nie wyszła.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 19:28
@mortzmargonem: ... przypomniał mi się Duke Nukem Forever
Odpisz
7 maja 2017, 16:25
@mortzmargonem: Gra? Na początku myślałem, że to jakiś zespół prawie-muzyczny.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:28
Szybciej wyjdzie Wiedźmin 4... Chwila łącze wątki.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 12:31
@Shadow_blade: Łoncz szybcieiii
Odpisz
30 kwietnia 2017, 21:53
@mortzmargonem: Już połączyłem.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 22:25
@Shadow_blade: Pouonczyuesiiii?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 22:29
@mortzmargonem: No to właśnie mówię. Odkryłem jedną oczywistość... Redzi robią obie te gry.
I serio jeżeli ktoś nie wyczuł sarkazm to sorry naprawdę.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 23:17
@Shadow_blade: To dobrze. Pytanie co wyjdzie pierwsze?
Odpisz
1 maja 2017, 10:24
@mortzmargonem: Cyberpunk bo tak mówili Redzi .
Odpisz
1 maja 2017, 13:07
@Shadow_blade: Mhmmmmm.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 19:29
I na końcu trailera jest coś w stylu
Data premiery: Gdy będzie gotowe.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 19:35
@mortzmargonem: Data premiery Pit People głosiła "Przed Apokalipsą"
Odpisz
29 kwietnia 2017, 16:58
Co mie tu oszukujecie? Będzie za rok wydana .-.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 19:50
@Ashley12c: Nie zrozumiałaś obrazka?
Odpisz