Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Rel
Nie są aż takie pyszne
Jakby trochę nie fair
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 maja 2017, 10:42
Pozdrawiam współbraci z zamkniętej bety Gwinta
Odpisz
2 maja 2017, 13:38
@Ares011: przyjmuję pozdrowienia
Odpisz
2 maja 2017, 13:53
@TheHarrier: O, a jaka ranga? Może w wolnej chwili rundka?
Odpisz
2 maja 2017, 16:54
@Ares011: żadna, dopiero się uczę
Odpisz
2 maja 2017, 19:42
@TheHarrier: Ups to się nie dogadamy ja mam 15 i jestem w top500
Odpisz
2 maja 2017, 23:17
@Ares011: nie wiesz przypadkiem czy Gwint nie wyjdzie na androida?
Odpisz
3 maja 2017, 00:22
@TheHarrier: Nie wiadomo oficjalnie, ale niedawno szukali ludzi do pracy przu androidzie i ios więc możliwe, jednak nie prędko
Odpisz
3 maja 2017, 00:24
@Ares011: thank m8
Odpisz
2 maja 2017, 11:39
Ku*wa,nie widać
Odpisz
2 maja 2017, 08:42
Wiedźmin to nie człowiek
Odpisz
2 maja 2017, 10:31
@jedi927: Tylko Cowiek
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2017, 08:35
Kiedy grałem w wieśka i ktoś zapytał się czy zagramy partyjkę,,Nieeeee kuźwa 2 godziny w plecy" ale ja nie pogardzę najlepszymi kartami.
Odpisz
1 maja 2017, 22:59
"Nie odmawia się gdy partyjka woła" Geralt z Rivii
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2017, 20:20
"nigdy nie odmawiam partyjce gwinta"Geralt z Rivii
Odpisz
1 maja 2017, 21:15
@Polalak: w książce on nie umiał grać, a w grze masz wybór
Odpisz
1 maja 2017, 21:32
@kokosek112: owy tekst jest właśnie z gry a konkretnie z dodatku krew i wino
Odpisz
1 maja 2017, 21:33
@Polalak: i growy gwint jest zupełnie inny niż książkowy
Odpisz
1 maja 2017, 22:44
@Polalak: Książkowy lepszy bo sie kijami po głowie napi**dalało.
Odpisz
1 maja 2017, 22:52
choc zapisano też iż tą wyjątkową czynność robiono dość rzadko
Odpisz
1 maja 2017, 22:48
da rade pobrac gwinta na steamie czy tzeba na gogu
Odpisz
2 maja 2017, 03:48
@Youtuber: Trzeba na gogu
Odpisz
1 maja 2017, 21:40
Ale on nie jest tak do końca człowiekiem...
Odpisz
1 maja 2017, 21:59
@Mijak: Kolejny rasista się znalazł... Bo co? Bo mutant?
Odpisz
1 maja 2017, 22:09
@Kanciarz123: No, tak. Ale nie twierdzę, że jest z tego powodu jakiś gorszy.
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2017, 22:14
Ta mimika, genialna....
Odpisz
29 kwietnia 2017, 22:02
To nie jest prawdziwy człowiek tylko postać z gry.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 22:56
O kurde skąd wiedziałeś?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 02:20
niezły z ciebie troll
Odpisz
1 maja 2017, 21:07
ty no nie gadaj
Odpisz
2 maja 2017, 09:52
Och naprawdę? Skąd ten wniosek?
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:17
Gwint życiem i nałogiem.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:31
co to gwint
Odpisz
29 kwietnia 2017, 20:35
Gra karciana z Wieśmina
Odpisz
29 kwietnia 2017, 21:05
@creeper_girl: Gwint, to stara gra którą wymyśliły krasnoludy.
Odpisz
1 maja 2017, 21:45
łał, 20 ludzi nie zgadza się z tym że nie wiem co to gwint
Odpisz
1 maja 2017, 21:52
To dobry dowód na to, że to znaczy raczej "nie zgadzam się z wyrażeniem opinii"
Odpisz