Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niezniszczalne
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 kwietnia 2017, 13:00
Jak bardzo to jest normalne, żeby własną matkę pytać- czy zrobiła kiedyś loda??
Odpisz
30 kwietnia 2017, 14:05
@ZEUS_: Te wyznania to fejki, więc nie ma co się dziwić.
Odpisz
6 maja 2017, 21:56
@ZEUS_: Jeśli twoja mama pracuje w lodziarni to tak.
Odpisz
6 maja 2017, 22:05
@ZEUS_: To jest normalne.
Odpisz
7 maja 2017, 02:09
@ZEUS_: To jest normalne. Normalniejsze niz wiedze o tym czerpac z pornoli.
Odpisz
7 maja 2017, 04:00
@Hartio: Ja Się nie znam...
Odpisz
7 maja 2017, 06:50
@Maks2603: Prawie 60 strzałek w górę!
Gratulacje! xD
Odpisz
7 maja 2017, 13:09
@Iphonix: Dzięki :).
Odpisz
5 kwietnia 2018, 00:24
@Iphonix: A mi nie pogratulujesz?
Odpisz
20 lutego 2019, 23:52
@Iphonix: POGRATULUJESZ MI KU*WA?!
Odpisz
4 września 2019, 15:33
@Iphonix: POGRATÓLUJ MU KIRWA!
Odpisz
4 września 2019, 16:22
Odpowiednia profilówka do komentarza xd
Odpisz
4 września 2019, 16:24
Nawet nicki macie podobne 🤔
Odpisz
4 września 2019, 16:52
@ZEUS_: Gratuluję zmarnowania 2 lat na bezcenne gratulacje.
Odpisz
4 września 2019, 17:04
@Iphonix: dzienówna ❤
Odpisz
13 maja 2021, 18:08
@ZEUS_: gratuluję
Odpisz
13 maja 2021, 22:36
@pawelec323232e2:
Odpisz
14 maja 2021, 07:50
@Iphonix: jesteś nocnym jejakiem
Odpisz
14 maja 2021, 14:42
@pawelec323232e2: Spać nie mogłem, z resztą tak jak zawsze
Odpisz
13 października 2021, 03:00
@pawelec323232e2: Dzięki
Odpisz
7 maja 2017, 22:49
no trochę pszypau
Odpisz
7 maja 2017, 17:07
sorbet truskawkowy - polecam
Odpisz
7 maja 2017, 10:24
Pytacie się o takie rzeczy Matki??
Odpisz
7 maja 2017, 08:04
Tata:Dzisiaj śpiszy na kanapie
Mama: ale kochanie przecież pracuje w lodziarni
Odpisz
7 maja 2017, 00:24
dobre p _ _ _ r _ _ _ _ _ w e
Odpisz
7 maja 2017, 01:02
@Pepcio_Chlebcio: D O B R E M A R T W O M E M O W E
Odpisz
6 maja 2017, 23:05
JEJOWY KU*WA ZOMBI
Odpisz
6 maja 2017, 23:20
@NerFii: Mogłeś ocenić obrazek zamiast pisać komentarz, bo to też Ci zaliczy.
Odpisz
6 maja 2017, 23:34
@Ashley12c: no i ch*j
Odpisz
7 maja 2017, 00:59
@NerFii: >23
>godziny nocne
x D
Odpisz
7 maja 2017, 11:30
@Sir_Snoge: 23 to już godzina nocna
Odpisz
7 maja 2017, 13:06
wieczór, nie noc.
Odpisz
7 maja 2017, 17:12
@Sir_Snoge: noc
Odpisz
7 maja 2017, 19:04
Chyba trafiłem na gimnazjalistę.
Odpisz
7 maja 2017, 19:41
@Sir_Snoge: Cisza nocna jest o 22:00, więc 23:00 można zaliczyć do godzin nocnych.
Odpisz
7 maja 2017, 22:03
@Sir_Snoge: ile według ciebie trwa noc?
Odpisz
7 maja 2017, 23:15
2:00-5:00
Odpisz
7 maja 2017, 23:35
@Sir_Snoge: to nieźle masz na kwadracie jak u ciebie północ to jeszcze wieczór
Odpisz
6 maja 2017, 23:24
Hmm... Dość dwuznaczny obrazek. Np. prostytutkę można by nazywać lodziarką.
Odpisz
6 maja 2017, 23:02
Silny niezależny mężczyzna
Odpisz
30 kwietnia 2017, 12:32
Że idziesz się zaje**ć?
Odpisz
6 maja 2017, 22:55
Czemu?
Odpisz
6 maja 2017, 22:58
W poczekalni był tytuł "Że idę się zaje**ć"
Odpisz
6 maja 2017, 22:59
A,to wiele wyjaśnia
Odpisz
30 kwietnia 2017, 12:22
Krzysztof Dziki
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2017, 12:24
Pacz jaki jest dziki sku*wesyn.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 12:25
Przeczytałam "Krzysztof, dz*wki"
Odpisz
6 maja 2017, 22:15
paczej jaki jaskiniowiec jeden
unga bunga jeszcze tylko nie powiedział
Odpisz
6 maja 2017, 21:19
jagodowe są dobre
Odpisz
6 maja 2017, 21:37
@ALKATRAZ: alkatraz jak zawsze w formie xd
Odpisz