Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Można, tylko trzeba wstawać rano
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2017, 01:03
Doom wszędzie da radę odpalić
Odpisz
7 maja 2017, 23:44
Kiedyś, w zamierzchłych czasach, był ten obrazek
Odpisz
6 maja 2017, 23:57
W DOOMie tym z 2016r. jest ukryte pomieszczenie z wyglądem tego najstarszego DOOMa
Odpisz
7 maja 2017, 00:02
@nata127: Nie pomieszczenie, a kilka naście poziomów rozsianych po całej grze
Odpisz
7 maja 2017, 12:53
@WebsTer230: nie byly to poziomy-po prostu pokoje
Odpisz
30 kwietnia 2017, 16:47
Doom pójdzie na wszystkim, nawet na paznokciach.
Odpisz
6 maja 2017, 17:32
na moim ziemniaki doom nawet nie działa
Odpisz
6 maja 2017, 18:29
@mrofpower: ale portal2 ci pójdzie *potatoOS pozdrawia*
Odpisz
6 maja 2017, 23:53
@nata127: mi jedynka się zacinała no ale okk
Odpisz
6 maja 2017, 19:48
możesz go zrobić w doomu
Odpisz
6 maja 2017, 19:37
zajebiste
Odpisz
6 maja 2017, 18:52
A ja mam trudności ze zwykłym czerwonym ;-;
Odpisz
6 maja 2017, 18:03
"Że niby ja gram w DOOMA? Skąd wam to przyszło do głowy!?"
Odpisz
6 maja 2017, 17:46
Ja bym takiego manicure z dooma w doomu nie zrobił
Odpisz
6 maja 2017, 17:09
Wzór całkiem najs
Ale czy tylko mnie boli wygląd skóry przy paznokciu? ._.
Odpisz
30 kwietnia 2017, 18:00
Brudne te paznokcie czy o co chodzi?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 18:02
na paznokciach ma widok z DOOMa
Odpisz
30 kwietnia 2017, 18:06
@lorax12: Tej gry?
Odpisz
30 kwietnia 2017, 18:08
tak
Odpisz
30 kwietnia 2017, 21:53
Odpisz
30 kwietnia 2017, 23:20
@lorax12: teraz już jestem pewien że ziomeq to troll
Odpisz
1 maja 2017, 01:43
@Ceejtun: możliwe
Odpisz
6 maja 2017, 18:11
*facepalm*
Odpisz
30 kwietnia 2017, 17:50
Było, wpiszcie doom w wyszukiwarce
Odpisz
30 kwietnia 2017, 16:48
Wolałabym takie coś :v
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2017, 16:49
@Komandor_Brytania: 3edgy5me
Odpisz
30 kwietnia 2017, 16:51
@TheTemplar: Wut
Za co te szczałki w dół >_>
Odpisz
30 kwietnia 2017, 16:58
@Komandor_Brytania: Ludzie wolą DOOMA. :/
Odpisz
30 kwietnia 2017, 17:01
Pff... #TeamOldGoodCoD
Odpisz
30 kwietnia 2017, 17:04
@Komandor_Brytania: #TeamMOHandBF
Odpisz
30 kwietnia 2017, 17:29
@Komandor_Brytania: Ponieważ ch*jowe/10
Odpisz
6 maja 2017, 17:45
@Komandor_Brytania: Ludzie tutaj nie lubią coda, mam pytanie, to jest z MW3 czy 2 ?
Odpisz
6 maja 2017, 20:14
@matiExtreme: MW2
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2017, 16:45
gdy dooma chcesz zawsze przy sobie
Odpisz