Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DRAGON_POLSKA

28 czerwca 2023, 14:51

Tak, od początku podstawówki do dzisiaj piję czarną herbatę, skąd wiedziałeś?

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2017, 10:40

Avatar mufinka_123

7 lipca 2017, 21:46

Ma ktoś krecika? A tak... Żeby wypić...

Avatar SCP_999

8 maja 2017, 21:17

Dajcie mi paczkę M&m'sów... Z trucizną najlepiej ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2017, 14:04

@SCP_999: I jak? Pomogło?

Avatar SCP_999

18 czerwca 2017, 16:51

Tak :v

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2017, 22:39

Wolę być kozakiem
A niżeli takim rakiem...
Tak szczerze to wolałbym być adidasem, ale nie ma rymu...

Avatar Sugamon23

8 maja 2017, 23:41

...adidasem, niz jakimś... grubasem?

Avatar SomebodyNobody

9 maja 2017, 11:20

@Sugamon23: marakasem?

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2017, 22:56

@Sugamon23: nie, żeby się kojarzyło z debilem. Albo, jak to mój dziadek mawia: małe gnojki co się dobrała do internYtu

Avatar DrakUla8

13 maja 2017, 22:56

możesz być adidasem a nie jakimś ku*asem ;D

Avatar Jeja4FunPL

10 maja 2017, 10:41

Tymczasem, pod tekstem "Roty" w internecie...

Avatar KOLOROWATAPETA

9 maja 2017, 07:23

Avatar gobo333

Edytowano - 9 maja 2017, 18:38

@KOLOROWATAPETA: Chciałbym poznać historię tego mema

Avatar stan6

9 maja 2017, 18:22

takie wrzody są hańbą mojego pokolenia.

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2017, 23:06

ja tam pije soczki od mamy i jest git :^)

Avatar LSD2000

9 maja 2017, 00:26

Czy to źle że wiem skąd pochodzi to profilowe? ;-;

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2017, 15:06

@LSD2000: nie bo ja wiem i tez nie jest dobrze :^)

Avatar rozowypuchatek0

9 maja 2017, 13:58

Życie gangstera

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2017, 07:24

Rak Albanii

Avatar PrawdziwyHulk

Edytowano - 9 maja 2017, 07:24

Herbata jest dla prawdziwych twardzieli a nie jakieś albańskie gónwo '='

Avatar ChristoSz74

Edytowano - 9 maja 2017, 07:22

tylko cztery słowa mogą to skomentować: To jest dramat ku*wa

Avatar Reaper_

Edytowano - 8 maja 2017, 23:38

Herbata jest dla normalnych ludzi, a te energetyki które tylko więcej raka dają są dla takich głupich małych dzieci które tylko by paliły e-papierosy bo ,,Patrzcie jaki kozak ze mnie, ja już palę a wy? ?!" i przeklinały.Nie pozdrawiam was ch*je.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar BOSS111

9 maja 2017, 14:10

@Reaper_: nie ty tylko ten głupi śmieszek

Avatar Reaper_

9 maja 2017, 15:06

@BOSS111: Mój błąd, nieważne

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2017, 23:03

Mam w domu chyba 10 rodzajów herbaty.

Avatar Mikrus19

8 maja 2017, 23:34

Ja samej tylko czarnej mam ok 7 odmian

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ikony

To się nie może nie udać

Nie idź!

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka