@lulz123: Na szczęście jest to mniejszość. Większość tytułów składa się z od jednego do trzech słów. Niedawno spotkałem się z anime p.t. ,,K-ON!", a kilka dni temu słyszałem o taki co ma tytuł... Uwaga Uwaga... *dzwięk fanfar*... ,,K".
@Mikatrix: Te nazwy nie są aż takie porąbane... Może trochę dziwnie brzmią...
Ale weź tu powiedz Ore ga Ojou-sama Gakkou ni "Shomin Sample" Toshite Rachirareta Ken.
I nazwy anime mają raczej bliżej 5 słów niż 1-3.
Komentarze
Odśwież11 listopada 2018, 15:04
Ciekawa twarz
Odpisz
24 grudnia 2018, 22:58
Ktoś już to napisał.
Odpisz
26 grudnia 2018, 08:44
@Archeologwinternetach: wiem
Odpisz
26 lutego 2019, 16:57
nie zapomnij
Odpisz
6 maja 2017, 13:58
Sorki za takie głupie pytanie, czy w tym anime serio była taka kwestia?
Odpisz
6 maja 2017, 20:49
@ZEUS_: Nie
Odpisz
6 maja 2017, 15:08
Jak ktoś kisnie
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2017, 17:14
Le twage...
Odpisz
1 maja 2017, 18:18
@Profesor_Ender: picasso
Odpisz
2 maja 2017, 06:49
@Profesor_Ender: Chciałem to właśnie wstawić ;-; muszę pracować nad szybkością moich palców.
Odpisz
6 maja 2017, 10:36
@Jejatb: lenny
Odpisz
6 maja 2017, 12:42
@Jeraszko: Psst a wiesz, że jest strona, na której możesz tworzyć własne lennyface'y i kopiować zrobione przez innych? :v
Odpisz
6 maja 2017, 14:55
@Profesor_Ender: ból perfekcjonisty...
Odpisz
6 maja 2017, 14:16
X'D
Kisnę 😂
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2017, 17:45
@LennyGIRLxd: Wypad z tym Emoji.
To jest jeja. Nie facebook. Tutaj każdy nie szanuje emoji.
Odpisz
17 lipca 2017, 09:18
@Lujis: Zgodze się z tb i przyłączam się.
Tu EMOTKOM mówimy nie.
Odpisz
6 maja 2017, 12:01
Samurajowie też tak się nosili jakby co
Odpisz
1 maja 2017, 18:09
Wygląda jak chińska bajka i dałem 5... Wiedziałem że ten dzień nadejdzie
Odpisz
1 maja 2017, 18:24
@marcel22205: Welcome To The Family
Odpisz
2 maja 2017, 08:35
@Pawcio213: GTFO from mine family.
Odpisz
1 maja 2017, 19:12
Co tam skarpety i sandały... Parawanów się strzeżcie!
Odpisz
1 maja 2017, 17:10
*Standardowe pytanie*
Odpisz
1 maja 2017, 17:32
@Mikatrix: Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita
Odpisz
1 maja 2017, 16:48
Co to za Chińskie bajki?
#bait
Odpisz
1 maja 2017, 17:10
@lulz123: Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita
Odpisz
1 maja 2017, 17:11
@lulz123: Ten bait już nikogo nie rusza.
Odpisz
1 maja 2017, 17:18
@Mikatrix: Trzeba wymyślić nowego baita( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
1 maja 2017, 17:18
@Pawcio213: To na serio nazwa czy zlepek przypadkowych słów?;-;
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2017, 17:32
@lulz123: Serio ;-;
Odpisz
1 maja 2017, 17:35
@lulz123: niektóre chińskie bajki mają na serio zje**ne nazwy.
Np. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
albo
Chuunibyou demo Koi ga Shitai
I to są Prawdziwe nazwy.
A kiedyś oglądałem taką perełkę jak:
Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei - The Animation
Odpisz
1 maja 2017, 17:44
@Mikatrix: Ale reklamy takich animu muszą być ciekawe, reklama:
30 sekund mówienia tytułu i 10 sekund przypadkowych scen z tego animu
Odpisz
1 maja 2017, 17:57
@lulz123: Na szczęście jest to mniejszość. Większość tytułów składa się z od jednego do trzech słów. Niedawno spotkałem się z anime p.t. ,,K-ON!", a kilka dni temu słyszałem o taki co ma tytuł... Uwaga Uwaga... *dzwięk fanfar*... ,,K".
Odpisz
1 maja 2017, 18:03
@Mikatrix: k
Odpisz
1 maja 2017, 23:48
@lulz123: No widzisz? Zje**łeś. Jak baitujesz to je piszesz, że baita robisz.
Odpisz
6 maja 2017, 09:39
@Mikatrix: Te nazwy nie są aż takie porąbane... Może trochę dziwnie brzmią...
Ale weź tu powiedz Ore ga Ojou-sama Gakkou ni "Shomin Sample" Toshite Rachirareta Ken.
I nazwy anime mają raczej bliżej 5 słów niż 1-3.
Odpisz
6 maja 2017, 10:22
np: Ore no Nounai Sentakushi ga, Gakuen Love Comedy wo Zenryoku de Jama Shiteiru
Odpisz