Dokąd zmierzamy jako ludzkość?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2017, 13:29
Ja sobie pobrałem z google grafiki, jestem sprytniejszy! Działa wyśmienicie.
Odpisz
23 maja 2017, 02:07
a co to za pani?
Odpisz
23 maja 2017, 06:13
@siemak: Ram z Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu.
Odpisz
15 maja 2017, 16:41
Kiedyś widziałem GTXa do pobrania.
Odpisz
15 maja 2017, 14:46
no wtf
Odpisz
12 maja 2017, 16:57
Ciekaw jestem czy jest taka osoba na świecie co się na to nabrała o_O
Odpisz
13 maja 2017, 13:48
@Bartlomiej2003: Mój wujek po kupieniu pierwszego telefonu dotykowego sie zesrał że ma wirusy w baterii, więc jeżeli jakiś typowy janusz pierwszy raz robi w internety to raczej da sie nabrać.
Odpisz
12 maja 2017, 13:39
Ja tam pobralem z internetu gtx 1080 i mam teraz 256 fps w paincie ;D
Odpisz
12 maja 2017, 16:38
Daj linka
Odpisz
12 maja 2017, 21:24
@TheRepoZ: nie mozna linkow w komentarzu :\
Odpisz
12 maja 2017, 22:53
Szkoda... znudziło mi się granie w sapera... ;<
Odpisz
12 maja 2017, 23:02
@TheRepoZ: dobra sprobuje oszukac ale nie mow adminowi www downloadfreegtx1080iamsureitslegitnovirus ru
Odpisz
13 maja 2017, 10:00
Yeah! dzięki!
Odpisz
12 maja 2017, 13:08
Najpierw dysk trzeba pobrać.
Odpisz
2 maja 2017, 13:26
>Mamo mogę dokupić sobie RAM do komputera?
>Daj wujkowi Januszowi, zaraz coś na to poradzi
Odpisz
2 maja 2017, 16:29
lmao
Odpisz
2 maja 2017, 16:24
Ten moment kiedy nikt nie ogarnia że ta strona została stworzona dla beki.
Odpisz
2 maja 2017, 14:57
1gb za 100$? Czy ich poebało?
Odpisz
2 maja 2017, 15:06
@Masellko: jeszcze DDR2
Odpisz
2 maja 2017, 15:47
@kasjan132pl: i to 800megahercow
Odpisz
2 maja 2017, 15:37
Ram w chmurze.
Odpisz
2 maja 2017, 15:31
Hahaha konsolowy plebsie! Pobrałem sobie dwa GTX'y 3090TI, Intel Core i9500 oraz 2tb ramu! >:)
Odpisz
2 maja 2017, 15:07
RAM.exe
Odpisz
2 maja 2017, 14:41
Ciekawe ile się na to nabrało
Odpisz
2 maja 2017, 14:34
Jeszcze te błędy matematyczne...
2x2gb a na obrazku 4 sticki
Odpisz
2 maja 2017, 14:30
Wyższy poziom przekrętu.
Odpisz