Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2017, 21:18
?
Odpisz
3 maja 2017, 21:20
@sylwon1234: szkoła masakra mówi Ci to coś?
Odpisz
3 maja 2017, 21:28
@erykos123: Aaa...
Odpisz
15 maja 2017, 08:59
@sylwon1234: Let's Play School shooting ep.1
Odpisz
14 maja 2017, 22:54
#NEVER FORGETTI
Odpisz
3 maja 2017, 21:15
Wytłumaczy ktoś?
Odpisz
3 maja 2017, 21:16
@Mikatrix: Zuodziej, tylko ja mogę wstawiać Lorda Chankę >:
Odpisz
3 maja 2017, 21:18
@Komandor_Brytania: Dobra, dobra. Sorry.
Odpisz
3 maja 2017, 21:21
@Mikatrix: Za karę...
Odpisz
3 maja 2017, 21:24
@Mikatrix: Strzelanina w szkole, sporo ofiar śmiertelnych i inne śmieszne sprawy.
Odpisz
3 maja 2017, 21:25
@Komandor_Brytania:
Odpisz
3 maja 2017, 21:26
@Mikatrix:
Odpisz
3 maja 2017, 21:27
@Mikatrix: Mogę zaanektować? Proszę ;-;
Pozwolę używać Lorda Chanki :VVV
Odpisz
3 maja 2017, 21:28
@xAzumiKx:
Odpisz
3 maja 2017, 21:30
@Komandor_Brytania: Co to znaczy ,,zaanektować"?
Odpisz
3 maja 2017, 21:31
@xAzumiKx:
Odpisz
3 maja 2017, 21:34
@Mikatrix: No rozwinięcie wyrazu "anektować" ;-;
Odpisz
3 maja 2017, 21:35
@Komandor_Brytania: Przetłumacz na język polski.
Odpisz
3 maja 2017, 21:39
@Mikatrix: "Anektować - zajmować coś, zwykle bez zgody dotychczasowych użytkowników"
Odpisz
3 maja 2017, 21:44
@Komandor_Brytania: Dobra. Tylko jej nie nadużywaj.
Odpisz
3 maja 2017, 21:45
@Mikatrix: Dziękuję :3
Odpisz
3 maja 2017, 22:14
@Komandor_Brytania: Tylko ja mam prawo do używania obrazków z Lordem.
Odpisz
3 maja 2017, 22:20
Wypowiadasz mi wojnę?
Okej, zapamiętam to sobie *Ola use foch, foch is super effective!*
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2017, 22:24
@Komandor_Brytania: Mr. Don't give a fuck is don't giving a single fuck.
Odpisz
14 maja 2017, 18:13
@Mikatrix: Masakra w Columbine High School...
Odpisz
14 maja 2017, 21:47
@Mikatrix:
Odpisz
14 maja 2017, 19:40
Ci dwaj ziomeczkowie wyglądają jak moi kumple ze szkoły... ;-;
Odpisz
14 maja 2017, 18:10
Ja bym przygotował prezentację o sobie samym.
Odpisz
3 maja 2017, 21:10
A ten 1 to kto?
Odpisz
3 maja 2017, 21:11
Ich było 2, najczęściej mówi się o jednym.
Odpisz
3 maja 2017, 21:12
Eric Harris
Odpisz
3 maja 2017, 21:16
@xAzumiKx: Ale jaki to mem
Odpisz
3 maja 2017, 21:26
@xAzumiKx: Kurdeble teraz z komów czytam że to jacyś gostkowie od strzelaniny a ja myślałem że ten 2 to zjarany Zbyszek ;-;
Odpisz
3 maja 2017, 21:19
O co chodzi?
Odpisz
3 maja 2017, 21:25
Masakra w Columbine High School – jedno z największych masowych zabójstw na terenie placówek oświatowych w historii Stanów Zjednoczonych. Doszło do niej we wtorek, 20 kwietnia 1999 roku, w Columbine High School, liceum znajdującym się w miejscowości Columbine, blisko miast Littleton i Denver w stanie Kolorado. Eric Harris i Dylan Klebold, dwaj nastoletni uczniowie tej szkoły, weszli na jej teren i strzelając z broni palnej zamordowali dwunastu rówieśników i jednego nauczyciela, raniąc przy tym 24 inne osoby. Sprawcy popełnili samobójstwo, zanim do budynku wkroczyła policja.
Odpisz
3 maja 2017, 21:22
Odpisz
3 maja 2017, 21:21
Do wszystkich co nie wiedzą: Masakra w Columbine High School.
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2017, 21:20
To dwóch typów co zrobili strzelanina w szkole i zabili 11 lub 12 osób ponieważ bomby, które położyli nie zadziałały. Wtedy liczba ofiar wzrosłaby do kilkuset.
Nie ma za co.
Odpisz
3 maja 2017, 21:13
Odpisz
3 maja 2017, 21:14
xD
Odpisz
3 maja 2017, 21:16
@xAzumiKx:
Odpisz