Lubię szczęśliwe zakończenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Ładne rzeczy
Młodzi gniewni
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2023, 20:28
takie zyciowe
Odpisz
26 września 2019, 09:37
Biedronki i jabłko.
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2017, 23:44
fajny taki gw**t zbiorowy, zwłaszcza na jeja, szczęśliwe zakończenia też spoko najlepiej zakończenie piosenki "poka sowę"
Odpisz
7 maja 2017, 10:23
@benben7: ono było ochydne...
Odpisz
7 maja 2017, 10:31
@Plu111: mi chodzi o sekundę końca filmu kiedy film się wyłącza
Odpisz
7 maja 2017, 14:23
@benben7: Piękniejszy jest moment gdy jest już po
Odpisz
7 maja 2017, 14:26
prawda
Odpisz
7 maja 2017, 10:20
Odpisz
7 maja 2017, 10:22
@Plu111: ale i tak 5/5 i do ulu
Odpisz
7 maja 2017, 10:21
ch**owe:/
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2017, 10:06
No, bartki to prawie zawsze takie podrywacze.
Odpisz
4 maja 2017, 05:00
Kiedyś oglądałem w dużym przybliżeniu seks biedronek na filmie przyrodniczym w szkole
Odpisz
4 maja 2017, 07:19
@lorax12: fajnie było?
Odpisz
4 maja 2017, 14:35
to było dziwne
Jedna biedronka stuka biedronkę pod nią
Odpisz
7 maja 2017, 10:02
@lorax12: Gorzej jak kolega z ławki zaczyna do tego walić.
Odpisz
4 maja 2017, 11:05
Na pierwszych dwóch obrazkach jest biedronka europejska, na ostatnim azjatycka. O h*j chodzi
Odpisz
4 maja 2017, 00:02
i dlatego japko się mści
Odpisz
4 maja 2017, 08:35
@Raczysko: Oj, dobry, dobry kom. Bardzo dobry. Zbyt dobry
Odpisz
4 maja 2017, 01:32
Chwila, chwila czy na ostatnim obrazku to Maryśka jest na górze? ;_;
Odpisz
4 maja 2017, 06:02
@kasza_w_sprayu: Kumpel Bartka ma mniej kropek. Więc to może Marysia po prostu się z kimś puszcza, a takie fetysze mają.
Odpisz
4 maja 2017, 01:31
gwałt gwałt gwałt
Odpisz
3 maja 2017, 23:43
To jest tak głupie, że nie wiem czy to żałosne, czy raczej śmieszne, ale stawiam na to pierwsze, ponieważ tak.
Odpisz
3 maja 2017, 23:46
@TheTemplar: Jak dla mnie to najlepszy mem w tym miesiącu. Tak, wiem, że jest dopiero 3, a za chwilę 4, ale jednak to wciąż jakieś osiądnięcie
Odpisz
3 maja 2017, 23:48
@Kejdzej: Dlatego robienie tych memów jest w ch*j trudne, bo żeby wyszło dobrze musisz przestać myśleć, ale jak przestaniesz myśleć to nie wiadomo czy to śmieszne czy nie i raz jest perełka a raz gówno.
Odpisz
3 maja 2017, 23:57
@TheTemplar: Moim zdaniem śmieszny. Ale to chyba zależy od poczucia humoru.
Odpisz
3 maja 2017, 23:46
Kto wstawił? Bo Bartek i Marysia to imiona dość bliskich mi osób, nie brzmi to jak przypadek że tu są ;-;
Odpisz
3 maja 2017, 23:48
@Komandor_Brytania: zbieg okoliczności, wiesz co to?
Odpisz
3 maja 2017, 23:49
@Komandor_Brytania: Wstawił to gówno warty zjeb, tyle musisz wiedzieć.
Odpisz
3 maja 2017, 23:49
@benben7: Dalej pytam, kto wstawił
Odpisz
3 maja 2017, 23:50
@TheTemplar: Templarku kochany, powiedz kto
Odpisz
3 maja 2017, 23:51
@Komandor_Brytania: No spie**olina totalna, nic tylko na ryj napluć i przez okno wypchnąć.
Odpisz
3 maja 2017, 23:51
@TheTemplar: Zrobię co zechcesz Templarku, tylko powiedz kto jest autorem
Odpisz
3 maja 2017, 23:52
@Komandor_Brytania: Ja.
Odpisz
3 maja 2017, 23:52
@Komandor_Brytania: Templar jest odpowiedzią na twe pytanie
Odpisz
3 maja 2017, 23:53
@TheTemplar: Dopsze, stawiałam na tego popie**olca Dodo. Czyli jednak okoliczności. dziękujem :3
Odpisz
3 maja 2017, 23:55
@Komandor_Brytania: Idę pie**olnąć w krawężnik.
Odpisz
3 maja 2017, 23:56
@TheTemplar: Tylko nie spadnij
Odpisz
3 maja 2017, 23:56
@TheTemplar: Rzuć się z krawężnika fajna zabawa.
Odpisz