Chyba mam zbyt donośny głos
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2020, 19:46
Ja to mam bardzo donośny głos, jak się wydrę to na końcu ulicy słychać
Przydaje się czasami
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2017, 15:25
miałem tak samo tylko że się nie patyczkowałem i od razu przywaliłem najgłośniejszemu krzesłem przez ryj i się uspokoili. Gorzej że oddał mi ławką :(
Odpisz
14 maja 2017, 16:47
@Frutti56: Chciałbym poznać szczegóły.
Odpisz
14 maja 2017, 16:49
@Frutti56: taktyczny komentarz
Odpisz
14 maja 2017, 17:31
@Frutti56: ups, upuściłam taktyczny komentarz
Odpisz
14 maja 2017, 18:13
cóż zapomniałem że typ był silniejszy ode mnie :(
Odpisz
15 maja 2017, 08:47
@Frutti56: aż screena zrobiłem.
Odpisz
14 maja 2017, 15:05
Odpisz
4 maja 2017, 15:55
no szczerze to po ch*ja ich uspokajałeś?
Odpisz
4 maja 2017, 15:16
Nie wierzę, że to przejdzie.
Odpisz
4 maja 2017, 15:13
Odpisz
4 maja 2017, 14:53
co???
Odpisz
4 maja 2017, 15:06
@UkradliMiNick: jajco!!!
Odpisz
4 maja 2017, 15:02
True
Odpisz
4 maja 2017, 14:57
rozpisałeś się
Odpisz
4 maja 2017, 14:56
No słuchaj
Przykro mi
Odpisz
4 maja 2017, 14:55
ciho ciho ciho ciho ciho ciho
Odpisz