Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mikatrix

5 maja 2017, 13:44

Zauważyłem że większość nacji słowiańskich ma tendencję do dziwact( Polacy też). Słowiańskość to stan umysłu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Mikatrix

Edytowano - 13 maja 2017, 06:47

@Baklava: Ktoś kiedyś powiedział że Polska, pod kątem kulturowym, zawsze trochę wyprzedzała zachód, a teraz jak zachód po prostu dziwaczeje, ale jest uznawany, nie wiadomo, czemu za ten poprawny wzorzec, a na wschodzie trzyma się konserwatyzm, to to wygląda tak jak gdybyśmy to my się cofali i byli dziwni.
Zasada dziwaków i normalnego. ,,Gdyby wszyscy ludzie stali się dziwakmi (w negatywnym pojęciu tego słowa) i znalazł się ktoś normalny, ludzie by powiedzieli mu ,,Jesteś dziwny, bo jesteś inny od nas."

Avatar Baklava

Edytowano - 20 maja 2017, 12:02

@Mikatrix: Nie cofamy się, ani nie jesteśmy lepsi, jesteśmy po prostu inni. W każdej części świata ludzie są inni. Słowianie różnią się od zachodnich ludzi rysami twarzy, charakterem. Rzeczywiście mamy ,,trochę" dziwniejsze pomysły. Jesteśmy też bardziej zjednoczeni. Byłam w kilku państwach słowiańskich i wszędzie ludzie byli dla siebie jak bracia. Są ludzie, którzy uważają Słowian za dziwnych, bo są inni. Są też ludzie, którzy tę dziwność uwielbiają. Mam przyjaciela w Anglii, który uważa mnie i wszystkich Słowian za dziwnych, ale mu to w ogóle nie przeszkadza, podczas gdy jego znajomi po prostu Polaków, Serbów, Rosjan i innych nie lubią. Nie widzę powodu do przejmowania się tym, po prostu jestem dumna z bycia Słowianką i nie chciałabym tego zmieniać.

(przepraszam za takie długie i za te powtórzenia, ale nie mówię niezwykle dobrze po polsku)

Avatar Hestio

13 maja 2017, 11:18

Mi sie wydaje jakby był wklejony

Avatar RobsonPlay

13 maja 2017, 08:05

I teraz jakby spowodować wypadek...

Avatar smetana

12 maja 2017, 18:56

jak to bośnia i hercegowina

Avatar Polskipapug

5 maja 2017, 10:06

Gdzie to jest?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar JTKX2

12 maja 2017, 15:54

@Polskipapug: Na ch*j ci taktyczna kropka obserwowania tematu?

Avatar Wojgalazka

12 maja 2017, 16:11

@JTKX2: po ch*j przeklinasz?

Avatar Komandor_Brytania

12 maja 2017, 15:50

Na Gibraltarze droga przechodzi przez lotnisko międzynarodowe, więęęc... v:

Avatar InsaneFOX13

12 maja 2017, 15:48

w horwacji drogę przecina lotnisko

Avatar lewy2

12 maja 2017, 15:48

tak normalny jak co dzień XD

Avatar siwy3000

12 maja 2017, 15:43

Znowu się komuś kody poj*bały

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 maja 2017, 09:46

Mi to bardziej wygląda na GTA online

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2017, 09:58

To prawdziwe życie

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2017, 10:03

Ciekawe jak wgrał moda na realistyczną grafikę... i na nową mapę...

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2017, 10:10

Eee i niwe samoloty

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2017, 10:39

I auta.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Powodzenia

Przerwa na herbatkę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka