Normalny dzień w Chorwacji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Powodzenia
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2017, 13:44
Zauważyłem że większość nacji słowiańskich ma tendencję do dziwact( Polacy też). Słowiańskość to stan umysłu.
Odpisz
5 maja 2017, 13:45
@Mikatrix: Co nie zmienia faktu że Rosjanie są najdziwniejsi.
Odpisz
12 maja 2017, 20:08
@Mikatrix: Serbowie parkują na czynnych torach tramwajowych, i z tego co zaobserwowałam, w głębi duszy są jak Rosjanie. Tylko nikt tego nie nagrywa.
Odpisz
12 maja 2017, 20:12
@Baklava: Kiedy zaobserwowałeś? Skoro nikt tego nie nagrywa to skąd o tym wiesz?
Odpisz
12 maja 2017, 20:13
@Mikatrix: Bo wśród nich żyję i codziennie obserwuję. Ale zdjęcie samochodu na torach tramwajowych w Belgradzie mam.
Odpisz
12 maja 2017, 20:32
@Baklava: Acha. Jest też taka opcja.
Odpisz
12 maja 2017, 20:58
@Mikatrix: A co jeśli to zachód jest dziwny a my zachowujemy się normalnie ?
Odpisz
12 maja 2017, 21:06
@panther500: Już taką teorię miałam i jest ona bardzo prawdopodobna
Odpisz
12 maja 2017, 21:27
@Baklava: No bo w końcu to nie my robimy dżihad na swoje własne państwo. I to nie my nie sprawdzamy kierowcy ciężarówki który ma dziwny karabin bo "poprawność polityczna".
Odpisz
12 maja 2017, 21:53
@panther500: Ta cała ,,poprawność polityczna" to już nawet nie jest żadna poprawność. W końcu seryjnych zabójców nie będą karać, bo ,,poprawność polityczna".
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2017, 06:47
@Baklava: Ktoś kiedyś powiedział że Polska, pod kątem kulturowym, zawsze trochę wyprzedzała zachód, a teraz jak zachód po prostu dziwaczeje, ale jest uznawany, nie wiadomo, czemu za ten poprawny wzorzec, a na wschodzie trzyma się konserwatyzm, to to wygląda tak jak gdybyśmy to my się cofali i byli dziwni.
Zasada dziwaków i normalnego. ,,Gdyby wszyscy ludzie stali się dziwakmi (w negatywnym pojęciu tego słowa) i znalazł się ktoś normalny, ludzie by powiedzieli mu ,,Jesteś dziwny, bo jesteś inny od nas."
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2017, 12:02
@Mikatrix: Nie cofamy się, ani nie jesteśmy lepsi, jesteśmy po prostu inni. W każdej części świata ludzie są inni. Słowianie różnią się od zachodnich ludzi rysami twarzy, charakterem. Rzeczywiście mamy ,,trochę" dziwniejsze pomysły. Jesteśmy też bardziej zjednoczeni. Byłam w kilku państwach słowiańskich i wszędzie ludzie byli dla siebie jak bracia. Są ludzie, którzy uważają Słowian za dziwnych, bo są inni. Są też ludzie, którzy tę dziwność uwielbiają. Mam przyjaciela w Anglii, który uważa mnie i wszystkich Słowian za dziwnych, ale mu to w ogóle nie przeszkadza, podczas gdy jego znajomi po prostu Polaków, Serbów, Rosjan i innych nie lubią. Nie widzę powodu do przejmowania się tym, po prostu jestem dumna z bycia Słowianką i nie chciałabym tego zmieniać.
(przepraszam za takie długie i za te powtórzenia, ale nie mówię niezwykle dobrze po polsku)
Odpisz
13 maja 2017, 11:18
Mi sie wydaje jakby był wklejony
Odpisz
13 maja 2017, 08:05
I teraz jakby spowodować wypadek...
Odpisz
12 maja 2017, 18:56
jak to bośnia i hercegowina
Odpisz
5 maja 2017, 10:06
Gdzie to jest?
Odpisz
5 maja 2017, 12:52
@Polskipapug: W Chorwacji
Odpisz
5 maja 2017, 12:54
miasto...?
Odpisz
5 maja 2017, 12:55
@Polskipapug: Chorwackie
Odpisz
5 maja 2017, 12:57
.
Odpisz
12 maja 2017, 15:54
@Polskipapug: Na ch*j ci taktyczna kropka obserwowania tematu?
Odpisz
12 maja 2017, 16:11
@JTKX2: po ch*j przeklinasz?
Odpisz
12 maja 2017, 15:50
Na Gibraltarze droga przechodzi przez lotnisko międzynarodowe, więęęc... v:
Odpisz
12 maja 2017, 15:48
w horwacji drogę przecina lotnisko
Odpisz
12 maja 2017, 15:48
tak normalny jak co dzień XD
Odpisz
12 maja 2017, 15:43
Znowu się komuś kody poj*bały
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2017, 09:46
Mi to bardziej wygląda na GTA online
Odpisz
5 maja 2017, 09:58
To prawdziwe życie
Odpisz
5 maja 2017, 10:03
Ciekawe jak wgrał moda na realistyczną grafikę... i na nową mapę...
Odpisz
5 maja 2017, 10:10
Eee i niwe samoloty
Odpisz
5 maja 2017, 10:39
I auta.
Odpisz