Serio ktoś z nich korzysta?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Drewniany kominek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie znoszę kleszczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2018, 15:51
2000 roku tak mówili
Odpisz
28 marca 2017, 13:30
@Konto usunięte: kto z 2017 XDDDDD
Odpisz
1 maja 2017, 20:16
@Ptasznik: Ja
Odpisz
13 lipca 2017, 21:51
@Ptasznik: I ja!
Odpisz
28 stycznia 2018, 19:53
A ja z 2018
Odpisz
28 stycznia 2018, 19:54
@YASSUO: brawo
Odpisz
28 lutego 2013, 12:14
omg sporo tego
Odpisz
13 września 2016, 06:53
@darcus: That what she said.
Odpisz
13 września 2016, 06:58
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Prosiłem...
Odpisz
13 września 2016, 07:27
@darcus: Juz nie będę :c
Odpisz
28 lutego 2013, 14:02
Najgorsze jest to że przy instalacjach celowo wprowadzają ludzi w błąd. Na przykład ustawienia z toolbarem dają jako zalecane a potem to trudno usunąć ;/
Odpisz
14 września 2014, 11:19
@AstonFan: można to odinstalować.
Odpisz
28 lutego 2013, 16:19
a mój sposób to po prostu olać Internet Explorer :D ... i używać Chroma lub Mozilli :P
Odpisz
28 lutego 2013, 20:25
@PanKtos: To urocze, ale toolbary działają na wszystkich przeglądarkach.
Odpisz
28 lutego 2013, 15:25
Ja mam TYLKO pasek zakładek, menu i narzędzi nawigacyjnych
Odpisz
28 lutego 2013, 13:54
ŁOSZ KU**A. I właśnie dlatego korzysta się z "opcji zaawansowanych"przy instalacji różnych dziadostw, żeby odznaczyć te ciulostwa, bo potem w cholerę trudno to usunąć.
Odpisz
28 lutego 2013, 13:54
Explorer?Serio?
Odpisz