Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CukiereczeQ

22 października 2016, 12:20

Wszyscy mówią "Ale słodkie kotki"... Ja powiem, że wygląda to obrzydliwie. .-.

Avatar Predator_PL

23 lipca 2015, 20:51

sweeeeeet kotki dajcie mi je!!!! będę z nimi spał ♥

Avatar Jarsa

5 lipca 2015, 19:29

ale słodkie ♥

Avatar MonsterHigh87717

30 lipca 2013, 13:22

ojoj śliczne

Avatar Karina105

15 kwietnia 2011, 12:24

O Boże.. łapki sobie wsadził w jedzenie no i co? takie to smieszne? Dam 5 bo są fajne :D

Avatar Chomi18

3 marca 2011, 16:26

@edyta_96_13: ja też dam 5 kiciom xD

Avatar Chomi18

3 marca 2011, 16:25

hehe kapie im z buzi słodziaki i do ulu

Avatar Pawlas16

20 stycznia 2011, 17:17

@Mastari: ty jesteś durny głupi i chyba nowy na jejea niewidzałeś to troche śmieszne i nawet piękne te kotki ludzie chcą się pogapić to ich sprawa a ty po co zaglądasz skoro nielubisz kotów to tak jakbyś sam robił sobie na cłość:]

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2010, 18:00

one się gapią

Avatar SpReYaSz

24 grudnia 2010, 11:45

Mastari sam jesteś durny, a kto tu powiedział, że mają być śmieszne...Dzieciaku

Avatar SpReYaSz

24 grudnia 2010, 11:41

Ale słodkie ;p

Avatar serser

17 marca 2010, 13:14

Często mam okazję karmić koty ( pomagam podwórkowym włóczykijom przetrwać zimę ). One też czasem są głodne... Kiedy wysypuję im jedzenie z miski, często któryś się spieszy...

Po chwili cały pyszczek w jogurcie albo innym smakołyku :). Normalnie kot w polewie :) .

Avatar count3

15 marca 2010, 19:46

pewnie mowi (kot wsadzajacy lapy): Moje!!!!

Avatar dropsy

14 marca 2010, 18:31

rozbraja mnie :D 5

Avatar MoniQa123

14 marca 2010, 18:13

Słodkiee :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jakby trochę nie fair

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka