Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szybki jak błyskawica
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Brawo za czujność!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2018, 17:33
Typowy facet.
Odpisz
3 marca 2013, 15:02
jak ja nie lubię seksizmu :(
Odpisz
2 stycznia 2014, 04:12
@foxterier16: A ja rasizmu i murzynów.
Odpisz
4 grudnia 2014, 15:51
@foxterier16: I ja...
Odpisz
18 grudnia 2015, 12:42
@benman: nie wiem czy dać ci strzałkę w górę czy w dół
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2013, 15:02
Co za s**ai debil dobrze im tak
Odpisz
27 lutego 2013, 20:19
z facetem, bez faceta
Odpisz
28 lutego 2013, 17:44
@Mika444: chyba prędzej ,,z dzieckiem i bez dziecka,, bo trzeba spostrzec że kłopoty zaczynają się od dziecka (gdyby nie ostatni obrazek)
Odpisz
3 marca 2013, 10:10
@Mika444: to nie jest wina faceta tylko że na początku dziecko jest źle wychowane i trudno z nim żyć a potem się wychowuje i jest spokojnie
Odpisz
3 marca 2013, 13:03
@Mika444: No tak, bez faceta dziecka nie ma. :P
Odpisz
3 marca 2013, 13:40
@malaho2000: ...dlatego nie lubię małych dzieci. xP
Odpisz
3 marca 2013, 14:03
no one są okropne
Odpisz
3 marca 2013, 14:15
@malaho2000: Kiedy one zaczynają ryczeć, zaczyna mnie boleć głowa. :x
Odpisz
3 marca 2013, 17:43
wiem znam to
Odpisz