Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
To będzie bolało
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2020, 01:21
Odpisz
16 września 2018, 13:09
quake champions>overwatch
handluj z tym \_/
Odpisz
21 maja 2017, 10:57
Znam to. Nawet w fandomie jestem indywiduum.
Odpisz
21 maja 2017, 07:53
Jak wszyscy próbują, to ja też: r*cham psa jak sra
Odpisz
21 maja 2017, 00:17
teraz strasznie ryzykuje....uwaga.... wole overwatch niż paladins
Odpisz
21 maja 2017, 02:19
ja wolę paladins aczkolwiek szanuję twoją opinię
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2017, 21:10
Sprawdźmy. Boga nie ma, patriotyzm to głupota, anime to szajs, a ja nie chcę mieć dziewczyny.
Odpisz
20 maja 2017, 21:36
@darcus: Na jeja to że Boga nie ma jest popularne, tak samo jak hejty na anime
Odpisz
20 maja 2017, 21:53
@kitsune_senpai: Odnoszę inne wrażenie.
Odpisz
20 maja 2017, 21:56
@darcus: Jak kto woli
Odpisz
20 maja 2017, 22:07
@darcus: Jakoś nie jestem gimbopatriotą, a jestem w gimbie, patriotą też nie.
Nasza polska historia mnie przeraża tak szczerze.
Odpisz
20 maja 2017, 22:40
@darcus: Albo jeszcze lepiej:
Nowe logo jeja jest fajne.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2017, 01:17
@darcus: jAk mOŻeSz TwIerDZiĆ ŻE PATriOtyzM tO głuPOtA!!11
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2017, 00:28
Ja to tam lubię yaoi.
Odpisz
20 maja 2017, 21:08
Hmm... wierzę w Boga, jestem semiwegetarianką i feministką?
Odpisz
20 maja 2017, 21:09
@Myszkapl: To pierwsze akurat jest popularne.
Odpisz
20 maja 2017, 21:19
@darcus: Na jeja akurat wiara jest i tak kontrowersyjnym tematem bez względu na to w co wierzysz lub nie wierzysz.
Odpisz
20 maja 2017, 22:41
@Myszkapl: Co to jest semiwegetarianizm?
Odpisz
20 maja 2017, 22:42
@TheHunterMikiPL: obserwowanie wątku bo apka
Odpisz
20 maja 2017, 23:06
@TheHunterMikiPL: Półwegetarianizm, nie jem świnek.
Odpisz
20 maja 2017, 23:20
@Myszkapl: Czyli, że nie je się tylko niektórych zwierząt? A czemu akurat świnek nie jesz?
Odpisz
20 maja 2017, 23:27
@TheHunterMikiPL: Tak dokładniej to nie je się ssaków. Świnek szczególnie nie jem ze względu na ich śmierdzący smak. A także to że... to obrzydliwe jeść zwierzęta, które mogą jeść inne zwierzęta. Taka świnia to zje szczura, mysz, kurę... człowieka też użreć może. Żyje w gnoju i jej mięso pachnie takim samym gnojem.
No i hej... śledzie i kurczak są pyyszne, czy potrzeba czegoś więcej?
Odpisz
20 maja 2017, 23:54
@Myszkapl: A bekon? Jest pyszny.
Odpisz
21 maja 2017, 00:02
@Myszkapl: Wtf. Jesteś dziwna.
Odpisz
20 maja 2017, 21:10
Ku*wa za długie!
Odpisz
20 maja 2017, 22:42
@megabolt22: To nie było tak.
Odpisz
20 maja 2017, 22:41
Powinniśmy częściej korzystać z określeń takich jak gynofilia i androfilia.
Heteroseksualność i homoseksualność zakłada jedynie preferowanie osób o drugiej płci bez wyjątku, gynofilia i androfilia kładą nacisk rodzaj cech osoby bez wspominania bezpośrednio narządach.
Odpisz
20 maja 2017, 22:09
Uważam, że anime jest spoko, tylko nie można zwariować od niego i oglądać w małych ilościach.
Odpisz
20 maja 2017, 21:33
co ku*wa?
Odpisz
20 maja 2017, 21:30
Nemezis i ja to dobrze znamy,ale on lepiej,serio,nie każdy raper to rak
Odpisz
20 maja 2017, 21:30
Niezbyt lubię czarny humor, uważam, że gargamel tak samo manipuluje internetowe bydło, nie mam nic do crocsów.
Odpisz
20 maja 2017, 21:06
Hitler did SOMETHING wrong
.
.
.
.
Nie no żartowałem
Odpisz