Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Pozdrawiam świetliki
Nie znoszę kleszczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Brawo za czujność!
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2017, 20:45
Co oni zrobili Zeldzie?
Odpisz
10 lipca 2018, 08:50
@Grzechoooo: muszę ich znaleźć!
Odpisz
15 lipca 2019, 11:46
@Grzechoooo: aha...
Odpisz
24 lipca 2019, 09:48
@Grzechoooo: Co się tutaj właśnie wydarzyło?
Odpisz
24 lipca 2019, 11:27
@Crazy_Zizi: nie wiem, nawet nie grałem w Zeldę.
Odpisz
9 lutego 2018, 13:49
bo widzisz Ivan...
Odpisz
6 maja 2017, 19:30
Odpisz
6 maja 2017, 19:37
@wiki954: z czego to ?
Odpisz
6 maja 2017, 20:42
@KOLOROWATAPETA: Z serii Ask Mercer na Deviantarcie
Odpisz
6 maja 2017, 20:46
@wiki954: dzięki
Odpisz
29 maja 2017, 21:26
@wiki954: WHERE IS MAYA?!
Odpisz
29 maja 2017, 21:50
@kapicz123: Safe. For the moment.
Odpisz
29 maja 2017, 23:08
@wiki954: Szkoda że Activision zepsuło nasze marzenia o Prototype 3
Odpisz
29 maja 2017, 23:17
@kapicz123: Racja. Uczestniczyłam nawet w petycji odnośnie Prototype 3. Niestety nic z tego nie wyszło.
Odpisz
30 maja 2017, 22:20
@wiki954: Urządzmy protest przed siedzibą Activision! Chcemy Prototype 3!
Odpisz
30 maja 2017, 22:41
@kapicz123: Dajesz. Musimy tylko zebrać dość dużą liczbę osób.
Odpisz
30 maja 2017, 22:52
@wiki954: Znajdzie się pewnie kilka tysięcy chętnych do zagrania w Proto 3
Odpisz
30 maja 2017, 23:01
@kapicz123: Ja na razie mam ponad 300 chętnych
Odpisz
30 maja 2017, 23:05
@wiki954: Nieźle... Ale żeby coś zdziałać musimy mieć o wiele więcej :P
Odpisz
30 maja 2017, 23:24
@kapicz123: Może stworzymy jakąś grupe by zebrać wszystkich fanów Prototype.
Odpisz
22 maja 2017, 20:03
Chyba kompadebilność pełna.
Odpisz
22 maja 2017, 18:51
Moje oczy.... Ten bul
Odpisz
7 maja 2017, 23:17
...
*z twarzą najgorszego obrzydzenia debilizmem*
*przez jakiś komunikator*:
Podaje współżedne dla Ragnarocka
.
.
.
Ustawcie poziom lasera na P O T Ę Ż N Y.
Odpalajcie natychmiast.
Odpisz
22 maja 2017, 08:38
@RumekFuria: Kolejny żart, kolejny wku*wiony fanboy.
Odpisz
22 maja 2017, 16:18
@TheTemplar: Akurat to nie za bardzo wku*wiony. I nie Fanboy. Może i serie lubię ale nie aż tak. W dodatku wiem że same oceny 10/10 nie są przesadzone. Przy okazji łapłem trochę zielonym i czerwonych, a ty głównie czerwonych.
Odpisz
22 maja 2017, 16:22
@RumekFuria: No to może pochwalimy się wszystkimi statystykami, co?
Odpisz
22 maja 2017, 17:33
@TheTemplar: masz na myśli zielone, czerwone, punkty doświadczenia itp.? why not. tylko ty tu jesteś dłużej wiec masz większe statystyki. i to jakie...
Odpisz
22 maja 2017, 09:03
Niech mi ktoś kupi Wind Wakera na GameCube'a!
Odpisz
22 maja 2017, 13:44
@Jedyny_LordGaben_Over9000: Zarób sobie klucho leniwa.
Odpisz
10 lipca 2018, 08:53
@Jedyny_LordGaben_Over9000: może zacznij ROBIĆ GRY! Gaben!
Odpisz
6 maja 2017, 18:57
Moje oczy... One krwaeon
Odpisz
6 maja 2017, 23:28
@KalkoPl: A moje akordeon
Odpisz
6 maja 2017, 20:19
Odpisz
6 maja 2017, 19:50
Odpisz
6 maja 2017, 18:48
Giń
Odpisz