Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2021, 10:05
2
Odpisz
8 maja 2017, 22:41
Uwielbiam Popeye'a. Właśnie sobie kupiłem bluzę z nim :). A szpinaku nienawidzę i raczej w życiu nie polubię. Taka ci sytuacja...
Odpisz
6 maja 2017, 21:11
O Naruto, najlepsza bajka na świecie <3 \___/
Odpisz
7 maja 2017, 09:25
@Akairchan: what ar you pieprzing?
Odpisz
7 maja 2017, 10:27
@ponczeq: Chodzi o to, że główna postać zostaje shinigami, chroni swoje miasto przed tytanami, przy okazji zbiera pokemony, znajduje jeszcze death note.
Odpisz
7 maja 2017, 10:28
@Akairchan: ah
Odpisz
8 maja 2017, 12:43
@ponczeq: A w drugim sezonie zmienia się w Super Saiyana z 2 metrowym mieczem i kozacką protezą ręki. A potem ulega wypadkowi i staje się Jednookim Ghoulem który służy agencji Hellsing
Odpisz
8 maja 2017, 12:54
@kapicz123: w ķtórej tańczy z demonami
Odpisz
8 maja 2017, 13:01
@NaNaMA: I zostaje głównym bohaterem pewnej bardzo popularnej (trapowej) 3 odcinkowej produkcji
Odpisz
8 maja 2017, 15:14
@kapicz123: no i ma harem z demonami, po czym udaje się ze swoją siostrą do świata gier
Odpisz
8 maja 2017, 19:58
@LukeSkywalkerrr: w którym zmienia się w demona
Odpisz
8 maja 2017, 20:28
@NaNaMA: i gw**ci chleb
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2017, 20:32
@ponczeq: który mówi
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2017, 20:44
@ponczeq: Nie róbcie mi spamu!
Odpisz
8 maja 2017, 21:01
@Akairchan: *robi spam*
Odpisz
8 maja 2017, 21:03
@LukeSkywalkerrr: *robi spam o spamie*
Odpisz
8 maja 2017, 21:04
@NaNaMA: NIEEE! WYNOCHA Z MOJEGO DOMU MAŁE GMOJKI
Odpisz
8 maja 2017, 21:07
@Akairchan: *nie robi spamu*
Odpisz
8 maja 2017, 21:11
@LukeSkywalkerrr: Juz lepiej uff...
Odpisz
8 maja 2017, 21:16
@Akairchan: *nie robi spamu o spamie i daje zimnioka na przeprosiny*
Odpisz
8 maja 2017, 21:21
@NaNaMA: Daje Ci rozgrzeszenie synu
Odpisz
8 maja 2017, 15:00
Dzięki niemu szpinak jest jednym z moich ulubionych pokarmów.
Odpisz
6 maja 2017, 22:12
czy tylko ja lubię szpinak ?
Odpisz
6 maja 2017, 22:14
@kubarum19: same here
Odpisz
7 maja 2017, 09:25
@kubarum19: m 2 bro
Odpisz
6 maja 2017, 20:41
Prosty człowiek jestem, widzę kreskókę dziecinstaw daje 5.
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2017, 20:31
ahh.... te stare kreskówki... :)
Odpisz
6 maja 2017, 20:41
@benben7: "☺ Zginiesz"
Ostrożnie z tą emotką
Odpisz